Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO Max na pewno poszerzy bibliotekę, ale czy zmieni apkę na lepszą? Szanse zawsze są.

 

I jeszcze pytanie. Czy klienci, którzy teraz u operatorów uaktywniają ofertę promocyjną na HBO GO na rok lub dwa lata, czy po zmianie aplikacji, będą nadal mogli korzystać do końca umowy z nowego HBO Max w cenie promocyjnego HBO GO?

 

Patrząc na cenę HBO Max w USA (15$ w USA) musimy liczyć się z ceną podstawową bez żadnych ulg u nas w Polsce w okolicach 60 zł. To już wolę zostać przy starym HBO GO, które mogę obecnie mieć 3 razy tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można tak przeliczać. HBO w Stanach kosztowało kilkanaście dolarów, podczas gdy u nas 25-30 PLN. Cena jest dostosowana do polskich realiów.

Pozwólmy jemu się podniecać ofertą HBO MAX. Tak jak podniecają tu w większości ofertą CANAL+ TPI, i przyszłymi rzeczami. 
Co ma piernik do wiatraka? Gość ma małe pojęcie o tym o czym pisze. Oferta zapewne powiększy się, ale rewolucji nie ma co się spodziewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał:

 

Patrząc na cenę HBO Max w USA (15$ w USA) musimy liczyć się z ceną podstawową bez żadnych ulg u nas w Polsce w okolicach 60 zł. To już wolę zostać przy starym HBO GO, które mogę obecnie mieć 3 razy tańsze.

Dyrektor działu PR HBO Max twierdzi, że m.inn. cena w Polsce za usługę ma pozostać konkurencyjna i dopasowana  do warunkow finansowych na poszczególnych rynkach. Raczej nie zakladałbym jakiegoś czarniejszego scenariusza, jeśli ma być drożej, to może o te plus minus 10 zł.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Solderowy123 napisał:

... to może o te plus minus 10 zł.


Minus to zapewne nie... ;) HBO Max jest na 3 urządzenia więc bankowo podrożeje. A ile? jeśli dziś jedno urządzenie to 12,5 (platformy 10zł) to myśle że dokładnie o tyle wzrośnie. Może max zdrożeć o 20zł jeśli wejdą z nowościami kinowymi. Wszystko zależy do tego jak u nas będzie wyglądała konstrukcja HBO Max bo nie wierzę że będzie taka sama jak w USA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule na portalu NaEkranie, gdzie jest dodatkowo rozmowa z szefową PR HBO Polska poinformowała ona, że będzie to zupełnie nowa Aplikacja taka sama jak w USA. Co więcej potwierdziła, też że tak samo jak w USA wszystkie największe hity Warner Bros w 2021 roku będą miały Hybrydową Premierę, tj. jednocześnie w kinach oraz przez miesiąc od premiery w HBO Max bez dodatkowych opłat. Będą to między innymi: Godzilla Versus Kong, Matrix 4 czy Wonderwoman 1984.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 16:16, Bushiken napisał:

W artykule na portalu NaEkranie, gdzie jest dodatkowo rozmowa z szefową PR HBO Polska poinformowała ona, że będzie to zupełnie nowa Aplikacja taka sama jak w USA. Co więcej potwierdziła, też że tak samo jak w USA wszystkie największe hity Warner Bros w 2021 roku będą miały Hybrydową Premierę, tj. jednocześnie w kinach oraz przez miesiąc od premiery w HBO Max bez dodatkowych opłat. Będą to między innymi: Godzilla Versus Kong, Matrix 4 czy Wonderwoman 1984.

Raczej zupełnie coś innego sugeruje w kwestii premier hybrydowych w tej wypowiedzi z NaEkranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pawel napisał:

Nie narzekają, bo mało kto płaci 52 zł.Większość to spółdzielnie i abo dzielone jest na 4. O kombinacjach typu konta tureckie czy argentyńskie nie wspominając.

I dlatego napisałem, że być może wyjdzie na to, że HBO MAX będzie działało na podobnych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

No ja jestem w tym gronie mało. Oczywiście nie narzekam na to.

Wręcz przeciwnie, mogę oglądać nawet na lodówce , bo nikt mi nie zajmie urządzenia ? ;)

W takim razie , należę to tego samego "grona" co @kingofsouth 8-)

3 godziny temu, TimesSquare napisał:

Netflix kosztuje w Polsce 52zł za najwyższy pakiet, a raczej nie widać, aby ludzie narzekali. Nie zdziwiłbym się, gdyby to całe HBO MAX działało na podobnej zasadzie z cenami zbliżonymi do Netflixa.

Takie gdybanie , co będzie to zobaczymy w przyszłym roku.. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

W najnowszej aktualizacji HBO GO na Android TV, dodali 3 kanały LIVE w jakości SD, poprawiła się stabilność samej apki, jest coraz szybsza.

No to teraz czekamy jeszcze na zmianę/rebranding  loga z HBO GO na HBO MAX :)

I ktoś tu pisał kilka dni temu, że HBO GO przeszło w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wejdź w HBO GO w ustawienia, a potem w urządzenia i sprawdź czy na liście widnieje dekoder od operatora. Jeśli tak, to dekoder liczy się do limitu urządzeń. Chyba, że na dekoderze masz ofertę HBO OD, a nie HBO GO. HBO OD działa na innych zasadach i jest specjalnie oferowany operatorom. HBO OD to takie okrojone HBO GO i działa tylko na urządzeniach operatora lub ewentualnie na stronie/aplikacji operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dostęp do HBO GO mam na dekoderze głównym, dekoderze multiroom, swoim smartfonie, i dwóch laptopach :swoim i córki. Właśnie z tych urządzeń najczęściej u mnie się korzysta z oferty HBO GO. Ale przed chwilą gdy wszedłem w ustawienia aplikacji na swoim smartfonie, to wyświetla tylko dwa urządzenia :smartfon, oraz jeden z laptopów. Trochę to dziwne. Dekodery wogóle nie widnieją na liście urządzeń i ten drugi laptop też nie. Może widnieją urządzenia tylko te, które są w jednym i tym samym czasie podłączone do aktywnego internetu? 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uruchomiłem na telefonie, laptopie i dekoderze w tym samym czasie. Na wszystkich urządzeniach jednocześnie odtwarzają się filmy /seriale bez żadnego problemu. Tyle tylko, że nadal na liście urządzeń widnieje nadal tylko laptop i smartfon. Dwóch dekoderów głównego i multiroom wcale nie widać. Czyli może to się jednak tyczy tylko urządzeń mobilnych, znaczy się ten limit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...