Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu znalazłem serial, który mnie wciągnął na całego. Jest zdecydowanie jednym z najlepszych seriali ostatnich miesięcy. Niestety dla tego serialu nie jest amerykański  więc został pominięty w różnych serwisach lub przez samych użytkowników. Izraelski "Nasi chłopcy" (Our Boys) to bardzo wciągający kryminał, bardzo szczegółowy, powolny, ukazujący zawiłe sprawy izraelsko-palestyńskie, ekstremizm z obu stron czy ciekawostki działania służb. Porządna robota.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, diabeu napisał:

Ray Donovan został anulowany przez swoją macierzystą stację Showtime. 7 sezon okazał się zatem sezonem finałowym, niestety kończy się cliffhangerem. Ale jak ktoś jeszcze nie oglądał to i tak warto to zrobić bo w tym sezonie jest sporo retrospekcji z przeszłości Ray'a, które wprowadzają sporo nowego do historii rodziny.

 

Piszę o tym w tym temacie bo serial był emitowany na kanałach HBO i co za tym idzie udostępniany w ofercie HBO GO.

Między innymi dlatego częściej oglądam teraz filmy i zamknięte mini seriale. Człowiek ogląda serial przez 7 lat, żeby na koniec zostać z urwaną historią. Po prostu rewelacja. Nie zamierzam więcej sięgać po produkcje Showtime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę na hbo:go wpadł film "Hotel Mumbaj" 

 

"Wieczór 26 listopada 2008. Tętniącym życiem Mumbajem wstrząsa seria zamachów bombowych. Islamscy terroryści, siejąc chaos i zniszczenie, wdzierają się z bronią do najważniejszych budynków miasta, w tym ekskluzywnego hotelu Taj Mahal. Ponad tysiąc gości i pracowników hotelu zostaje uwięzionych w wielopiętrowym labiryncie, w którym za każdym rogiem czai się śmierć."

 

Dawno żaden film nie trzymał mnie w takim napięciu. Polecam obejrzeć w wolnej chwili.

 

https://hbogo.pl/filmy/hotel-mumbaj

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak wracając do meritum, to podobno do jednej z głównych ról w serialu Parasite kandyduje Mark Ruffalo.  Ile można pisać o słabej jakości HBO GO!? Odnoszę wrażenie, że pomyliliście tematy, bo ten jest o ofercie programowej- o problemach technicznych jest oddzielny temat.

Dobra znowu na jakiś czas się wyłączam, bo już mnie krew zalewa jak ciągle czytam narzekania tych samych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że niektóre pozycje mają w 4K..jak choćby "Genialna przyjaciółka" 

 

Swoją drogą widzę że Polska jako pierwsza pokazała drugi sezon nawet przed USA:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 14:27, ARTIPAPK napisał:

Od jutra w serwisie "Outsider". Ponoć dwa pierwsze odcinki na start. Według mnie zwiastun zapowiada się dosyć ciekawie. Mam nadzieję, iż także serial będzie wciągający.

Oglądam i gorąco polecam. :)

 

P.s. Od 15 lutego "Zero zero zero" twórców Gomorry. Również dobrze się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o serialu stacji Epix mowa, polski oddział mógłby zainteresować się zakupem licencji do serialu "Pennyworth" tej samej stacji. Lepszy  taki serial, niż kolejne telenowele od The CW (chociaż te seriale mają u nas sporą widownię, więc w sumie się nie dziwię, bo np. takie "Legiaces" czy nawet "Batwoman" są chętnie oglądane przez młodych abonentów).

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...