Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://tvline.com/2021/03/11/netflix-crackdown-shared-passwords/

Czyli wychodzi na moje. Wiedziałem że to tak ma działać. Wiele osób żyje w niewiedzy kto korzysta z ich konta i czy faktycznie ma przyzwolenie. Ostatnio znajoma załapała córkę która rozdała w szkole login i hasło i dziwiła się że jej nic nie działa. Blokada dzielenia to strzał w kolano. Chyba że zrobili by 1 urządzenie 4K za 15-20zł i wtedy dzielenie już by nie miało sensu.
 

18 godzin temu, bugmenot napisał:

Netflix testuje (na wybranych rynkach i tylko w aplkacji) opcję weryfikacji logowania - tzn. przy zalogowaniu się z nowego IP na konto, jego właściciel dostaje link via sms lub mail i musi potwierdzić, że pozwala na to.

Dobra rzecz, żeby ograniczyć dzielenie na 50 osób zakładanych na lewo kont, a "normalnym" userom w niczym nie przeszkadza. Coś takiego zresztą od jakiegoś czasu ma też Prime Video.


No raczej tu sensu wypowiedzi takowej nie widzę. Bo jaka to blokada dla januszy biznesu? Jeden nr telefonu i na ten numer przychodzą SMSy. Odsyła dalej i tyle. Mało tego... u mnie T-Mobile potrafi w ciągu dnia zmienić IP (rozłączyc się) z 10 razy i co wtedy? Nie zarobią na SMSy... :) Więc pomysł słaby...

Moim zdaniem powinno być tak że jeden nr telefonu to jedno konto. Więc jak chcesz przyjanuszować to musisz mieć z 10 kart SIM zarejestrowanych aż się w końcy w tym pogubisz i odpuścisz. Nie sprzedasz jednego konta 50 osobom bo po 4 osobach na raz jest blokada.

 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Robie dzień lub dwa przerwy doładowuje konto kolejnym kodem i dostaje taką promocje  jak przy pierwszym uruchomieniu czyli plan 4K czy ten który wybiorę?

Jaka promocje ? To nie infolinia z konsultantem po drugiej stronie 🤣Dostajesz plan jaki wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w marketach. Wcześniej kupiłem w Neonecie taraz dwa  w MM. Bo przy zwykłej płatnosci trzeba podować numer karty  więc ja wolę kupić takie https://www.mediaexpert.pl/gaming/produkty-i-doladowania-cyfrowe/doladowania-filmy-i-seriale/e-kod-cyfrowy-netflix-gift-card-60-pln?gclid=CjwKCAiA4rGCBhAQEiwAelVti0kXRo7c9y3nTw6thRKoQWuROEA9fd224X4q2NEDE79Eq-PZzes2ohoCdpoQAvD_BwE

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix zabiera się za problem współdzielenia kont:

 

"Jak podają amerykańskie media, Netflix rozpoczął testy nowej funkcji, dodatkowo weryfikująca użytkowników. Serwis The Streamable podaje, że wybranym użytkownikom współdzielącym konto Netfliksa po wejściu na platformę wyświetlany jest komunikat: "Jeśli nie mieszkasz z właścicielem tego konta, musisz założyć własne, aby kontynuować oglądanie" (...) Na razie funkcja jest testowana tylko w wybranych krajach i jedynie na telewizorach. Nie wiadomo, czy zostanie wdrożona na stale i na wszystkich rynkach, gdzie jest obecny serwis."
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/netflix-koniec-wspoldzielenia-kont-jaka-cena-opinie"

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój bo blokada udostępniania dla Netflix to był by strzał w kolano. To o czym mowa to nic innego jak funkcjonalność która da wiedzę właścicielowi kto ma jego loginy. Jeśli zostanie poproszony po raz 8 o weryfikację... to powinna mu się zapalić lampka że coś jest nie tak. Bo tak naprawdę, to dziś z konta może korzystać nawet i 50 osób, jak by ktoś miał grafik oglądania aby mogły na raz oglądać 4 osoby... :) 

Moim zdaniem aby było wszystko klarowne to wystarczy jak by wypuścili pakiet na 1 zarejestrowane i przypisane do urządzenia konto w wersji 4K za 15-20zł i było by GIT. Wtedy dzielenie konta straciło by sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Promocja dla nowych kont. Nowy użytkownik na pierwsze 30 dni za 34 zł dostaje dostęp do planu HD, a za 43 zł dostęp do planu 4K. Po 30 dniach wracamy do planu zgodnego z cennikiem. Oficjalna promocja na stronie Netflixa. Promocja zastąpiła dotychczasowe 30 dni bez opłat.

Cebularze mogą bawić się w nieskończoność w zakładanie nowego konta co 30 dni, aby płacić o 9 zł mniej.

Prawdziwi cebularze bawią się w VPNy i w zakładanie konta w krajach, gdzie jest najtaniej - Indie, Turcja, Argentyna. Wtedy można mieć 4K nawet za 21 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje konto nie było nowe ale było nie aktywne kilka dni. Doładowałem i niby w meilu mam plan 43 zł ale środki Netflix pokazuje mi 26 zł.Ja to rozumiem tak że to kwota która zostaje po obecnym miesiącu. Doładowałem dnia 25 marca i mam środki do  13 maja. Faktycznie gdy pierwszy raz założyłem to konto dostałem najwyższy plan a chyba wybrałem środkowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...