Jump to content

wislok

Users
 • Content Count

  11588
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

765 Rewelacyjna

About wislok

 • Rank
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

3194 profile views
 1. wislok

  TVP Sport

  Jednak ten sam @STARS.TV mówi,że pomiar z Netii jest jeszcze bardziej niewiarygodny. Na tym polega badanie,że robi się go na odpowiednio dobranej grupie , reprezentatywnej dla całego społeczeństwa . Mieliśmy statystykę w szkole, na studiach. Oczywiście z Nielsena też wychodzą bzdury,ale chyba chyba jednak mniejsze. Wszyscy mówią,że warto posłuchać tej rozmowy https://www.youtube.com/watch?v=R-C2xcBJ3IE
 2. wislok

  TVP Sport

  Wiadomo wg Nielsena, a więc wiarygodniejszego badania, oglądalność tej gali to 580 tys.
 3. Opóźnienie mniejsze eraz na Ipli,ale chyba na player.pl jeszcze mniejsze. Na WP nie miałem kanałów Eleven
 4. Czy ktoś w Polsce pokazuje ME w pływaniu na krótkim basenie. Relacje miały być w TVP Sport,ale usunęli..
 5. u mnie komunikat- trwa ładowanie.. Co może być przyczyną?
 6. @_Artek_ mam pewien kłopot. Nie mogę wejść we własną subskrypcję . Macie to samo ?
 7. tylko,że na full ekranie mam cały czas na środku pasek przewijania do przodu i wyłączania/włączania playera- dramat...
 8. Czy mając wykupiony pakiet także można skorzystać z tej oferty?
 9. Na LG z WEBOS dalej znika. Wrócił jednak Polsat Sport. Nie opłaca się kupować spotkań za 5 zł, lepiej kupić pakiet sport za 20 zł i móc oglądać kanały w ramach tego pakietu przez miesiąc . Ciekawostka,że w ramach tego pakietu dostajemy także mecze rozgrywane w ramach wspomnianych eliminacji emitowanych w kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2.
 10. wislok

  TVP Sport

  Może chodzi o kolejne EURO 2024 czy MŚ w 2026 r. ?
 11. wislok

  TVP Sport

  Wczoraj w Weszło FM była dwugodzinna rozmowa ze słuchaczami Dyrektora TVP Sport . Marek Szkolnikowski zapowiedział między innymi zakup bardzo mocnych, nowych praw piłkarskich . Ponadto zdradził,że TVP chciała kupić "Przegląd Sportowy". Całość ciekawej dyskusji do odsłuchania tutaj :
 12. @diabeu bo nawet zapomniałem, teraz sobie przypomniałem i sprawdziłem. Usunęli Polsat Sport z aplikacji na LG, ale jak wejdziesz w zakładkę live to są tam transmisje z tego kanału i ja mając teraz wykupiony pakiet Sport mam transmisje z kanału Polsat Sport. Więc jak widać pewna furtka jest.
 13. Wołyń Zdradzony jestem w trakcie.
 14. Ja ostatnio zrobiłem spore zakupy w Ipli- pakiet Eleven, pakiet bez reklam no i dziś zgodnie z tym co napisałem w innym temacie zakupiłem pakiet sport. Dodam,że co prawda nie zrobiłem rekonesansu przed zakupem i nie wiedziałem, że aplikacji IPLA jest wybrakowana w LG,ale z telewizora jestem bardzo zadowolony, kupiłem go w bardzo dobrej cenie . Także chciałem tu bronić LG. Inna sprawa to funkcja nagrywania, tu powiem,że mi nie gra . No,ale to nie ten dział.
×
×
 • Create New...