Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech podnoszą... przy dzieleniu konta kwota wzrośnie z 10,8zł/m do 12zł/m za wersję 4K... :) Akceptowalna kwota była by nawet jak kosztowało by nawet 15zł/m (75zł/m cały pakiet). Jeśli dzięki temu nie będą męczyć dzielących konto to wszystko jest super... :) 
 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Cinemaniac4K napisał:

Niech podnoszą... przy dzieleniu konta kwota wzrośnie z 10,8zł/m do 12zł/m za wersję 4K... :) Akceptowalna kwota była by nawet jak kosztowało by nawet 15zł/m (75zł/m cały pakiet). Jeśli dzięki temu nie będą męczyć dzielących konto to wszystko jest super... :) 
 

Nie wiem jak ty to liczysz kolego. :D Przecież teraz będzie 60 zł dzielone na 4 to jest 15 zł. Przy 75 zł to by było 18,75 zł

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 13:34, ronnie84 napisał:

@kamil2505

Teraz to pojawia się plansza z info że konto jest dzielone nie tak jak należy i trzeba potwierdzić. Oczywiście można to zrobić później co nie zmienia faktu,że mają to na uwadze. 

O tym się mówi w sumie już od lat. Myślę, że wybrali "bezpieczniejsze" rozwiązanie,  czyli podwyżka. Dokonale wiedzą,  że ludzie dzielą ten abonament na 4. Pomimo podwyżki 8zł to dla jednej osoby oznacza podwyżkę w wysokości zaledwie 2zł. Masowych rezygnacji nie będzie.  Jednak gdyby, np. ograniczyli możliwość korzystania w jednym czasie np. tylko z 2 urządzeń - jak robi większość serwisów - to myślę,  że odsetek odejść byłby większy. Rozwiązanie z ciągłym wprowadzaniem kodu PIN z e-maila też by nie przeszło. 

 

Ogólnie rzecz biorąc to uważam,  że siłą Netflixa niekoniecznie jest biblioteka, a właśnie możliwość współdzielenia konta na 4 osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o godz.9 rano Canal+ otrzymał nowy cennik od Netflixa i juz nie dało się przedłużyć na starych zasadach tylko 60zl.Netflix za 52zl.w czasach pandemii obniżył jakość 4K do tego stopnia ,że warte to może 35zl.Teraz podniósł cene do 60 a jakość została dalej ta sama warta 35zł.Miały być duże upusty przy rocznej czy 2 letniej umowie na zapowiedziach sie skończyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sam pakiet C+ to nie tylko kanały C+, ale też ich tematyczne stacje. 

Przyznam szczerze, że umowę na tv sat mam jeszcze rok. Jednak jeżeli nie uda mi się utrzymać tego samego w tej samej cenie to raczej zrezygnuje i w całości przejdę na streaming.  

Płacenie za multum kanałów, gdzie ogląda się kilka zaledwie kilka z nich- traci sens. 

W sumie i tak oglądam tylko C+, HBO, Netflix, czasami jakiś kanał informacyjny.  

Dlatego uważam,  że ta nowa oferta C+Online jest przynajmniej godna rozważenia. 

Mam nadzieję,  że w przyszłości będą ją poszerzać o kolejne serwisy stremingowe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał:

Ja przeszedłem na C+Online i jestem zadowolony. Oczywiście są niedociągnięcia w postaci 25 klatek na sporcie w C+Premium i C+Family, ale mam nadzieję, że to poprawią. Teraz czekam na Netflix 4K w ich ofercie

Szkoda tylko, że nie wszystkie filmy są "online" do odpalenia kiedy chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...