Jump to content

wislok

Users
 • Content Count

  11543
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

751 Rewelacyjna

About wislok

 • Rank
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

2501 profile views
 1. wislok

  TVP INFO

  Nieprawda. Dokładnie o 19.34 w "Wiadomościach" mówiono o tym,że co prawda PiS jako komitet ma najwięcej mandatów do senatu,ale nie ma większości w senacie. To wszystko można sprawdzić. Warto zarzucając komuś propagandę samemu nie mijać się z faktami. http://www.wiadomosci.tvp.pl/44527141/14102019-1930 Dużo gorzkich słów i zarzutów pod adresem rządzących padło także w programie Jana Pospieszalskiego "Warto Rozmawiać" .
 2. wislok

  TVP INFO

  Nie milczy. Sam słyszałem rozmowę z K. Smolińskim na temat sytuacji w Senacie.
 3. wislok

  TVP Sport

  Jednak pamiętaj,że jeśli chodzi o turnieje tenisowe to TVP bardzo często w danym tygodniu ma dwa turnieje( jeden częściowo okrojony leci na kanale TVP Sport,a drugi wyłącznie w internecie, no chyba,że w tym mniejszym gra Polka to jej mecze mogą być w TV), więc myślę,że kłopot dla TVP stanowi zapewnienie obsady komentatorskiej. Moim zdaniem dużo większym problemem jest brak archiwizacji spotkań na stronie(umowa im na to nie pozwala) ,a jak wiemy mecze tenisowe często odbywają się w porach(wręcz bym powiedział przeważnie) niedogodnych do śledzenia transmisji na żywo. Marek Szkolnikowski wykluczył powstanie drugiego tradycyjnego kanału sportowego Natomiast też wiemy,że od 23 X TVP Sport w jakości HD będzie na ogólnodostępnym MUX-3 , zniknie wersja SD jeśli chodzi o naziemną TV cyfrową.
 4. wislok

  Wszystko o TVP

  Drugiego kanału sportowego pod tymi władzami nie będzie.
 5. W nSport+ jest zawsze jeden mecz Ekstraklasy - sobota godz.15.00
 6. wislok

  TVP Sport

  Chyba czy na pewno, to bardzo ważne, mi się wydaje,że tam gdzie nie ma emisji telewizyjnej zaplanowanej po prostu nie ma polskiego komentarza.
 7. Pamiętaj,że część osób co oglądała debatę w TVN24 mogłaby to uczynić w TTV czy TVN. Moim zdaniem 2 mln to realne co by było.
 8. Co ma debata TVP do debaty TVN? Czy to, że prowadzacy w TVP był stronniczy determinuje stronniczosc dziennikarzy TVN -u ?
 9. wislok

  TVP Kultura

  TVP Kultura straci przede wszystkim spory zasięg , czyli tracimy w dużej mierze dostęp do wartościowego kanału.
 10. Debata skrojona pod PO, stronniczy prowadzący, formuła lepsza niż w TVP, bo więcej bezpośredniej dyskusji,ale najbardziej merytorycznie i uczciwie jest w Polsacie.
 11. wislok

  Skoki narciarskie

  Dlaczego ograniczasz się do skoków, od razu odwołajmy Premier League, Serie A, La Ligę, Bundesligę(reprezentanci z tych krajów też chyba biorą udział) i w ogóle wszystkie rozgrywki w kraju, bo zawsze coś będzie kolidować.:D W tym roku bo Polska organizuje i to TVP jest nadawcą PŚ w skokach to jest przesunięcie. Gdyby zawody 24 listopada odbywały się w innym kraju to by pora rozgrywania konkursu nie była zmieniona. Polandzie takie życie, ja interesuję się sportem i kolidowanie kilku ciekawych spotkań, skoków z meczami w okresie zimowym to codzienność. Interesuje cię Eurowizja oglądasz Eurowizję , kogoś nie interesuje ogląda skoki, mecz czy coś innego. Interesuje cię skoki i Eurowizja? No cóż- będziesz musiał wybrać, życie to sztuka wyboru.
 12. Wiesz dla mnie przyjemnie ogląda się mecze Serie A, tam właściwie nie ma kolejki bez hitowego starcia. Niestety mnie rozczarowują mecze w La Lidze. . Równie dobrze mogę sobie wyobrazić inną sytuację- np. Barcelona ma najsilniejszy zespół, seryjnie wygrywa LM , jest nieosiągalna ,ale np. regularnie w półfinałach LM są trzy angielskie zespoły, więc jeden zespół, który wygrywa seryjnie LM już przesądza o tym,że gra w najlepszej lidze ? Moim zdaniem nie.
 13. wislok

  TVP Sport

  TVP Sport ponownie nie transmituje zawodów w chodzie w ramach MŚ. To jest nie do obrony. Na szczęście jest profesjonalna stacja co się nazywa Eurosport 1.
 14. Co mają do rzeczy osiągnięcia Realu, Atletico i Barcelony w LM do subiektywnej oceny lig?
×
×
 • Create New...