Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, bugmenot napisał:

Pisałem kilkanaście stron temu o nowym kodowaniu...


Czytałem o tym ale myślałem że to się tyczy HD a nie 4K. To jest szok... to niech wszystko dają w 4K... :) 

To może inaczej... jaki ma sens w takim razie teraz wrzucanie filmów w HD? Jeśli filmy w HD przy bitrate 5-7 Mb/s nie wyglądają dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Od kilku lat place co miesiąc 52 zł – wydaje mi się że to jest dość drogo .

Co to znaczy jednorazowa opłata ? Że płacisz za rok z góry ? - nie tylko pytałem ile wychodzi Wam miesięczna opłata ?

Wiem że te kody od Kolegi kosztują 15,00 zł miesięcznie tylko może jest to jakaś uboga wersja ?

Korzystam z profilu NR 4 tak jak kazał mi Kolega a jest tam 5 profili korci mię żeby spróbować inny profil tylko się boje że stracę dostęp

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moge mieć za darmo ale nie chcę blokować rodzince konta.Więc na szybko kupiłem taką kartę bo mam urlop a kilka filmów z tego serwisu chodzi juz za mna od jakiegoś czasu.A nie chcę się bawić w jakieś torrenty itp.Tylko jakość trochę bida bo pokazuje mi najwiecej ok.3 mega.Ale ostatnio internet mi mocno świruje i są duże skoki prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Panowie jak działają te kody podarunkowe Netflixa?Kończy się kod i blokuja sami konto?I plan środkowy czyli za 43 zł to jaki minimalny internet wymagany by nie było jakości z planu najtańszego?

Jak masz kartę 60 zł i wybierzesz plan środkowy to oglądasz prawie 1,5 miesiąca. Potem konto się blokuje i tyle.

Do 1080p via aplikacja na tv przyda 7-8 Mbps, jak tyle nie masz to zleci na niższy profil przy 1080p, albo 720p.

Na planie najtańszym masz zawsze SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie pokazuje najczęsciej 2.45 czyli chyba bez sensu jest drugi plan.W sumie to niby dostałem gratis ten na 4 ekrany. Edit a idzie sprawdzić jak technicznie wygląda wersja SD? I prawdą jest że Netflix i youtube będzie w jakimś nowym formacie i obecny sprzęt tego nie obsłuży? Czy mi jakiś kit wciska?Edit nie wiem o co chodzi w tym wypsionym serwisie ale  są okresy gdzie jakość jest tragiczna nie da sie tego oglądać takich jakość to nawet nie miałem w serwisach  PC+ czy HBO go jedna wielka pikseloza na tv 65 cali.Gdy mam pikselozę zmieniam na tv przez internet w PC+ i kilka razy sobie buforuje ale póżniej jest przyzwoicie a tu tragedia. Jakość mam ustawiną na automat więc chyba powinna się dobpasować do łącza  ale bez jaj nie mam jak mi pokazuje 0.07Mb/s/540

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...