Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób współdzielących konto Netflix. Czy często musicie weryfikować konto kodem przychodzącym na e-mail właściciela konta? Parę razy można kliknąć w Potwierdź później,ale za jakiś czas do wyboru jest tylko Weryfikacja przez wiadomość e-mail


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nigdy a mam konto tureckie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2022 o 17:10, leonk1974 napisał:

Pytanie do osób współdzielących konto Netflix. Czy często musicie weryfikować konto kodem przychodzącym na e-mail właściciela konta? Parę razy można kliknąć w Potwierdź później,ale za jakiś czas do wyboru jest tylko Weryfikacja przez wiadomość e-mail


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z mojego doświadczenia - im częściej będziesz pomijał tym gorzej dla was. U nas ta weryfikacja pojawiła się kilka miesięcy temu (dokładnie już nie pamiętam kiedy). Każdy użytkownik wprowadził kod za każdym razem w ciągu minuty, maksymalnie dwóch i momentalnie dali sobie spokój z dalszą weryfikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2022 o 19:14, Kmicik napisał:

Jakiś film z większą ilością golizny znacie?

 

O jaki rodzaj golizny chodzi? W każdym filmie znajdzie się scena z nagością. W "Psich pazurach" jest dużo nagich mężczyzn kąpiących się w rzece. W "To była ręka Boga" mocno eksponowane są piersi kobiece. W "Ach, śpij kochanie" Katarzyna Warnke kąpie się nago w wannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix przestrzega przed udostępnianiem kont przez Polaków.

Cytat

Jak dowiedziały się wirtualnemedia_pl nowy sposób walki ze współdzieleniem kont ma w naszym kraju charakter testowy, podobnie jak inne rozwiązania dotyczące usługi. Na razie nie wiadomo czy i kiedy ostrzeżenia oraz związane z nimi konsekwencje mogą stać się stałym elementem korzystania z Netfliksa w naszym kraju.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/netflix-udostepnianie-konta-lamanie-regulaminu-jaka-kara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pawop napisał:

Sporo ludzi tak płaci

Nie znam takich ludzi co płacą 60zl sami. Co najwyżej 43zl żeby nie brać tego najniższego o jakości telefonu komórkowego. I tak zazwyczaj siostra/brat/rodzice/kuzyni mają z tego polowe. 
Wiekszosc płaci 60zl ale dzieli na kilka osób, bo wtedy wychodzi na głowę 15zl. 
Jakość (nie oferta ilościowa) nie jest warta nawet 30zl moim zdaniem wiec dlatego się podłączyłem pod grupę (w rodzinie). Jak będzie brak możliwości dzielenia kont to kto będzie za to tyle płacił jak w cenie 60zl może mieć inne VOD co najmniej dwa a w przypadku promocji Amazon nawet 3 - np Apple HBO i Amazon

Niestety - wielu (śmiem twierdzić ze nawet ponad połowa) ma Netflixa właśnie z powodu tych 15zl bo inaczej daliby sobie spokój ;)

 

Nie wiem dlaczego Netflix nie zrobi abo 4K na jedno urządzenie w granicach 30zl to by ludzie nie kombinowali z dzieleniem. A oni dają w tej cenie 480p….

 

No trudno - dobrze wiedza ile osób dzieli i wiedza jakie to ryzyko blokowanie dzisiaj dzielenia kont ;)

 

Btw Znajda się tacy, którzy są tak uzależnieni ze i nawet 100zl by płacili ;)

Z drugiej strony to jest subskrypcja i nie każdy musi mieć NF w miesiąc w miesiąc ;)

Edytowane przez spotify
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace wspomniane 43 zł sam i nikt nie ma dostępu do konta. Ale już 60 zeta nie jest wart dla mnie ten serwis bo trochę brak czasu a i oferta filmowa aż tak bardzo nie trafia w moje gusta. Choć to i tak najlepszy tego typu serwis. Za jakiś czas będę potrzebował planu 4K i trzeba będzie coś kombinować bo 60 zł to za to nie zapłacę. Za ofertę dobrą sportową owszem za tylko filmową raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dzięki dzieleniu kont ten serwis żyje. Diw dychy to jest absolutny max jaki jestem w stanie zapłacić za oferowaną zawartość. Ostatnio na Playerze więcej oglądam niż na Netflixie.

Maniakiem seriali na szczęście nie jestem. W razie czego wystarczy Amazon i Player po 50 zł za rok plus HBO od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, czerstwy napisał:

 Choć to i tak najlepszy tego typu serwis. 

