Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, swordfish napisał:

 Czy oglądane na dekoderze filmy są zapamiętywane przez aplikację HBO GO i możesz kontynuować na laptopie w miejscu w którym przerwałeś?

Nie, nie są zapamiętywane. Zapamiętywane filmy są tylko w obrębie urządzeń mobilnych. Czyli np. zacznę coś oglądać na laptopie i przerwę w danej chwili, to mogę od tego samego momentu wznowić np. na smartfonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 21:11, Arkon napisał:

Polecam świetny serial "Normalni ludzie" opowiadający o dwójce zakochanych, ale jest to bardzo niekonwencjonalna historia miłosna. Dla mnie jeden z dwóch najlepszych seriali 2020 roku obok "The Last Dance". Ode mnie bardzo wysoka ocena 9/10, ale w pełni zasłużona.

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Serial naprawdę świetny. Obejrzałem dosłownie w dwa wieczory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety HBO GO nie zaskoczyło premierą "Wonder Woman 1984" jak usługa HBO Max.

Ale aż takiej straty nie ma bo recenzje filmu są rozczarowujące - 66% od krytyków na Rotten i 6.1/10 na IMDB (i spada).
A gdyby to był "normalny" rok z premierami od Marvela pewnie opinie byłyby jeszcze bardziej srogie.

 

Swoją drogą, usluga się wywaliła z powodu zbyt dużej ilości chętnych na WW 1984 (tak jak to się działo przy okazji premier GoT): https://comicbook.com/dc/news/wonder-woman-1984-hbo-max-crash-down-traffic/

Pomijając już samą kwestię, że mogliby się wreszcie ogarnać to też pokazuje, że w końcu pojawił się jakiś tytuł, który przyciągnał widzów ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.01.2021 o 21:56, sebczak napisał:

Działa wam HBO GO? Na Tizenie nie chce się uruchomić, wyświetla że jest problem z internetem, ale internet działa, inne aplikacje bez problemu.


U mnie na Tizen 3.0 śmiga... nie było żadnej przerwy. Choć widzę że do mojego 55MU7002 wyskoczył soft właśnie niby na poprawę HBO. Ale nie robię nic bo śmiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio starsza osoba z rodziny podpisała nową umowę z operatorem. Do umowy sprzedawca ją namówił na dodatkowy pakiet HBO. Argumentem, którym zachęcał do skorzystania było, że w HBO są (UWAGA!) ładne filmy przyrodnicze.

Tak się zastanawiam, czy w HBO GO są filmy przyrodnicze? Szukając natrafiłem na dokument "Ice On Fire" z Leonardo Di Caprio. Ale to chyba wypadek przy pracy i nie jest to typowy film przyrodniczy z jakim kojarzymy np. serie Davida Attenborough.

Czy są jeszcze jakieś filmy przyrodnicze na HBO GO, które chętnie mógłby obejrzeć senior 70+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osiemnastego marca na hbo:go trafi kolejna produkcja firmowana przez hbo max, czyli reżyserska wersja filmu "Liga Sprawiedliwosci" Zacka Snydera". Film ma trwać dlużej, niż poszatkowana i zlożona na nowo wersja kinowa.

https://hbogo.pl/lp/ligasprawiedliwoscizackasnydera_direct

Lista nowości na luty

https://naekranie.pl/aktualnosci/hbo-go-filmy-seriale-luty-2021-skazani-na-siebie-1611923245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W serwisie pojawił się niezły dokument "Podróbki sławy". Ogólnie nic specjalnie odkrywczego, ale fajnie pokazuje jaką ściemą są często social media i jak wiele osób daje się w to wciągnąć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stewardesa" natomiast cieniutka. Miałem problem żeby przebrnąć przez pierwszy odcinek. Dałem szansę drugiemu, ale to był błąd.

Jeśli to był jeden z seriali, które w Stanach miały sprzedać HBO Max, to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Wasze zdanie na temat serialu" Dzień trzeci" , w którym część Jesień jest do obejrzenia na Youtube ?

Moim zdaniem, ciekawy i eksperymentalny sposób nakręcenia serialu.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie co ciekawego jest do obejrzenia wśród seriali w HBO GO?

Ostatnie serialem , który nie wiadomo kiedy doczeka się kontynuacji a w jakiś sposób zaciekawił mnie to " Przybysze" , potem przeznaczyłem czas na dziwadełko  " Owieczki boże", " Wychowane przez wilki" , wspomniany " Dzień trzeci" i mam wrażenie, że oferta jest coraz słabsza.

Daleko od " Gry o tron" , " Detektywa" , " Fargo", " Kompani braci" i innych, które faktycznie określały HBO jako Premium.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann obiektywnie od kilku miesięcy nie było nic co by się wyróżniało. Poprzednio abonowałem w listopadzie, teraz znowu wykupiłem na miesiąc, obejrzałem jeden dokument, sprobowałem Stewardesę, ale nie dałem rady i tyle. Jest jeszcze specjalny odcinek serialu "Euforia", ale to nie moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lukimann napisał:

Obecnie co ciekawego jest do obejrzenia wśród seriali w HBO GO?

Ostatnie serialem , który nie wiadomo kiedy doczeka się kontynuacji a w jakiś sposób zaciekawił mnie to " Przybysze" , potem przeznaczyłem czas na dziwadełko  " Owieczki boże", " Wychowane przez wilki" , wspomniany " Dzień trzeci" i mam wrażenie, że oferta jest coraz słabsza.

Daleko od " Gry o tron" , " Detektywa" , " Fargo", " Kompani braci" i innych, które faktycznie określały HBO jako Premium.

Ja Ci już pisałem, że najlepszy moim zdaniem jest serial "Normalni ludzie". Mnie się też podobała "Patria", a z najnowszych obejrzałem pierwszy odcinek "Bo to grzech", ale to na pewno nie serial dla homofobów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...