Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak najważniejszym kryterium pakietu jest jest jego jakość SD, HD, 4K i za to się płaci wyższy plan i to się nie zmieni jakość kosztuje najwięcej a nie liczba profili jakie są dostępne, każdy ma swoją politykę C+ daje dwa profile, HBO Max trzy, a Netflix w zależności od planu, ale jak by Netflix dał tylko 2 profile do 4K od początku istnienia to by nie było tematu że trzeb płacić za więcej profili w planie 4K. Było eldorado długie lata z dzieleniem się jednym kontem i dzielenie się kosztami, ale się skoczyło i trzeba płacić więcej, albo zrezygnować z oglądania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Stać mnie by zapłacić ale nie lubie płacić za cos z czego nie korzystam. 

Tak jest ze wszystkim, nie tylko z netflixem. Nikt nie ogląda w tv wszystkich kanałów za które płaci, nikt nie ogląda wszystkich pozycji w danym VOD, nie każdy wykorzystuje 100% zakupionego jadła etc etc. Też chciałbym wybrać sobie tylko te kanały które oglądam w PB a za resztę nie płacić ale tak się nie da niestety  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley840 napisał(a):

 Było eldorado długie lata z dzieleniem się jednym kontem i dzielenie się kosztami, ale się skoczyło i trzeba płacić więcej, albo zrezygnować z oglądania.

Nie wiem o jakim eldorado piszesz bo jak pisałem wcześniej nikt nigdy z mojego kanta nawet jednej pozycji nie oglądał. A nawet jak mi te dodatkowe urządzenia operator niejako wcisnął na siłę to powinna być możliwość ich udostępnienia komuś np z rodziny. Oczywiście jak ktoś ma chęć. I tak np zrobilem z C+online,PB GO,Skyshowtime. Tu jakieś chre akcje ktoś daje dodatkowe urządzenia za które się płaci a następnie je blokuje. Jeszcze tylko czekam ja będzie akcja że pojadę w delegacje mi mi zabblokuja konto które opłacam i sam z niego korzystam😂 Ale opowiadaj dalej jak to jest oferta dopasowana indywidualnie pod  klienta🤣

 

2 godziny temu, stanley840 napisał(a):

Powiem tak najważniejszym kryterium pakietu jest jest jego jakość SD, HD, 4K i za to się płaci wyższy plan i to się nie zmieni jakość kosztuje najwięcej a nie liczba profili jakie są dostępne

Jakoś wspomniane przez Ciebie HBO Max  czy Amazon nie chce dodatkowo za lepszą jakość😂 Choć niby ta jakość kosztuje najwięcej🤣 @Gizior89 akurat były czy nawet są oferty gdzie płaci sie za małą grupę kanałów tv i oferty takie nie zawojowały rynku😂 Widać ilu chętnych jest na dodatkowe paczki Premium. Większość woli duzo i tanio. Każdy ma swoja jakąś tam ofertę ustaloną według swojegoi widzi mi się i pisane że jest ustawiona pod abonenta jest śmieszne. Bo ustawiona jest tak by brać jak nawięcej i duzo płacić. A  przypadku treści sprzedawanych przez internet było tu duzo opowieści i bajek jak to będziemy płacić tylko za to za co chcemy. A prawda jest tak że oferta jest tak ustawina by cena była odpowiednia i wyvciągnąć jak najwięcej kasy. Taki Netflix z planem 4K jest dobrym przykładem o Viaplay to nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stanley840 napisał(a):

.... Było eldorado długie lata z dzieleniem się jednym kontem i dzielenie się kosztami, ale się skoczyło i trzeba płacić więcej, albo zrezygnować z oglądania.

Nic się nie skończyło. Jesteś w błędzie. Nadal można dzielić i oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Pawel said:

że nic się nie skończyło. Tylko tyle.