Oczywiście każdy ma swoje zdanie. NF obecnie tylko wygrywa najlepiej dopracowanym serwisem i możliwościami. Jakościowo Apple jest lepszy (streaming) 

Jeszcze z dwa czy trzy lata temu - mogłem napisać najlepszy bo mnóstwo tytułów, głównie na licencji. Zwłaszcza seriali. Obecnie po obejrzeniu tych na licencji (lockdowny pozwoliły) uważam ze ofertą jest najgorszy. Nie ilościowa a jakościowa. Większość produkcji oryginalnych Amazon, Apple czy HBO jest kilka klas wyżej. A im kolejny rok kalendarzowy to na NF w Originals coraz gorzej (licencje tez powoli znikaja) Kiedyś bym tą platformę bronił, dzisiaj jest na ostatnim miejscu. Ale to moje zdanie 
Jak napisałem - ludzie coraz więcej narzekają na „jakość” wiec gdyby mieli płacić za to co najmniej 43zl za min FHD przy obecnych 15zl - wielu zrezygnuje 

Może nie młodzież za dla których NF to obecnie ikona/moda/styl życia ale dorośli już na pewno 

1 minutę temu, Pawop napisał:

@spotify to, że nikogo nie znasz, kto sam płaci 60 PLN, to nie znaczy, że takich ludzi nie ma. 

Mój zawód to praca z ludzmi i codziennie ich poznaje kilkoro. Nie znam nie tylko w swoim otoczeniu ale również od ludzi z którymi pracuje i nawiązuje relacje biznesowe 

Dlatego nie twierdze ze ich nie ma ale na pewno nie jest ich sporo ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że popularność współdzielenia jest ogromna, przede wszystkim z powodu ceny. Sam nie będę płacił 60 zł, jeśli zrobią pakiet za 25-30 to będzie to miało sens. A tak to za 13 a obecnie 15 zł ludzie nie zastanawiają się jak często korzystają, czy warto bo te kilkanaście złotych to nie majątek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie znam takich ludzi co płacą 60zl sami. Co najwyżej 43zl żeby nie brać tego najniższego o jakości telefonu komórkowego. I tak zazwyczaj siostra/brat/rodzice/kuzyni mają z tego polowe. 
Wiekszosc płaci 60zl ale dzieli na kilka osób, bo wtedy wychodzi na głowę 15zl. 
Jakość (nie oferta ilościowa) nie jest warta nawet 30zl moim zdaniem wiec dlatego się podłączyłem pod grupę (w rodzinie). Jak będzie brak możliwości dzielenia kont to kto będzie za to tyle płacił jak w cenie 60zl może mieć inne VOD co najmniej dwa a w przypadku promocji Amazon nawet 3 - np Apple HBO i Amazon
Niestety - wielu (śmiem twierdzić ze nawet ponad połowa) ma Netflixa właśnie z powodu tych 15zl bo inaczej daliby sobie spokój


Polaki biedaki, cebulaki :) Spoko, tylko przewiduję kierunek dyskusji. Mam konto tureckie, dzielę na trzy. Więcej nie dam. Bez Netflixa można żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tyrla napisał:

Netflix przestrzega przed udostępnianiem kont przez Polaków.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/netflix-udostepnianie-konta-lamanie-regulaminu-jaka-kara

 

Tytuł sugeruje, że proceder dzielenia kont ma miejsce tylko w Polsce, a to przecież dzieje się wszędzie...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję mi się, żeby zabronili całkowicie dzielenia się kontem. Jest to nie do zrobienia. Chcą ograniczyć proceder sprzedaży kont niekiedy 6-8 użytkownikom, stąd te kody potwierdzające. Jak ktoś dzieli z rodziną czy znajomymi, to z wpisaniem takiego kodu nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, CYFROmaniak napisał:

Tytuł sugeruje, że proceder dzielenia kont ma miejsce tylko w Polsce, a to przecież dzieje się wszędzie...

Właśnie.

 

Cytat

W Polsce – i zresztą nie tylko w Polsce – współdzielenie konta na Netflix jest niezwykle popularną opcją. (...)

W praktyce oczywiście bywa różnie – z czego sam Netflix również doskonale sobie zdaje sprawę. Z tego względu firma powoli wdraża rozwiązanie, która zapowiedziała już znacznie wcześniej – czyli weryfikację użytkownika poprzez e-mail lub SMS. Wcześniej Netflix tylko testował takie rozwiązanie; teraz użytkownicy platformy we Włoszech donoszą, że podczas oglądania treści w serwisie pojawia się komunikat o treści „Pomóż nam potwierdzić, że to Twoje konto. Możemy wysłać kod weryfikacyjny na (adres e-mail) lub pod numer (wskazany przez użytkownika przy rejestracji numer telefonu).”

https://bezprawnik.pl/wspoldzielenie-konta-na-netflix/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spotify napisał:

 

Niestety - wielu (śmiem twierdzić ze nawet ponad połowa) ma Netflixa właśnie z powodu tych 15zl bo inaczej daliby sobie spokój ;)

 

 

To ja jestem w tej mniejszej połowie, ba może nawet mieszczę w ćwiartce, bo nie składam się z nikim na plan 4K.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...