Jump to content

pawcho

Users
 • Content Count

  648
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Kiepska

About pawcho

 • Rank
  Aktywny
 1. Na początku dawali niektórym za 0 złotych prawdopodobnie z uwagi na ich staż. Ci co mieli rok , 2 czy 3 byli traktowani odmownie. Tak między wierszami powiedziała mi konsultantka. Niestety mnie też odmownie potraktowali,Bo podpisałem nową umowę na żonę w zeszłym roku. [beep]y nie chcieli mi na przedłużeniu dać ultraboxa i teraz w systemie jestem traktowany jako nowicjusz☺️ Swoją drogą póki co nie dam im tych 10 zeta / sztuka cierpi/ bo kasa nie jest jakaś super duża. Tym bardziej, że deka mam za darmo. Kanał póki co jest czynny tylko kilka godzin, jest pełno powtórek. sądzę, że jak nie będzie dużo chętnych to za miesiąc lub dwa / przed świętami / zrobią nową promocję. Wszytko będzie pewnie zależeć od liczby abo. tego kanału.No chyba, że mocno "ubogacą" ofertę.
 2. pawcho

  Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w nc+

  Zibi masz sporo racji. Jednak chyba zdajesz sobie sprawę, że niemożliwe jest aby przez lata utrzymywać stałą cenę. Dobrze wiemy, że jest coś takiego jak inflacja/ szczególnie ostatnio/, do tego ceny praw sportowych rosną w idiotycznym tempie/ No ale jak kluby płacą kopaczom miliony euro, to później gdzieś sobie to muszą odbić, czyli podnoszą ceny za prawa tv.Do niedawna Polsat robił za "tanią' platformę , teraz już chyba nikt tak nie powie. Tak więc chcemy dobry film czy sport niestety trzeba będzie płacić i to z roku na rok więcej. Z trzeciej strony abonament w wysokości 100 - 120 złotych to raptem jedno wyjście do kina z rodziną, a tu mamy cały miesiąc ileś tam programów.Niestety coś "lepszego" lub więcej contentu musi kosztować.
 3. pawcho

  TVP 4K

  Przykład wiecznego płaczka. Ciągle im źle.Dać im gwiazdkę z nieba to i tak stwierdzą, że za słabo świeci. NC+ z tygodnia na tydzień puszcze coraz więcej materiału w UHD i jak tego nie widzisz to zrezygnuj z 4k. TVP na pewno testowała sygnał ale nie wiemy w jakiej jakości i jak długo mogła testować. Poza tym to dla techników w sumie nowość . Poczekajmy jeszcze jeden czy dwa mecze i dopiero oceniajmy. Faktycznie obraz na pierwszym meczu był zbyt przejaskrawiony i ciężko to było oglądać.
 4. pawcho

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Poza tym nie znasz Polaków? Spora cześć potrafi tylko narzekać i krytykować. Wszystko im nie pasuje, nawet jakby dać im gwiazdkę z nieba, to by twierdzili, że za słabo świeci.Niestety to taka nasza narodowa przywara. Generalnie obraz jest sporo lepszy, szczególni w sporcie i filmach przyrodniczych, a także na koncertach. Również jak zawsze sporo zależy od materiału wyjściowego i ustawień TV.
×