Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie oglądałeś rewelacyjny miniserial "To wiem na pewno"- dla mnie najlepsza pozycja pierwszego półrocza. Teraz oglądam świetny "Ramy", są co prawda dwa sezony po 10 odcinków, ale trwają po ok.25 minut. Obejrzałem na razie 5 odcinków i to jest naprawdę dobre, nawet bardzo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 30 lipca na HBO GO (a 15 sierpnia na kanale linearnym) koncert Pezeta "Muzyka Współczesna" z warszawskiego Towaru.

To chyba drugi koncert polskiego artysty w HBO (jakieś 10 lat temu pokazywali koncert Edyty Górniak, innych nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam film "Jeszcze dzień życia" dostępny na HBO GO. To połączenie dokumentu i animacji traktuje o wyjeżdzie Ryszarda Kapuścińskego do Angoli w latach 70, gdy trwała tam wojna domowa. Moim zdaniem jest to nawet lepsza produkcja niż "Twój Vincent" :).

Co do "Artemis Fowl" to nie ryzykowałem oglądania - patrząc na IMDB (4/10 mimo pewnej "posuchy" jeśli chodzi o premiery) to chyba najgorsza produkcja Disneya, jaka kiedykolwiek powstała.

Sfilmowani na YT swoją recenzję tego filmu zatytułowali "Artemis Fail" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Drugi sezon "Trzy dni Kondora" od 4 września. Zostanie dodany cały sezon, czyli 10 odcinków.

https://media2.pl/rozrywka/163223-Nowy-sezon-thrillera-sensacyjnego-Trzy-dni-Kondora-w-HBO-GO.html

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też waham się, czy zacząć oglądać "Wychowane przez wilki". Z jednej strony fajnie bo to w końcu serial Ridleya Scotta to zapowiada budowanie napięcia, ciekawe efekty i w ogóle, a z drugiej strony to jednak serial Ridleya Scotta, może być w nim przesyt efektów specjalnych, fabuła zbyt oderwana od rzeczywistości, niespójne fakty i na dodatek każdy kto oglądał "Prometeusza" wie, że z dobrej produkcji Scotta zawsze może wyjść "Obcy" ;)

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2020 o 11:35, diabeu napisał:

Chyba w odstępach tygodniowych mają się pojawiać po dwa odcinki.

 

W każdym razie, też czekam. Zdecydowanie lepsze niż to co zaserwował Netflix z Away jeśli chodzi o sci fi.

No jeżeli babka nie przesadza [ a raczej tego nie robi ] to czasu się przyoszczędzi bo u mnie jak słychać serial sci -fi to serducho szybciej bije.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.09.2020 o 12:35, diabeu napisał:

Chyba w odstępach tygodniowych mają się pojawiać po dwa odcinki.

 

W każdym razie, też czekam. Zdecydowanie lepsze niż to co zaserwował Netflix z Away jeśli chodzi o sci fi.

Teraz czas na coś od HBO GO:-)

Serial " Wychowane przez wilki" faktycznie jest ciekawy ( plus za klimat serialu, efekty specjalne i muzykę). Pozytywnie zobaczyć Travisa Fimmela w roli Marcusa, aktora który rewelacyjnie zagrał Ragnara w " Wikingach".

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...