Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec w HBO GO

https://www.serialowa.pl/242822/hbo-go-marzec-2020-premiery-seriale-filmy/

 

Nadal pod względem oferty serialowej są bezkonkurencyjni. Najbardziej czekam oczywiście na "Spisek przeciwko Ameryce" Davida Simona, ale mamy też m.in "Fosse/Verdon" i wszystkie marcowe nowości FX. Nie wspominając już o powrotach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO przymierza sie do serialu z growego uniwersum "The Last of Us"! Za projekt ma odpowiadać twórca ubiegłorocznego hitu stacji "Czarnobyla" - Craig Mazin.

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/last-us-series-works-at-hbo-chernobyl-creator-1282707

 

Powiem szczerze, że obejrzałbym te produkcję, gdyż pierwsza część pozostawiła wiele niedopowiedzeń. Może bedzie to jakaś historia z przeszłości Joela, albo zupełnie inna historia z nowymi bohaterami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale, które pojawią się w kwietniu:

 

"What We Do in the Shadows" ("Co robimy w ukryciu")

"Mayans M.C"

"Mrs. America" - miniserial FX

"Run" ("Ucieczka") - produkcja własna HBO

"I Know This Much Is True" ("To wiem na pewno") - miniserial HBO

"The Good Fight" ("Sprawa idealna") - sezon 4

"Killing Eve" ("Obsesja Eve") - sezon 3

"Insecure" ("Niepewne") - sezon 4

"Siren" ("Syrena") - sezon 3

 

Oczywiście nie jest to jeszcze kompletna lista. Mam nadzieję, że do wymienionych seriali dołączy także 4 sezon "Fargo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W środę 1 kwietnia, wcześniej niż zapowiadano, na hbo:go trafią dwa filmy "Pewnego razu... w Hollywood", oraz "Pełzająca śmierć".

W tym tygodniu był podobny przypadek. W środę 25 marca udostepniono klasyczną animację Disneya "Herkules", oraz "LEGO Przygodę 2", która pierwotnie miałaby być udostępniona w tę niedzielę.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podano jedynie taki lakoniczny komentarz:

 

Cytat

Ponieważ praca zdalna oraz edukacja domowa są w tym momencie priorytetem, systematycznie kontrolujemy przepustowość naszych łączy, żeby nie obciążać sieci.

 

https://helpcenter.hbogo.eu/pl/zmiany-z-powodu-covid-19/predkosc-i-jakosc-streamingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla stęsknionych za piłką polecam film dokumentalny "Diego". Dla mnie rewelacja- nie dość, że pokazuje jak genialnym był piłkarzem, to jeszcze doskonale opisuje go jako człowieka oraz realia życia w Neapolu. Ode mnie 8/10.

Bardzo dobry jest też serial "Spisek przeciwko Ameryce" opowiadający o alternatywnej historii USA, gdyby do władzy doszedł zwolennik Hitlera i antysemita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można w ogóle coś w hbo obniżyć ale mam nadzieje ze nic nie zmienią (na gorsze) bo i tak raz już jest totalny syf..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, diabeu napisał:

Na HBO GO nawet te "zewnętrzne" seriale udostępniane od innych nadawców co tydzień mają lektora (np. Roswell, New Mexico).

No fajnie , ale niedzielny odcinek Syren oglądałem z polskimi napisami. Lektor pojawił się po kilku dniach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu najlbliższych tygodni na hbo:go trafią starsze produkcje MCU ( w tym pierwsze trzy części Avengers, czy trylogie z Thorem, Kapitanem Ameryką, oraz Iron Manem).

https://www.filmawka.pl/zmiany-w-kwietniowej-ofercie-hbo-go-marvel/

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 08:58, kingofsouth napisał:

No fajnie , ale niedzielny odcinek Syren oglądałem z polskimi napisami. Lektor pojawił się po kilku dniach.

 

Czyli zgodnie z rozpiską na kwiecień. Tam właśnie tak jest rozpisane że serial ten premierę ma z napisami, a dopiero po kilku dniach ma pojawiać się wersja z lektorem.

 

Podobnie było swego czasu z finałowym sezonem GoT gdzie nocna premiera była tylko z napisami, a lektor pojawiał się dopiero w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, diabeu napisał:

Czyli zgodnie z rozpiską na kwiecień. Tam właśnie tak jest rozpisane że serial ten premierę ma z napisami, a dopiero po kilku dniach ma pojawiać się wersja z lektorem.

 

 

Nie do końca , gdyż  pierwszy odcinek Syren był z napisami w niedzielę , gdzie drugi miał w tą niedzięlę swoją premierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny serial od DC Universe, "Stargirl" trafi na hbo:go 19 maja. Nowe odcinki premierowo  co tydzień. Pierwsze recenzje  zapowiadają całkiem dobry serial wśród produkcji o trykociarzach. Po ostatnich świetnie ocenianych produkcjach serwisu (serial animowany dla dorosłych "Harley Quinn", trzeci sezon "Young Justice", czy "Doom Patrol") z pewnoscia obejrzę i ten serial.

 

stargirl-poster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...