Jump to content

wislok

Users
 • Content Count

  12104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1035 Rewelacyjna

About wislok

 • Rank
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

4376 profile views
 1. wislok

  TVP Sport

  Jutro maraton boksu w TVP Sport. Brawa za Janusza Pindera. https://sport.tvp.pl/50040805/boks-12-godzin-transmisji-26-i-27-wrzesnia-zobacz-rozklad-jazdy
 2. wislok

  TVP Sport

  Żaden news. Przecież to wiadome od kilku tygodni.
 3. Proszę się stanem mojej wiedzy nie przejmować, Pan nie wykazał na czym ten rzekomy laicyzm miałby polegać. Ja wykazałem brak elementarnej wiedzy Podolińskiego. Zegnam.
 4. wislok

  Koronawirus

  Testy na koronawirusa nie są wiarygodne. Ciekawe ilu zdiagnozowanych faktycznie miało ten koronawirus. Może wszyscy, co twierdzą,że przeszli go bezobjawowo go w ogóle w rzeczywistości nie miało. Otóż jak Polka została pozbawiona możliwości sportowej walki na Roland Garros !!!
 5. Nie, oczywistym jest zaznaczanie siatkówka kobiet czy siatkówka męska w programach telewizyjnych i to czynią nadawcy. Zaznaczenie, że chodzi o piłkę nożną kobiet też jest czymś normalnym, drogi Panie.
 6. Trudno by był, skoro plan gier jest czynionych na bieżąco w tenisie i też nie wiadomo, że Polka przejdzie dana rundę i na kiedy organizatorzy za planują kolejny mecz. Jakby Pan był konsekwentny w swojej logice to powinien się czepic, że nie ma czegoś takiego jak siatkówka mężczyzn i kobiet, a jest siatkówka. To samo z ręczna.
 7. wislok

  TVP Sport

  Temat nie dotyczy Pana osoby, też mam bloga, też prowadzę swój podcast sportowy co nie czyni mnie dziennikarzem sportowym. Młody komentator z twittera także nie może nazwać się komentatorem. Tyle po tym Researchu, życzę spełniania się. Jeśli Pan faktycznie pracuje w jakimś medium to zmienia postać rzeczy, choć takiej informacji nie znalazłem. Uwaga pierwsza była skierowana do innego użytkownika. Co do Podolińskiego to nie jest przypadkiem, że nie komentował samodzielnie meczu. Nie ma pewnych predyspozycji niezbędnych dla komentatora głównego i jeśli Pan ma doświadczenie medialne to raczej Pan to dostrzega, jego rola jest inna. Powtórzę mi nie odpowiada jego styl, drażni mnie jego osoba, mamy wybór jak sam Pan zauważył. Niech każdy ogląda co chce i słucha tych komentatorów i ekspertów, których preferuje. Pozdrawiam i przepraszam za "eksperta", zirytowało mnie określenie "laik".
 8. wislok

  TVP Sport

  Nie jest klasycznym komentatorem, o czym mówił Szkolnikowski. Z nim sobie polemizuj. Dla mnie Podoliński przez wielu uznawany za eksperta piłkarskiego, dla mnie jest nie spełnionym, marnym trenerem piłkarskim, któremu to nie wyszło i teraz próbuje sił w TV jako ekspert od piłki nożnej. Nie narzucacie mi tego jak mam go oceniac.
 9. wislok

  TVP Sport

  Wiesz nie chce Cię urazić, ale jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego. Poza tym jakoś nie znam twoich osiągnięć, bo napisać na forum można wszystko pod nickiem. Podoliński nie jest komentatorem, samodzielnie nie skomentuje meczu i mówił o tym sam Szkolnikowski, ale Pan "ekspert" wie lepiej. A pisze tak bo sam się tak ustawiłeś w dyskusji określając dyskutantów mianem laikow. Dla mnie nie jest wiarygodny i tyle. Wolę tych co osiągają sukcesy w swoich zawodach i tak Polska piłka miała więcej z Engela trenera niż z Podolińskiego eksperta.
 10. wislok

  TVP Sport

  Tylko, że Podoliński nie jest komentatorem, widzę, że nie rozrozniasz Borka komentatora od Podolinskiego-eksperta . Problem polskiego sportu my produkujemy teioretykow masowo, a nie praktykow. Podoliński okazał się beznadziejnym teoretykiem, który w trenerze nic nie osiągnął i o co mam pretensje, nie oto, że teoretyk, bo praktykiem jest piłkarz, ale o przerosniete ego, przemadrzalosc. Nie musisz "ekspercie" Dziękować za wyjaśnienie.
 11. wislok

  TVP Sport

  Jeśli uważam, że coś jest nie tak to piszę, jak jest za co chwalić to chwalę. Stacje nie są do lubienia, a do oglądania.
 12. wislok

  TVP Sport

  No i co z tego? Taka transmisja nocna powinna mieć swoją powtórkę w TV. Gale boksu powtarzają non stop choć też można znaleźć w internecie.
 13. wislok

  TVP Sport

  Myślałem, że w sporcie chodzi o to by być praktykiem, a nie teoretykiem . Dziękuję "ekspercie" za oświecenie, to pewnie stąd wynika ta potęga polskiego Sportu. Wczoraj był p1 mecz finałowy NHL, ale zgodnie z doktryną Szkolnikowskiego żadnej powtórki nie uswiadczymy.
 14. wislok

  TVP Sport

  Twoja opinia, ja jej nie podzielam.
×
×
 • Create New...