Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Lipel napisał(a):

Czyli rozumiem, że wychodzi taniej, bo normalnie chyba coś ponad 60zł ten pakiet

Tak, tylko ja c+online ze sportem oprócz elevenów i Ligi Mistrzów. Nie wiem czy w najtańszym pakiecie (filmy i seriale) jest taka sama cena netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest różnica w jakości dźwięku. Przy najwyższym pakiecie masz Dolby Atmos lub wirtualny Spatial (ten dedykowany dla sprzętu, gdzie nie ma dekodera Dolby Atmos). Jak słuchasz głównie z lektorem i na głośnikach-pierdziawkach na telewizorze, można pominąć ten wyższy i brać środkowy pakiet (ten z FHD). Jeśli już podłączasz słuchawki Hi-Fi lub korzystasz z soundbaru lub z kina domowego, wtedy warto zainwestować w ten najwyższy pakiet, aby usłyszeć przelatujące samoloty nad Tobą w filmach akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Tak, tylko ja c+online ze sportem oprócz elevenów i Ligi Mistrzów. Nie wiem czy w najtańszym pakiecie (filmy i seriale) jest taka sama cena netflixa.

W pakiecie filmowo-serialowym też Netflix jest dostępny w tej samej cenie co z wszystkimi C+. Oczywiście mówimy o cenach standardowych, bo przy płatnościach "z góry" (wtedy taniej wychodzi C+) nie można dobrać Netflixa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym dzieleniem kont ? Wystarczy że osoba z poza gospodarstwa domowego wyśle nam linka że chce zmienić gospodarstwo domowe ? My potwierdzimy i już tamta osoba może oglądać ? Czy przez to że ma inny internet to i tak nie pójdzie i trzeba dokupić ta opcje za 10 zł ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie przed oszustami.Dostałem ostatnio taki o to e-mail:

Niestety, nie mogliśmy zatwierdzić płatności za kolejny cykl rozliczeniowy Państwa subskrypcji, co spowodowało tymczasowe zawieszenie członkostwa. Jednak obecna subskrypcja pozostaje aktywna do czasu jej wygaśnięcia.

Aby utrzymać nieprzerwany dostęp do najlepszych programów telewizyjnych i filmów, prosimy o zaktualizowanie swoich danych, klikając poniższy przycisk.
Płatność miałem uregulowaną dwa tygodnie wcześniej.Jeszcze była informacja,żeby kliknąć w link w ciągu 15 minut bo jak nie to wygaśnie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 11:45, Pawel napisał(a):

Właściciel dostaje linka do akceptacji zmiany gospodarstwa. Po zaakceptowaniu można oglądać. 

  Z dyskusji na forum wynika, że po akceptacji zmiany gospodarstwa - nowa osoba staje się "gospodarzem". W rezultacie "pierwszy"  właściciel konta nie będzie mógł oglądać.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższego wynika, że (bez dodatkowych slotów) dwie osoby nie mogą oglądać Netflixa jednocześnie. Mam rację?

1 godzinę temu, Pawel napisał(a):

Zgadza się. Wtedy pierwszy gospodarz ponownie zmienia gospodarstwo i znowu ogląda. I tak w kółko można sobie zmieniać ;) W trakcie oglądania serwis cię nie wywali, więc to żaden problem.

 Ok. Rozumiem.

Ale gdyby trzecia osoba w tym samym czasie chciała oglądać. To również trzeba zmienić gospodarstwo?  

Podsumowując: za każdym razem gdy ktoś poza "gospodarzem" będzie chciał włączyć Netflix wyświetli mu się ekran o zmianie gospodarstwa. Po akceptacji może oglądać.

Czyli jak ktoś chce dzielić z kimś konto to musi przed włączeniem praktycznie za każdym razem aktywować link o zmianie gospodarze?

 

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nasir napisał(a):

Z powyższego wynika, że (bez dodatkowych slotów) dwie osoby nie mogą oglądać Netflixa jednocześnie. Mam rację?

 Ok. Rozumiem.

Ale gdyby trzecia osoba w tym samym czasie chciała oglądać. To również trzeba zmienić gospodarstwo?  

Podsumowując: za każdym razem gdy ktoś poza "gospodarzem" będzie chciał włączyć Netflix wyświetli mu się ekran o zmianie gospodarstwa. Po akceptacji może oglądać.

Czyli jak ktoś chce dzielić z kimś konto to musi przed włączeniem praktycznie za każdym razem aktywować link o zmianie gospodarze?

 

W planie 4K jednocześnie mogą oglądać 4 osoby. Mechanizm weryfikacji działa bardzo dziwnie i nieprzewidywalnie.  Czasami kilka dni z rzędu nie ma weryfikacji a innym razem jest kilka razy w ciągu dnia. Nie ma reguły.

56 minut temu, swordfish napisał(a):

Czy przystawka tv również wymusza ustalenie "gospodarza"? Czy te kombinacje ograniczone tylko przy oglądaniu w aplikacji bezpośrednio na telewizorze?

Badana jest również. Traktowana jest jak apka w tv. Dotyczy to też apki w dekoderze C+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...