Jump to content

wislok

Users
 • Content Count

  11659
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

777 Rewelacyjna

About wislok

 • Rank
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

3541 profile views
 1. Wiele wskazuje na odejście z Polsatu. Nawet już ogłosili,że leci z WeszłoTravel na LM .
 2. Obejrzałem sobie kawałek tego paradise na playerze, pomijając wszystko o czym piszecie to tam nic się nie dzieje - straszliwa nuda.. Nie wiem czego miał niby dotyczyć ten czerwony znaczek?
 3. wislok

  TVP Sport

  Oglądalność niewiele niższa niż meczu Ekstraklasy. Natomiast dziwi mnie brak transmisji meczu Igi Świątek pomimo wolnej anteny. Widzimy stosunek TVP do tenisa. Z Doha jedynie 6 transmisji..
 4. wislok

  TVP Sport

  Kwalifikacje skoków narciarskich w Rasnowie rozgrywane w Czwartek o godzinie 12.00 oglądają się lepiej niż Ekstraklasa w TVP Ekstraklasa - Sobota 20.00 Podejrzewam skoki tańsze od Ekstraklasy
 5. wislok

  TVP Sport

  Ostatecznie mecz Clijsters-Muguruza był wyłącznie z polskim komentarzem. Przepraszam bo mi chodziło o to,że transmisje będące wyłącznie na ich stronie są bez komentarza/ język angielski. Nie ma możliwości wybrania ścieżki. Ostatnio zauważyłem że w TVP Sport wybrane mecze są także z komentarzem audio deskrypcyjnym.
 6. wislok

  TVP Sport

  Załamka jednym słowem - wybrali w rewanżowej rundzie mniej ciekawą parę.
 7. Chyba lepiej,że te mecze które nie mieszczą się na głównych kanałach sportowych jednak są nadawane w TV. Przecież nikt normalny nie sądzi,że z tego powodu ludzie zaczną kupować te kanały.
 8. wislok

  TVP Sport

  Czyli zapewne nie przedłużą praw do NHL.
 9. wislok

  TVP Sport

  TVP Sport transmituje jednak mecz Clijsters-Muguruza !! Brawa !!
 10. wislok

  TVP Sport

  Jutro po 8 latach swoją karierę wznawia Kim Clijsters. Jej mecz z Muguruzą w ramach turnieju WTA w Dubaju około 16.00 . To wielkie wydarzenie,a TVP Sport nadaje powtórki. Mecz będze do zobaczenia z angielsim komentarzem lub bez komentarza na sport.tvp.pl Mecze WTA niestety nie są archiwizowane.
 11. Poglądy Agnieszki są powszechne wśród tenisistów.
 12. wislok

  Wiadomości

  Żenujący temat nienadający się do wydania programu informacyjnego. Inna sprawa,że 2 mld zł nie pójdzie wyłącznie na informację i publicystykę,a między innymi na ośrodki regionalne.
 13. wislok

  TVP Sport

  Jeśli zostanie zwolniony to sąd pracy raczej Jońca nie jest najlepszym komentatorem,ale muszę mu oddać,że stworzył bardzo dobry zespół tenisowy jako szef tej sekcji w redakcji na czele z Joanną Sakowicz- Kostecką i Michałem Lewandowskim.
 14. wislok

  TVP Sport

  Jacek Jońca po zakończeniu zwycięskiego finału Magdy Linette rzucił takim tekstem(oddaję sens, bo nie zapamiętałem słowo w słowo) - Jacek Jońca- w końcu ktoś podjął dobre decyzje, różnicujemy ofertę, a nie pokazujemy tego samego na dwóch kanałach,przecież to jakieś kuriozum. Odważny ten Jońca , nie wiem co na to góra, czyli Dyrektor Marek Szkolnikowski
×
×
 • Create New...