Jump to content

ste100

Users
 • Content Count

  953
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobra

About ste100

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Apropo dekodera: ja nigdy mojego mediaboxa nie wymieniłem. Mam tego samego deka od 6 czy 8 lat.
 2. O k... A wiesz że chyba masz rację ? Wykasowałem połowę nagrań i dekoder momentalnie wystrzelił... Miałem dysk zapełniony w 90%, teraz zostawiłem 48% i czas reakcji spadł do 2 sekund. Dzięki ! Teraz to nawet vod przyspieszyło ! Nie ma to jak zapytać się fachowców. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam i do miłego.
 3. [beep]a jasna a niecałe 4 miechy temu podpisałem nową umowę, tyle że wtedy aż tak wolno nie działał. Nie chcę wymienić na jakiś używany, jest jakaś opcja wymiany na inny - nowszy ?
 4. Serio masz normalne czasy reakcji ? U mnie pilot działa z 5-10 sekundowym opóźnieniem, a vod to już katastrofa - raz żeby dobić się do hbo go zajęło mi z 5 minut...
 5. Mi nic nie dał, ot parę razy mignęło, poinstalowało i wróciła stara bieda.
 6. To byłaby ostateczność, ale póki co nie skłaniam się ku temu.
 7. Oiii, dzięki, ale może niech kolega Rasheed wpierw spróbuje, bo ja nie będę ryzykował całej biblioteki nagrań dla rozwiązania które może, ale nie musi się sprawdzić. Próbowałem już resety pilota i resety dekodera bez kasacji nagrań, ale nic nie pomogło.
 8. Witam; Mam tego mediaboxa od lat, jak dla mnie najlepszy i najbardziej niezawodny dekoder jaki kiedykolwiek miałem, ale od kilku miesięcy działa coraz wolniej. Jego czas reakcji jest SZOKUJĄCY - od naciśnięcia przycisku start do włączenia dekodera mija prawie 10 sekund, bieganie po kanałach to czasem mordęga, a vod... to już komedia absolutna - kawę zdążyłbym sobie zaparzyć zanim dekoder pozwoli mi zmienić kanał. Wydaje mi się że zaczęło się to miesiące temu po jednej z aktualizacji - ma ktoś jakąś radę na to ?
×
×
 • Create New...