Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydać to pewnie nie wydali nic, podobnie jak Disney, żeby jego własne produkcje były w Disney+.
Po prostu nie zarobili na sprzedaży do innego podmiotu.

Wszystko zostało w AT&T ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat osobę tak zawsze poinformowaną i brylującą w portalach branżowych bym nie posądzał o taką niewiedzę.
Swego czasu ponad rok temu było o wykupie głośno, przedział kwotowy był podany w widełkach pamiętam.
Na pewno do sprawdzenia przy drobnym researchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazbierałem tych kodów na HBO GO to skorzystałem i domęczyłem serial "Undoing" ("Od nowa"), który zacząłem już jakiś czas temu.

Dwa pierwsze odcinki są ok i trzymają w napięciu, ale potem jest równia pochyła, ostatecznie scenariuszowo momentami odlot godny drugiego sezonu Belfra.

Obsada w teorii super, ale niezbyt przekonująca w swoich rolach, z jednej strony wyglądająca jak lalka porcelonowa Nicole Kidman zdolna do wyrażania emocji głównie oczami, z drugiej wymęczony i "sflaczały" nieco już Hugh Grant kreowany w serialu na bożyszcze tłumów i łamacza ludzkich serc.

No i ten tilt shift stosowany w wielu ujęciach, jakby był 2010 rok a Instagram właśnie wchodził na rynek... Własciwie dobrze to pokazuje moje odczucia na temat stanu w jakim znajduje się teraz HBO.

5.5/10.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA w HBO Max ostatnio dodano wersje reżyserskie trylogii "Władcy Pierścieni", więc może i u nas bedzie podobnie. Ostatni weekend poświęcilem na odświeżenie trylogii Jacksona, pozostał mi tylko do obejrzenia "Powrót Króla", który planuję sobie powtórzyć tuż przed kolejną filmową kobyłą - wersją reżyserską Ligii Sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to dużo seriali produkcji HBO ma datę opuszczenia serwisu w tym roku (wg strony nc+go). Do tej pory było tak, że po prostu pojawiała się nowa data, ale zobaczymy co będzie z serialami, które są oznaczone do usunięcia na samym HBO Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brady napisał:

Z końcem miesiąca z HBO GO mają zniknąć "Rzym" i "Pohamuj entuzjazm". Tak wynika ze strony HBO GO. To dosyć zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę, że to ich seriale oryginalne. 

Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył to serial " Rzym" polecam. ;-)

Ostatnio trudno trafić na ciekawy serial na HBO, na razie  " Patria" dobrze się ogląda.. 

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cinemaniac4K napisał:

Ja na HBO GO teraz sprawdziłem to Władca Pierścieni wygląda na poprawne [2.39 : 1] czyli z czarnymi pasami na dole i górze. Taki sam jest na 4K Ultra HD.

 

"Hobbit" nie ma czarnych pasów. Mamy 1.78:1 - rozciągnięty obraz na cały ekran i ucięty po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...