Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co byście powiedzieli na taki np. mniej więcej tematyczny układ kanałów (dekoder HD):

 

TVP 1

TVP 2

TVN HD

TVN 7 HD

Polsat

Polsat 2

TV 4

TV 6

PULS

TV POLONIA

TELE 5

TVP HD

 

TVP INFO

TVN 24

Polsat News

SUPERSTACJA

TVN CNBC

TV BIZNES

 

ALEKINO+ HD

CANAL+ HD

CANAL+ Film HD

CANAL+ 3D

HBO HD

HBO 2 HD

CINEMAX HD

CINEMAX 2 HD

FILMBOX HD

FILMBOX

FILMBOX EXTRA

FILMBOX FAMILY

Polsat Film

HBO COMEDY HD

COMEDY CENTRAL

COMEDY CENTRAL FAMILY

UNIVERSAL CH.

TVP Seriale

FOXlife HD

AXN

AXN CRIME

AXN SCI-FI

SCI FI CANNEL

13TH STREET

MOVIES 24

KINO POLSKA

TCM

ZONE ROMANTICA

BBC Entertainment

BBC HD

 

PLANETE+ HD

NATIONAL GEO HD

DISCOVERY

D. SCIENCE

D. WORLD

HISTORY

BBC Knowledge

NAT GEO WILD HD

ANIMAL PLANET HD

ANIMAL PLANET

TRAVEL Channel

TVN METEO

ZONE REALITY

ID

Crime & Investigation

TVP Kultura

RELIGIA.TV

 

KUCHNIA+ HD

TVN STYLE

Polsat Cafe

TLC

VIACOM BLINK!

CLUB TV

FASHION TV

Fashion One

World Fashion

MODA TV

 

DOMO+ HD

TVN TURBO

Polsat Play

 

CANAL+ Sport HD

CANAL+ Gol HD

CANAL+ Weekend HD

EUROSPORT HD

EUROSPORT 2 HD

TVP SPORT

ORANGE Sport

SPORTKLUB

EXTREME SPORTS

ESPN Classic

 

MiniMini+ HD

Polsat JimJam

NICKELODEON HD

DISNEY Channel

TeleTOON+ HD

HYPER+ HD

DISNEY XD

CARTOON Network

 

MTV LIVE HD

VH1

MTV Polska

VIVA Polska

4 FUN.tv

ESKA tv

TRACE

MTV ROCKS

REBEL:TV

KINO POLSKA MUZYKA

CZWÓRKA - RADIO NA WIZJI

POLO TV

MEZZO

 

POLONIA 1

TVS

CSB TV

TVR

EDUSAT

MANGO 24

ITV

RODIN TV

 

CANAL+ na życzenie

CYFRA+ VOD

Seriale w HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na Sagemcom DSI87 (HD) nie działają te programy które dołączyli i miały być dostępne dzisiaj po wybraniu w menu wyszukiwanie programów zaawansowane i zmienieniu paru rzeczy : 11411h polaryzacja pozioma dvb-s2 moc i jakość sygnału 0% anteny ruszać nie będę bo po drabinie włazić bym musiał a stara częstotliwość jakość i moc sygnału rzedu 92% więc coś mi sie wydaje ze cos z transporderem czy jak toto się mówi jest nie tak przynajmniej u mnie nowe kanały w jakości hd nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy zawsze tak było że na National Geo Wild leciało to samo co na National Geo Wild HD ? Przysiągłbym że jak układałem liste to dałem nie przez przypadek te dwa kanały bo leciało co innego, a ostatnio patrze ze to samo.

 

od czasu do czasu nadaja to samo :D ja tez sie zdziwilem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Cyfrze przenieść kanał EURONEWS z 203 gdzieś w pobliże TVN24, POLSAT NEWS, SUPERSTACJI itp.

Kanał ten od jakiegoś czasu ma chyba na etacie polskiego lektora wiadomości, czasem dobrze popatrzeć co na świecie się dzieje i zobaczyć inne wiadomości niż te co produkuje PAP a potem jak papugi powtarzają te same info polskie dzienniki wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawosci, to niby sprawa gustu ale i tak chcialbym wiedziec. Podejrzewam ze nie kazdy ale napewno spora wiekszosc ma ulozone kanaly tzw tematycznie (sport, wiedza, rozrywka, muzyka, film itd). W wiekszosci dzielac kanaly tematycznie kierowalem sie lista z cyfry, ale z racji tego co jest nadawane na niektorych kanalach, jaki maja charakter programy - biore pod watpliwosc pewne pozycje, zobaczcie. Oczywiscie pytanie kieruje do osob z wlasnymi tunerami ktore maja mozliwosc przesuwania kanalow.

