Jump to content
Kirk

HBO GO - oferta programowa

Recommended Posts

Otrzymałem niedawno sugestię, żeby rozdzielić wątek o HBO GO w taki sposób, jak jest rozdzielony Netflix, postanowiłem to zrobić, żeby było łatwiej odszukać dane informacje. Tak więc tutaj zapraszam do dyskusji o ofercie programowej, natomiast kwestie techniczne i dotyczące płatności niech zostaną w tym wątku, który istnieje dłużej, a został odpowiednio przemianowany :)

• Upvote 1

Po co tworzyć tyle tematów o jednej usłudze? Już kiedyś to nie przeszło więc nie róbmy bałaganu.

Jakie "tyle"? Toć teraz są tylko 2, tak jak przy Netflixie.

Guest kingofsouth

@Kirk, bardzo dobry pomysł. Ostatnio jest większa dyskusja na temat jakości niż oferty programowej.

To teraz każda usługa będzie miała po 2 tematy? Jak było po 1 temacie to się pisało konkretnie tylko o danej usłudze. Teraz trzeba będzie o każdej [beep]ółce pisać w różnych tematach.

To teraz jeszcze czekamy na osobne tematy o APV Player.pl i Rakuten TV

• Confused 1

Nie każda, tylko te popularne, poza tym dostałem sugestię, że było ciężko odszukać informacji i opinii o ofercie, bo się trzeba było przekopywać przez technikalia. Do tego zauważ, że tak naprawdę zmienia się tylko to, że jest osobny wątek o ofercie programowej, o kontencie. A wszystkie pozostałe kwestie dalej mogą być w tamtym wątku.

Obejrzałem pierwszy odcinek serialu "The Act". Na razie mam mieszane odczucia. Niepokoi tylko fakt aż 8 odcinków, obawiam się dłużyzn jak choćby z "Ucieczce z Dannemory".

Tu kilka recenzji https://wpolityce.pl/kultura/439395-the-act-przerazajace-kulisy-glosnej-zbrodni-recenzja

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/21/the-act-recenzja-hbo-go-serial/

Guest lukimann

The Walking Dead

To teraz jest będzie do wyboru:

Jakość na Netflixie, czy wybór lektora na HBO GO..

No cóż, Gra o Tron właśnie się kończy, więc musieli sięgnąć po równie popularny serial. Na stronie hbo.pl można już znaleźć spis epizodów z sezonu VI, oraz VII. Kto wie, może w maju doczekamy sie i najnowszego, świetnego sezonu?

Co ciekawe, właśnie 10 lat temu, Frank Darabount zaproponował szefostwu HBO, ekranizację komiksu Roberta Kirkmana. Można powiedzieć, że poniekąd historia zatacza koło, Żywe trupy trafiły do oferty platformy streamingowej.

Jestem ciekaw, czy doczekamy się kolejnych seriali od AMC, jak "Breaking Bad", "Terror", czy chociażby serii dokumentalnej "Robert Kirkman. Nieznana historia komiksu". Byłoby to całkiem niezłe wzbogacenie oferty.

Tylko, że TWD u nas nie ma nic wspólnego z AMC, gdyż jest dystrybuowany przez Foxa, który jeszcze przed premierą nabył prawa (nie mylić z licencją) w kilkudziesięciu karajach. W związku z tym to seriali Foxa raczej należałoby wypatrywać (w HBO Go są już Modern Family czy Snowfall), a nie AMC. Zresztą taki Breaking Bed jest od Sony.

15 godzin temu, lukimann napisał:

The Walking Dead

To teraz jest będzie do wyboru:

Jakość na Netflixie, czy wybór lektora na HBO GO..

Netflix ma o 3 sezony więcej. Od 6. sezonu w górę wygrywa Netflix.

• Upvote 1

HBO Go dodaje co tydzień jeden sezon, także pozostałe będą w maju.

Poza tym na Netflixie są bez polskiej ścieżki dźwiękowej.

Tyle, że po 3-4 sezonie tego nie da się oglądać. Żadna strata. :) Jak oceniacie II sezon "Opowieści podręcznej"? Warto? Mam nadzieję, że "Barry" i "Obsesja Eve" utrzymają poziom z I sezonów, choć ja najbardziej czekam na miniserial "Gentleman Jack".

Wczoraj obejrzałem 1 odcinek drugiego sezonu "Templariusze ".Szkoda że i w tym przypadku HBO GO nie udostępniło od razu całego sezonu.

Dają serial na bieżąco, wiec nie było możliwości dać całego sezonu.

Czy jest na HBO GO jakiś serial podobny do "Bloodline" z Netflixa?

Próbowałeś "The Affair"? Tylko to mi w tej chwili przychodzi do głowy.

Tak szczerze to też chętnie obejrzałbym dramat obyczajowy w podobnym stylu co "Bloodline". Uwielbiałem ten "duszny" klimat. Szkoda, że tak spaprali zakończenie, bo byłby to jeden z moich ulubionych seriali ostatnich lat.

• Thanks 1

Czy orientuje się ktoś czy film "Sejf:The vault"jest już dostępny na HBO GO czy dopiero po premierze będzie dostępny?

Nie mam jak sprawdzić na chwilę obecną. 

9 godzin temu, Conan napisał:

Próbowałeś "The Affair"? Tylko to mi w tej chwili przychodzi do głowy.

Tak szczerze to też chętnie obejrzałbym dramat obyczajowy w podobnym stylu co "Bloodline". Uwielbiałem ten "duszny" klimat. Szkoda, że tak spaprali zakończenie, bo byłby to jeden z moich ulubionych seriali ostatnich lat.

Dzięki. Nie próbowałem. Obadam :ok:

Co do "Bloodline" to dokładnie tak jak napisałeś zakończenie pozostawiło niesmak. Szkoda, bo wszystko inne stało na wysokim poziomie. Klimat, aktorzy, scenariusz (aż do tego feralnego trzeciego sezonu gdzie twórcom ewidentnie zabrakło już pomysłu jak dobrze spiąć tą całą historię). 

Bloodline to najlepszy serial jaki oglądałem w ostatnich latach. Polecam bardzo The Affair, pomimo że powiecie, że jakiś romans, ale ma swój świetny klimat, akcje i wyraziste postaci. Oglądam teraz Bates Hotel, też dobry serial w podobnym klimacie, jednak nierówne odcinki. Czasem jest fajna dobra akcja a czasem ciągnie się jak flaki z olejem. Może ktoś polecić dobry serial podobny do powyższych?

Edited by killerów dwóch
  • Thanks 1

Widzę że w serwisie pojawiły się już takie produkcje jak: "Iniemamocni 2", oraz "Mission Impossible-Fallout".

Sorki za post pod postem.

Czy wiadomo czy film "Mumia"z Tom Cruise będzie w serwisie HBO GO? 

Edited by ARTIPAPK