Na ten moment zostało mocno ograniczone i docelowo prawdopodobnie będzie skończone totalnie. Więc bzdurą jest Twoje "nic się nie skończyło", skoro dla użytkowników np apek w TV się skończyło bo mają zablokowany dostęp na współdzielonych kontach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno ograniczone a "skończyło się" to jednak ogromna różnica. Bzdurą jest pisanie co będzie. Nikt tego nie wie. Dlatego skupmy się na faktach a nie na wróżeniu z fusów. Pomijam już kwestię, że nie wszyscy oglądają z "apek" w tv a to tych dotykają utrudnienia.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania widzę :)

Dla odbiorców netflix przez konkretne urządzenia dzielenie się skończyło i to fakt. Czy jest ich 5% czy 90% to nieistotne bo dla nich właśnie SKOŃCZYŁO SIĘ. Niemniej netflix zmienił podejście do dzielenia się kontem i jeśli ktoś nadal to robi wbrew ich regulaminowi to po prostu go łamie i nie widzę tutaj pola do chwalenia się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczył? Chciałbym tylko dodać, że zgodnie z regulaminem jeden użytkownik = jedno gospodarstwo. W wyższych pakietach pojawiła się możliwość odtwarzania na kilku ekranach jedncześnie, ale... o matko!... w ramach jednej rodziny. Czyli np. z dziećmi, a nie nie ze szwagrem z innego miasta. To, że ludzie kombinują, to nie wina Netflixa ale mentalności użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, muza_tv said:

To, że ludzie kombinują, to nie wina Netflixa ale mentalności użytkowników

Absolutnie nie jest to prawda, bo dawno dawno temu netflix reklamował i zachęcał do dzielenia się kontem. Zmieniło się to jak zechcieli więcej dzięgów zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, muza_tv napisał(a):

Nauczył? Chciałbym tylko dodać, że zgodnie z regulaminem jeden użytkownik = jedno gospodarstwo. W wyższych pakietach pojawiła się możliwość odtwarzania na kilku ekranach jedncześnie, ale... o matko!... w ramach jednej rodziny. Czyli np. z dziećmi, a nie nie ze szwagrem z innego miasta. To, że ludzie kombinują, to nie wina Netflixa ale mentalności użytkowników

A jak mieszkam sam lub jestem bezdomny?😂 Płacę za coś i powinno to być teoretycznie wykorzystane. A i tak znając życie to ci co tu na forum najbardziej dbaja o te regulaminy to w rzeczywistości mają konta z sąsiadami z bloku obok🤣 Nie nie wina Netflixa bo każdy sie prosi o 4 konta🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje lepszy pakiet po to żeby można cieszyć się lepszą jakością obrazu i dźwięku na dzisiejsze standardy. Mało mnie obchodzi czy dają jeden profil czy 20. Kupuje się dla zawartości i jakości danego produktu. Druga sprawa jest ograniczenie usługi priorytetowo na Tv bo można oglądać w 4K a to generuje koszty serwerów które w tych czasach są drogie, sam nie dam rady oglądać czterech programów 4K na czterech Tv i statystyka im się zgadza. Natomiast Tablety, Telefony itp. to jest znikomy pobór danych w porównaniu z 4K na TV dlatego nie są zabezpieczone bo porostu się to nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, stanley840 napisał(a):

Ja kupuje lepszy pakiet po to żeby można cieszyć się lepszą jakością obrazu i dźwięku na dzisiejsze standardy. Mało mnie obchodzi czy dają jeden profil czy 20. Kupuje się dla zawartości i jakości danego produktu. Druga sprawa jest ograniczenie usługi priorytetowo na Tv bo można oglądać w 4K a to generuje koszty serwerów które w tych czasach są drogie, sam nie dam rady oglądać czterech programów 4K na czterech Tv i statystyka im się zgadza. Natomiast Tablety, Telefony itp. to jest znikomy pobór danych w porównaniu z 4K na TV dlatego nie są zabezpieczone bo porostu się to nie opłaca.

Proponuję wprowadzić plan za 100 zł z Super 4K z jeszcze bardziej podkręconą jakością jak w serwisie Sony Bravia Core z filmami w IMAX Enhanced.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie pamiętam żeby była wcześniej taka sytuacja. Pojawiła mi się plansza na telewizorze, że nie  należy do gospodarstwa domowego. Mogłem potwierdzić za pomocą smsa lub mailem. Wybrałem 1 opcję i Netflix ruszył. Wybiórczo tak wysyłają?

Z góry zakładają, że nie jestem właścicielem ? ;-) W. dodatku sam opłacam konto i z nikim nie współdzielę dostępu do niego.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż nie udostępniasz konta dalej , nie ma na nim dziwnych ruchów lokalizacyjnych , NETFLIX i tak wysyła sprawdzenia czy jednak nie kusi Cię jednak dzielenie konta . Znane sprawdzone pojawiać się będzie wyrywkowo na każdym koncie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...