Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem niedawno sugestię, żeby rozdzielić wątek o HBO GO w taki sposób, jak jest rozdzielony Netflix, postanowiłem to zrobić, żeby było łatwiej odszukać dane informacje. Tak więc tutaj zapraszam do dyskusji o ofercie programowej, natomiast kwestie techniczne i dotyczące płatności niech zostaną w tym wątku, który istnieje dłużej, a został odpowiednio przemianowany :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każda, tylko te popularne, poza tym dostałem sugestię, że było ciężko odszukać informacji i opinii o ofercie, bo się trzeba było przekopywać przez technikalia. Do tego zauważ, że tak naprawdę zmienia się tylko to, że jest osobny wątek o ofercie programowej, o kontencie. A wszystkie pozostałe kwestie dalej mogą być w tamtym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek serialu "The Act". Na razie mam mieszane odczucia. Niepokoi tylko fakt aż 8 odcinków, obawiam się dłużyzn jak choćby z "Ucieczce z Dannemory".

Tu kilka recenzji https://wpolityce.pl/kultura/439395-the-act-przerazajace-kulisy-glosnej-zbrodni-recenzja

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/21/the-act-recenzja-hbo-go-serial/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Gra o Tron właśnie się kończy, więc musieli sięgnąć po równie popularny serial. Na stronie hbo.pl można już znaleźć spis epizodów z sezonu VI, oraz VII. Kto wie, może w maju doczekamy sie i najnowszego, świetnego sezonu?

 

Co ciekawe, właśnie 10 lat temu, Frank Darabount zaproponował szefostwu HBO, ekranizację komiksu Roberta Kirkmana. Można powiedzieć, że poniekąd historia zatacza koło, Żywe trupy trafiły do oferty platformy streamingowej.

Jestem ciekaw, czy doczekamy się kolejnych seriali od AMC, jak "Breaking Bad", "Terror", czy chociażby serii dokumentalnej "Robert Kirkman. Nieznana historia komiksu". Byłoby to całkiem niezłe wzbogacenie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że TWD u nas nie ma nic wspólnego z AMC, gdyż jest dystrybuowany przez Foxa, który jeszcze przed premierą nabył prawa (nie mylić z licencją) w kilkudziesięciu karajach. W związku z tym to seriali Foxa raczej należałoby wypatrywać (w HBO Go są już Modern Family czy Snowfall), a nie AMC. Zresztą taki Breaking Bed jest od Sony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś "The Affair"? Tylko to mi w tej chwili przychodzi do głowy.

 

Tak szczerze to też chętnie obejrzałbym dramat obyczajowy w podobnym stylu co "Bloodline". Uwielbiałem ten "duszny" klimat. Szkoda, że tak spaprali zakończenie, bo byłby to jeden z moich ulubionych seriali ostatnich lat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Conan napisał:

Próbowałeś "The Affair"? Tylko to mi w tej chwili przychodzi do głowy.

 

Tak szczerze to też chętnie obejrzałbym dramat obyczajowy w podobnym stylu co "Bloodline". Uwielbiałem ten "duszny" klimat. Szkoda, że tak spaprali zakończenie, bo byłby to jeden z moich ulubionych seriali ostatnich lat.

Dzięki. Nie próbowałem. Obadam :ok:

 

Co do "Bloodline" to dokładnie tak jak napisałeś zakończenie pozostawiło niesmak. Szkoda, bo wszystko inne stało na wysokim poziomie. Klimat, aktorzy, scenariusz (aż do tego feralnego trzeciego sezonu gdzie twórcom ewidentnie zabrakło już pomysłu jak dobrze spiąć tą całą historię). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodline to najlepszy serial jaki oglądałem w ostatnich latach. Polecam bardzo The Affair, pomimo że powiecie, że jakiś romans, ale ma swój świetny klimat, akcje i wyraziste postaci. Oglądam teraz Bates Hotel, też dobry serial w podobnym klimacie, jednak nierówne odcinki. Czasem jest fajna dobra akcja a czasem ciągnie się jak flaki z olejem. Może ktoś polecić dobry serial podobny do powyższych?

Edytowane przez killerów dwóch
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...