 

1) na wstepie to wogole chcialbym wiedziec co macie w tzw przodzie czyli kanaly typu TVP1 TVP2 TVN POLSAT.. pytam pod katem atrakcyjnosci kanalow, np co z takimi jak TVP Kultura, TVP Polonia, dajecie na przod czy jako smiecie na koniec.

 

2)bbc hd (FILM/WIEDZA) - w nawiasach bede pisal w.g. mnie do jakich pasuje tematow

 

3) Bbc entertainment (rozrywka/wiedza ?)

 

4) TLC (rozrywka / wiedza ? )

 

5) travel (rozrywka / wiedza ?)

 

6) ID Investigation Discovery (rozrywka / wiedza ?)

 

7) Crime & Investigation (rozrykwa / wiedza ?)

 

8) TVN Turbo (sport, rozrywka ?)

 

9) Polsat Play (sport, rozrywka ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczenie Polsat Play obok kanałów sportowych to jakaś parodia. Nie wiem co tam leci ogólnie, ale chyba tylko gołe baby wieczorem. Zamiast ułożyć kanały po kolei czyli Eurosport, Eurosport 2, Orange Sport, Sport Klub, TVP Sport, a potem pseudo kanały sportowe takie jak Polsat Play i TVN Turbo czy nawet Extreme Sport to mieszają to nie wiadomo po co.

 

TVN Turbo niby sportowy jest, ale chętnie bym go wrzucił obok Discovery i Planete jako jakiś dokumentalny. Kilka meczów Pucharu Polski w roku nie czyni ten program sportowym. To jakiś samochodowy bardziej, a i to nie, bo wyścigów tam nie transmitują.

 

BBC Entertainment TLC czy Travel to bym wrzucił do działu Kobieta obok Domo Kuchnia TVN Style czy Polsat Cafe.

 

ID Investigation Discovery czy Crime & Investigation to chyba grupa dokumentów Discovery Planete National Geograpfic itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się lekko zdenerwowałem na oryginalną pseudolistę Cyfry i pobawiłem się programem do edycji listy.

Nie rozumiem np dlaczego telewizja Kaszubska i Śląska nie są obok siebie.

 

Mam pakiet Kompakt i wielu kanałów nie mam. Kanały zakodowane wywaliłem na pozycje 400 i wyżej.

 

Mam grupę polskich TV na początku w tym: TVP1 na 1, TVP2 na 2, TV4 na 4, Tele5 na 5, TV6 na 6, TVN 7 na 7

Polsat obok Polsatu 2

 

Potem grupa Film: C+, C+Film, Ale Kino+, Kino Polska, Polsat Film i kilka innych, potem zaraz Seriale: TVP Seriale, AXN i Zone Romantica i na koniec niekodowany Movie 1

 

Następnie grupa Sport, moja ulubiona i tu C+ Sport, C+Gol, C+Weekend, Eurosport 1 i 2, Orange Sport, SportKlub, SuperTennis, Rai Sport 1, Rai Sport 2, potem te arabskie niekodowane i gdzieś na końcu Bike Show, Extreme Sport, TVP Sport i Polsat Play.

 

Potem bajki: MiniMini, TeleTOON i seria niekodowanych: BARAEM, Rai Gulp, Smile of a Child itd

 

W grupie Kobieta mam Kuchnia, Domo, TLC, TVN Style, Polsat Cafe, BBC Ent., Viacom Blink, Mango, Rodin itp

 

Do grupy muzycznych dodałem sobie TV Disco i kilka zagranicznych tj RTL 102.5 itp

 

Do grupy informacyjnych dodałem TVP Info, Polsat News, TVN24, TVN Meteo, TVN CNBC, TV Biznes, Superstacja itp

oraz nadające czasami po polsku TV MONDE EUROPE czy Eurosport News a także wiodące zagraniczne kanały informacyjne z każdego kraju:

CNN, BBC, DW-TV, Bloomberg, Canal 24 Horas, Rosija 24, Rai News itd.

 

Mam pakiet KOMPAKT i opcję CANAL+ Mniej więcej wygląda to tak:

 

t708786_cyfra-11.11.2011-sort-fta.jpg

(lista pod Phlips 6010 edytowana DSXEdit'em i wgrywana DSXMultiloader'em)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...