Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Od 1.09.2021 kontrowersyjny "Malowany ptak" - ekranizacja powieści Jerzego Kosińskiego. Do tej pory w Polsce odbył się tylko jeden pokaz kinowy na festiwalu filmowym. Żaden dystrybutor nie odważył się wprowadzić do oficjalnej dystrybucji.

W filmie jest pełno brutalnych i naturalistycznych scen. Polski Instytut Sztuki Filmowej odmówił wsparcia finansowego. Widzowie premierowego pokazu w Wenecji nie wytrzymywali do końca seansu (ponoć została 1/3 sali do końca).

Jestem ciekaw, czy ostatecznie film pojawi się w HBO GO, czy w ostatniej chwili zostanie ściągnięty, tak jak kiedyś dokument o Scjentologach.

 

https://hbogo.pl/filmy/malowany-ptak

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiele osób chwali ten serial, a mnie się nie udało przebrnąć przez pierwszy sezon. Ciągle sobie obiecuję, że ponownie się za niego zabiorę, ale jest tyle nowych produkcji, że zawsze brakuje mi czasu. Teraz na tapecie mam "Sceny z życia małżeńskiego". Uwielbiam Bergmana i jestem ciekaw jak udała się ta produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Sceny z życia małżeńskiego" to na pewno nie serial dla każdego. Ja uwielbiam takie produkcje i za nie cenię HBO. Jaka inna stacja zdecydowałaby się na remake dzieła Bergmana, który niejako z założenia nie będzie hitem? Dla mnie to kolejna perełka obok niszowego "Witamy na odludziu". Na szczęście nie zawsze wszyscy patrzą tylko na oglądalność i zasięg. Tu recenzja https://film.org.pl/r/sceny-z-zycia-malzenskiego-recenzja-swietnego-serialu-hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"John Oliver na antenie nazwał macierzystą stację HBO "straszną firmą", po tym jak ujawniono, że właściciel tej płatnej telewizji, koncern AT&T, wspierał skrajnie prawicowy kanał One America News Network (OAN)."

https://www.press.pl/tresc/67646,john-oliver-w-hbo-skrytykowal-pracodawce-za-wspieranie-prawicowego-kanalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO ma z FOX'em of lat podpisaną umowę na pierwszeństwo ich filmów w streamingu. Z tego względu Disney mimo iż kupił FOX'a wszystkie premiery które przejął, po premierze w kinie nie może wrzucić na Disney+ bez wcześniejszego wrzucenia na HBO.

Edytowane przez kolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolis napisał:

HBO ma z FOX'em of lat podpisaną umowę na pierwszeństwo ich filmów w streamingu. Z tego względu Disney mimo iż kupił FOX'a wszystkie premiery które przejął, po premierze w kinie nie może wrzucić na Disney+ bez wcześniejszego wrzucenia na HBO.

Kolis wybacz ale piszesz kocopoły , do pierwszej emisji w TV Foxa prawa na Canal+ , to o czym piszesz może jest prawdą ale na rynku amerykańskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o tv HBO, tylko o streamingu. Jesteśmy w temacie o HBO GO. Owszem jest to na pewno w amerykańskim, co do polskiego to nie wiem czy też nie. Przykładem były wiosenne miesiące gdzie Disney większość filmów puszczał równocześnie w kinie i na D+, a te co przejął od FOX'a już nie. Powodem była umowa FOX'a z Warnerem. I obstawiam, że może ona obejmować i nasz rynek, bo by Disney tuż przed startem w Polsce swojej platformy nie sprzedawał tych filmów na HBO GO, tylko by je przetrzymał na wejście D+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w temacie HBO Go, to nie pisz o rynku amerykańskim, bo tam nie ma HBO Go. Generalnie jest to temat o rodzimej wersji serwisu.
Co do filmów Foxa, to umowę z nimi ma C+, a filmy Disneya nadal pojawiają się w HBO.
Disney+ nie pokazuje nowości Foxa.
Poza tym nie ma rozróżnienia na streaming i TV. Obie to usługi abonamentowe



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...