Jump to content

taiszo

Users
 • Content Count

  1616
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About taiszo

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 1. HBO i HBO GO na 24 miesiące. ElevenSports nie chciałem bo nie oglądam tak dużo ligi zagranicznej a jak będzie potrzeba to uruchomie na zasadzie włącz i wyłącz. Nowych dekoderów nie chciałem. W zasadzie rozmowa trwała 2 minuty. Konsultant zapytał się jaka oferta mnie interesuje abym pozostał dalej z nimi, wiec przedstawiłem warunki które od razu zostały zaakceptowane.
 2. I już po przedłużeniu. Kolejne 2 lata spokoju 🙂 WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 3. Udało mi się wreszcie nagrać tą reklamę. A więc jako pierwszy zamieszczam zdjęcia nowego dekodera cyfry Mam nadzieję , że temat nie zostanie szybko usunięty, aby wszyscy mogli zobaczyć nowy dekoder. 1 Zdjęcie: 2 zdjęcie bardziej zbliżone (Jak widać wyświetlacz oprócz numeru kanału będzie wyświetlał także nazwę kanału Wreszcie Prawdopodobnie oryginalny wygląd będzie podobny do zdjęcia poniżej Dodatkowo zamieszczam zdjęcia nowego pilota do dekodera Osoby, które chcą zobaczyć reklamę w całości zapraszam do ściągnięcia: http://rapidshare.com/files/312539104/reklama_cyfry.rar lub do oglądnięcia na youtube:
×
×
 • Create New...