Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy spojrzeć na tytuł i od razu odechciewa się czytać. U nas panuje przekonanie, że to walka na śmierć i życie, że każdy chce wykończyć każdego, a to bzdura. Dla zachodniego odbiorcy to nie są duże kwoty i spokojnie mogą sobie pozwolić na 2-3 serwisy, ale clickbait musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO anulowało produkcję prequela GoT.

 

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,25361290,prequel-gry-o-tron-z-naomi-watts-jednak-nie-powstanie-ekipa.html#s=BoxOpImg8

 

Edit:

Dziś kolejne info, powstanie "House of the Dragon" na bazie ksiązki książce George'a R.R. Martina "Ogień i krew".

https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/HBO-zaprezentowalo-plakat-nowego-spin-offu-Gry-o-tron-O-czym-opowie-House-of-the-Dragon-36584

;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem "Tomb Raider" w HBO GO i o ile film był słaby, o tyle jakichś specjalnych pikseli nie zauważyłem. Ani nie jest tak tragicznie jak niektórzy to przedstawiają, ani tak rewelacyjnie jak twierdzą inni.

Z seriali mogę polecić "Szukając Alaski" i "Pani Fletcher", natomiast tak chwalony "Watchmen" po 3 odcinkach na razie średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Arkon napisał:

natomiast tak chwalony "Watchmen" po 3 odcinkach na razie średnio.

Być może ogladaleś wczesniej tylko film Snydera? Ja jestem po kilkukrotnej lekturze komiksu Alana Moore, moim zdaniem, z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł na temat tego,  który serwis wybralibyśmy, gdybyśmy musieli postawić tylko na jeden  https://www.serialowa.pl/232806/pytanie-na-weekend-serwis-streamingowy-najlepszy-hbo-go-netflix/

W pełni się z tym zgadzam, można narzekać na jakość nadawania, ale jakością produkcji zdecydowanie HBO GO wygrywa z konkurencją.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w realnym świecie nawet CDA Premium (2,5 mln UU) ma lepsze wyniki niż HBO GO (980 tys. UU i to jest spadek z wyników rzędu 1,5 mln. kiedy jeszcze produkowano GoT), a dogania je Chili VOD (760 tys. UU) oferujące tytuły po 15 zł sztuka ;). I nie zdziwiłbym sie, że gdyby Prime Video był mierzony przez Gemiusa, to też by miał więcej userów...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

To też prawda, ale z drugiej strony zawartość Playera też jest w tv, a ma znacznie więcej UU.

 

"Badanie GEMIUS/PBI pozwala na pomiar nie tylko stron interenetowych, ale również materiałów strumieniowych i aplikacji. "

Wyniki rozbite na web i apki są dostępne np. od czasu do czasu na WirtualnychMediach.

I co ciekawe wynika z nich, że jednak znacznie więcej osób korzysta z przeglądarek, a wyniki rozkładają się tak samo jeśli chodzi o kolejność ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest napisane jak wół o "aplikacji desktopowej" Ipla (w wynikach jako "Ipla PC") i osobno o mobilnej ;).

 

A na gemius.pl czytamy "W badaniu GEMIUS/PBI każda witryna, materiały strumieniowe czy aplikacja są mierzone za pomocą tej samej metodologii, dzięki czemu możliwe jest wiarygodne porównanie z innymi graczami na rynku."

 

Tyle w temacie rzekomego mierzenia tylko apek mobilnych.

Nie wyszło Ci kolego, kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, VOD i streaming bada się także innymi usługami Gemiusa.

Po drugie, na przykładzie Ipli zostało wyżej udowodnione, że w wynikach Gemiusa nie są podawane tylko aplikacje "mobilne" (śmieszne ogólnie stwierdzenie zważając na to, że Android ma jedno SDK na TV i komórki).

Po trzecie, sprawdź sobie ile odwołań popularne apki np. na Android TV robią do hostów Gemiusa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego co jest wg Ciebie stosowne, tak czy inaczej oparłeś tezę na bezsensownym argumencie, że użytkownicy przeglądarek internetowych mieliby wybierać inne serwisy niż ci na komórkach, tabletach czy z telewizorami smart ;). I przypominam, że cała dyskusja zaczęła się od Twojego stwierdzenia, że pomiary dotyczą tylko przeglądarek, co było oczywistą nieprawdą.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 18:15, Arkon napisał:

Ostatnio oglądałem "Tomb Raider" w HBO GO i o ile film był słaby, o tyle jakichś specjalnych pikseli nie zauważyłem. Ani nie jest tak tragicznie jak niektórzy to przedstawiają, ani tak rewelacyjnie jak twierdzą inni.

Z seriali mogę polecić "Szukając Alaski" i "Pani Fletcher", natomiast tak chwalony "Watchmen" po 3 odcinkach na razie średnio.

Nie jest słabo nie jest dobrze....a usługa płatna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście zdanie "ludzie korzystają z aplikacji do oglądania a nie przeglądarek gdzie te pomiary są robione..." można zrozumieć na 150 sposobów... No ale już przynajmiej nie twierdzisz, że coś edytowałem ;).

@Pawop nie wiadomo. Ale nie uważam, żeby wyniki na Tizenie miały się różnić od tych na innych platformach na tyle, żeby HBO GO nagle przeskoczyło na pierwszą pozycję ;).

Bo w przypadku podziału aplikacje/web top zawsze jest takie samo - Player, Netflix, Ipla, CDA, TVP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokument "Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi" warty zobaczenia - "genialna" wynalazczyni przez kilka lat z powodzeniem udawała, że zrewolucjonizowała świat badań diagnostycznych. Takie rzeczy tylko w Ameryce ;).

 

Niestety, nawet oglądając w HBO GO materiał, gdzie niewiele się na ekranie dzieje nie sposób nie zauważyć "gradientów", które dzięki niewydajnej kompresji tworzą się nawet na jednostajnych tłach... Tak samo zieleń i ogólnie "przyroda" wygląda jak mocno skompresowany jpg. Nawet po przełączeniu z IPTV Cyfrowego Polsatu, które mają znajomi kłuło to w oczy ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CP i HBO organizują przedpremierowy pokaz nowego sezonu Watahy w Cinema City: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/przedpremierowy-pokaz-nowego-sezonu-watahy-dla-klientow-cyfrowego-polsatu-i-plusa

PS. te pojedyczne posty powyżej to pozostałości po dyskusji z pewnym userem, który wszystko potem wyedytował, a administracja skasowała ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś oglądać "Nieświadomych". Dla mnie to ścisła czołówka tego roku. Taki serial mógłby (a nawet powinien) powstać również w Polsce, biorąc pod uwagę skomplikowaną historię końca PRL oraz początku III RP. Żyjemy w kraju Solidarności, Lecha Wałęsy i postkomunizmu, a jedyne na co stać polskich twórców to kryminały, współczesne obyczajówki czy pełne patosu produkcje historyczne od TVP. Tym bardziej duże brawa dla Czechów za odwagę.

 

Jest to jeden z tych seriali, w które trzeba się zaangażować. Oglądanie do tzw. kotleta sprawi, że szybko pogubimy się w fabule i bohaterach mimo, że akcja jest dosyć wolna, ale jak już się wciągniemy to prawdopodobnie obejrzymy go do końca z dużym zainteresowaniem. Polecam przede wszystkim fanom "Pustkowia", "Czarnobyla  i "The Americans".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...