Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.Ten Doktor sen to chyba oglądałem i nie za bardzo mi sie podobał.Albo pomyliłem z innym filmem. resztę postaram się ogarnąć ale chyba juz nie dziś.Dzis napaliłem się na Good boys na Netflixie.Mam nadzieję że to będzie dobra komedia bo obecnie oglądam W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 i zdecydowanie to nie moja bajka.Ale może jakoś przemęczę do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 18:20, Arkon napisał:

"Tenet"(mnie się średnio podobał, ale może Tobie przypadnie do gustu), "Richard Jewell", "Doktor Sen", "Na noże".

Ten Tenet to widzę SF czyli kompletnie nie moja bajka.Nie oglądam takich filmów.Susiłem się na Antebellum bardzo dobry film dziś albo jutro chciałym ogarnąć Na noże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj sobie założyłem konto.

Działa to bardzo dobrze ale mam pytanie, na komputerze mam dostęp do filmów i kanałów HBO on line, natomiast na Smart TV i aplikacji w komórce tylko dostęp do filmów.

Tak ma być czy robię coś źle ?

Edytowane przez Zeusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja live jest zbyteczna. Chyba, że ktoś ma problem z wyborem dla siebie i chce włączyć narzucony program przez nadawcę. I chyba, że ktoś lubi oglądać zapowiedzi i autopromocje między filmami. Jeśli dla danego filmu nie mają praw internetowych, to i tak nie obejrzysz tego w telewizji live. Podczas emisji będzie wyświetlać się stosowna plansza. Tytuły bez praw internetowych są rzadkością i bardzo ciężko na nie natrafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje gdybanie. Na bałkańskich stronach wyszukuje, na polskiej i węgierskiej jeszcze brak tych filmów. Ale na tych bałkańskich zawsze wcześniej wpadały info. "Cry Macho" dopiero w grudniu będzie miał premierę w Polsce w kinach, natomiast w Serbii już chyba w październiku leciał. "Diuna" natomiast w tych wymienionych państwach w tym samym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę "Cry Macho" w zapowiedziach premier kinowych w Polsce. Chyba od razu trafi na vod. Jeśli miałaby być premiera 13.12, jak podaje Filmweb, już Warner Bros. chwaliłby się na swojej stronie. A tam brak tego tytułu w zapowiedziach.

https://www.warnerbros.pl/

 

Zresztą 13.12 to jest poniedziałek, a raczej wtedy nie wychodzą premiery kinowe, tylko w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...