Jump to content

+ Miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

11 godzin temu, czerstwy napisał:

😂Bo w każdym wątku niech coś się dzieje i będzie ruch.

Nie chodziło mi o to by coś się działo w wątku na forum. Bardziej chodziło mi o to że coś się dzieje w ofercie PC+ na korzyść abonentów. Nie posiadam w swojej ofercie kanału Mezzo, teraz dzięki Promocji/+Miesiąca/Gratisowi/Bonusowi/wpisz dowolną nazwę mogę go za darmo przetestować. Gdyby nikt o tym na forum nie napisał nie wiedział bym o tym, bo ciągle nie zaglądam do ICA i nie bardzo interesuje mnie nazwa tej promocji.

Edited by Ozzy666

W takim razie zwracam honor :) Nie zauważyłem tego wpisu w innym temacie. Swoją drogą chyba warto było by zmienić nazwę tego tematu na np. Promocje czy coś w tym stylu. O promocyjnych cenach można było by pisać tu w jednym miejscu a tak wątek jest rozbity na dwie części.

W dniu 26.03.2020 o 13:40, piotr77sat napisał:

Może wraca stara, dobra Cyfra+ 🤣🤣🤣. Dzisiaj aktywowałem Eleveny do końca kwietnia za 0zł, później wyłączenie i Multi Man Pack, który miałem za 0zł do końca marca z możliwością wyłączenia. Po aktywacji Eleven pojawiła się ponownie promocja na MMP za 0zł do końca kwietnia.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Dziś po aktywacji Mezzo też pojawiła się opcja MMP, na stronie opcji jest napisane że do końca maja, ale po aktywacji,

w opcjach dodatkowych mam, że koniec okresu gwarantowanego to 01.05.2020.

Jeśli masz w ICOK NC+ takie promocje to możesz korzystać.

Tylko sprawdź warunki.

Bo czasami jest tak że masz:

1 miesiąc gratis za 0 zł.

Od drugiego miesiąca płatne przez 6 miesięcy po XX zł a dopiero później możesz wyłączyć.

Edited by tweed77
21 godzin temu, Pawel napisał:

Zgadza się.Na umowach nieoznaczonych nie są dostępne promocyjne dodatki.Może włączyć jedynie w standardowej cenie.

To lipę ma 😞

• 1 month later...
Posted (edited)

Panowie, czy dobrze widzę, że ponownie można włączyć pakiet Eleven czy ManPack za 0 PLN do 30.06.2020, z możliwością wyłączenia przed rozpoczęciem okresu płatnego? 

Edited by igal
Posted (edited)

Skoro to widzisz to chyba dobrze widzisz, bo my nie widzimy tego co Ty widzisz, a pytasz czy dobrze widzisz.

Edited by ircios
  • Like 1
  • Haha 7