Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, tyrla napisał:

Czy warto poświęcić 3 godziny i obejrzeć film "Jak pokochałam gangstera" ?

Gniot 2/10. Gorsze są tylko dzieła Vegi, czyli 1/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tutaj pytania "czy warto".

Pani Kasia napisze, że nie. Pan Tomek, że tak. I co wybierzesz? Skąd anonimowi goście mają wiedzieć, co Tobie się podoba. Dożyliśmy ciekawych czasów, że zamiast sprawdzić samemu, pytamy się innych, zapominając, że jednemu się podoba zielone a drugiemu czerwone :D

  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Czy warto poświęcić 3 godziny i obejrzeć film "Jak pokochałam gangstera" ?


Ja osobiście jestem za samodzielną oceną. Dawien dawno interesowałem się filmem Underwater [2020] i oceny nie było zachęcające. Czytałem jakieś opisy i też średnio. Aż w końcu włączyłem. Bardzo fajne kino. Nie było idealne ale fajne. 

Odwrotny przykład, serial Westworld [2016]. Kurcze jakie to słabe było. Nie mogłem się doczekać końca sezonu bo chciałem jeszcze dać mu szansę i już nigdy nie chce do tego wracać choć lubię Westerny i dobór aktorów był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z kolei "Sprzątaczka" jest bardzo dobra. Wiadomo, że każdy lubi co innego, ale nie widzę problemu w polecaniu czegoś na forum. Dzięki temu obejrzałem chociażby "Contratiempo", którego normalnie pewnie bym nawet nie zauważył na Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawe dane - średni czas oglądania Netflixa na komputerze to ponad 7 godzin i real users jest 5 mln, natomiast mobilna aplikacja Netflix ma w Polsce 12 mln RU i średni czas korzystania to 4,5h. Inne serwisy SVOD nie załapały się do rankingu.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ilu-polskich-uzytkownikow-korzysta-z-tiktoka-netflixa-youtube-i-facebooka-w-styczniu-2022-r/page:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy się do tego zaliczam mam obecnie od tygodnia dwóch odpalone dwie zakładki Netflixa na lapku. A nie oglądałem nic  ponad dwa tygodnie z tego co pamiętam. Taki Viaplay mam otwarty cały czas od grudnia  a ostatnio oglądałem KSW i od czasu do czasu sprawdzam sobie jakość tego czy tamtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamill87 napisał:

Można zapłacić z góry za Netflixa np za rok albo wybrać sobie określoną liczbę miesięcy, żeby za nie zapłacić od razu? 

 

Możesz kupić doładowania (karty podarunkowe).

https://www.netflix.com/gift-cards

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...