Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.05.2020 o 00:27, umek napisał:

Nie ma to jak oglądać takie bagno w tych czasach..chyba ze komuś mało..

Film jest dobry i nie wiem co ma do tego cała chora sytuacja z tym COVID dzisiaj. 

W dniu 9.05.2020 o 00:27, umek napisał:

Nie ma to jak oglądać takie bagno w tych czasach..chyba ze komuś mało..

Film jest dobry i nie wiem co ma do tego cała chora sytuacja z tym COVID dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik o serwisach VOD i oglądaniu seriali w binge watching. "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale" - utwór z płyty "Zaraza" Kazika.

 

W tekście pojawia się mnóstwo tytułów produkcji HBO, ale Netflix i Prime Video również zaznaczone. "Wyłączyli Prime Video, bo się karta skończyła, chociaż jeszcze dwa miesiące ważna była" ;-)

 

https://open.spotify.com/track/0f5QvCsxMOBIRaMVwF0q4c?si=PlYXpfDDSfqv_2EMPNH-dQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od teorii spiskowych, ale za dobrymi ocenami dostępnego w HBO GO filmu Olivii Wilde pt. "Booksmart" na różnych portalach to musi chyba stać jakieś lobby ;).

 

To dla mnie film tylko minimalnie lepszy od najgorszego, który w tym roku widziałem (czyli "Procederu"), a na Rotten ma około 90% pozytywnych opinii. Trochę inaczej jest na IMDB (okolice 7), gdzie królują albo 10tki, albo 1ki. Na Filmwebie jest 6/10, ale to nadal zdecydowanie za wysoko.

 

"Booksmart" miał niby być nawiązującym do obecnych czasów i nowoczesnym "teen drama" z silnymi rolami kobiecymi, elementami LGBT itd, ale nawet nie stał obok tytyłow, które na takie miano zaslużyły, jak np. "Lady Bird" czy "Call me by your name" i które podjęły takie tematy w doskonały sposób.

Film ogląda się jak jakiś pastisz w ramach SNLa, tylko niestety jest na serio i trwa prawie 100 minut. Ależ się wymęczyłem... 2/10.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis HBO Max, który wystartował 27 maja, usunął z platformy słynny hollywoodzki film "Przeminęło z wiatrem". Powodem jest niekorzystne ukazywanie ludności ciemnoskórej, utrwalanie pozytywnego wizerunku niewolnictwa oraz ukazywanie w romantycznym świetle sił Konfederacji podczas Wojny Secesyjnej.

https://www.press.pl/tresc/62040,hbo-max-usuwa-_przeminelo-z-wiatrem__-bo-film-_utrwala-stereotypy_

 

Efekt taki, że film we wszelkich wydaniach bije teraz rekordy sprzedaży na Amazonie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/serial-mala-brytania-usuniety-z-netflix-iplayer-britbox-bbc-powod-rasizm

Niestety nawet jeden z twórców stwierdził, że dziś nie zrobiłby tego serialu w ten sposób bo zdenerwowałby ludzi. Smutne to wszystko się robi.

Edytowane przez rtl7fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rtl7fan napisał:

Oglądajmy Małą Brytanię póki jest u nas w HBO GO. W Wielkiej Brytanii już w żadnym serwisie niedostępna. Szkoda gadać.

Nadal w iTunes jak komuś zależy lub..torrenty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bugmenot napisał:

 

 

https://www.press.pl/tresc/62040,hbo-max-usuwa-_przeminelo-z-wiatrem__-bo-film-_utrwala-stereotypy_

 

Efekt taki, że film we wszelkich wydaniach bije teraz rekordy sprzedaży na Amazonie... ;)

Ale należy wspomnieć, że film wkrótce wróci na serwis streamingowy z odpowiednią planszą informacyjną przed filmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bugmenot napisał:

Tak, bo na zrobienie planszy w dzisiejszych czasach potrzeba kilka tygodni :)).

Plansza planszą, gorzej, że ma być jakaś pogadanka o kontekście kulturowym.
Oby było to do pominięcia jednym kliknięciem bo zostawienie na sztywno to już dla mnie ingerencja w sam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, diabeu napisał:

Pogadanka sama w sobie zła by nie była, sam pamiętam pogadanki Raczka z Kałużyńskim z lat '90 o różnych filmach. Problem raczej w tym że ta pogadanka będzie zapewne na jedno kopyto, wiadomo jakie.

Dokładnie, dobra pogadanka nie byłaby zła. Jednakże już po obejrzeniu filmu i bardziej w kontekście recenzji.

A tutaj będzie przed filmem i tylko o 1 aspekcie filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Przeminęło z wiatrem" znowu w HBO . 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/przeminelo-z-wiatrem-znow-na-hbo-max-z-krytycznym-komentarzem

 

Tutaj mam pytanie, bo się nie znam. Mam pakiet HBO poprzez player.pl. Wczoraj z ciekawości szukałem właśnie tego tytułu i nie znalazłem. Czy cała biblioteka HBO jest dostępna np. przez taki player.pl, czy jeśli chce się mieć wszystko z tego, no to trzeba by zakupić przez HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Może wyraziłem się nieprecyzyjnie. Wiem, że HBO GO to oddzielny serwis. Chciałem zapytać, czy właśnie oferta HBO VOD w serwisie player.pl, czy innych usługach tego typu zawiera wszystko to, co znajdziemy w HBO GO?

Myślałem, że u nas HBO GO = HBO MAX , której to usługi w Polsce nie ma. Czyli rozumiem, że u nas i tak nie było akurat tego konkretnego tytułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...