Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto nie ma 10 x C+ ( dotyczy także C+ 4K ) w pakiecie może aktywować sobie do końca kwietnia za darmo.

Z końcem kwietnia można wyłączyć.

https://media2.pl/media/160693-Pakiet-Canalplus-za-0-zl-do-konca-kwietnia-na-Platformie-Canalplus.html

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też takie akcje zawsze muszą dotyczyć kanałów C+ lub HBO a nigdy nie ma promocyjnego odkodowania np Cinemaxów czy paczki FilmBox.

Dla abonentów, którzy mają w sowim pakiecie standardowo wszystkie C+ i HBO promocji platforma nie przewiduje żadnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla wszystkich ta niby promocja(C+), kto już miał wcześniej (tak jak ja kilka razy ) to nie da się tego wyłączyć i chcą 40 zł do końca umowy.

 

Tomo21 Pakiety które wymieniłeś powinny być za free do pakietu extra, nie dałbym za nie ani grosza.(tam nic nie ma)oprócz reklam.

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:

Nie dla wszystkich ta niby promocja(C+), kto już miał wcześniej (tak jak ja kilka razy ) to nie da się tego wyłączyć i chcą 40 zł do końca umowy.

 

Tomo21 Pakiety które wymieniłeś powinny być za free do pakietu extra, nie dałbym za nie ani grosza.(tam nic nie ma)oprócz reklam.

Musisz zadzwonić na infolinię PC+ i poprosić o włączenie tej promki. :-) To że nie masz tej promki w ICA nie znaczy że nie możesz jej mieć. Miałem taką samą sytuację i zadzwoniłem. Włączono mi od ręki bez problemów a potem przez chat w ICA zleciłem wyłączeniem z końcem kwietnia 2020. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Pawel napisał:

Tak po prawdzie to promocja pod nazwą +miesiąca widać umarła śmiercią naturalną. Do czasu ewentualnej reaktywacji wątek można zamknąć skoro wywołuje frustrację co niektórych abonentów :D

Od czasu zmiany marki na Canal+, to częściej mamy właśnie promocje związane z jakimiś świętami, czy wydarzeniami, a plusy miesiąca odeszły do lamusa. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wraca stara, dobra Cyfra+ ???. Dzisiaj aktywowałem Eleveny do końca kwietnia za 0zł, później wyłączenie i Multi Man Pack, który miałem za 0zł do końca marca z możliwością wyłączenia. Po aktywacji Eleven pojawiła się ponownie promocja na MMP za 0zł do końca kwietnia.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ozzy666 napisał:

A czy to ważne jak nazywa się promocja? Ważne że coś się dzieje. Można zmienić nazwę tego tematu z +Miesiąca na Promocje dla Abonentów skoro nazwa jest taka ważna.

Nie nie ważne. Dlatego o jednych i tych samych ofertach  piszmy w wątkach o + miesiaca,ofercie PC+,opcjach dodatkowych i w ofertach dla stałych abonentów.?Bo w każdym wątku niech coś się dzieje i będzie ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Komu to potrzebne?Jak nic ze sportu na żywo nie ma.

Dziękuje za taka promocje. 

Święte słowa. To nie to samo co mecze na żywo. Liga białoruska rozgrywa mecze - pisałem do Canal+ żeby się zainteresowali. Ewentualnie Eleven mógłby to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...