Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Pawel6666 napisał:

Rozdzielczość 1080p. Działało kilka minut i przestało. Dlatego proszę o poradę.

@Pawel6666 Nie działają Ci te internetowe kolekcje 4K dlatego, bo masz ustawioną w dekoderze niższą rozdzielczość HD 1080p, a powinieneś mieć ustawioną przy telewizorze 4K rozdzielczość 2160p. Wejdź w ustawienia dekodera i zmień rozdzielczość na 4K 2160p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej rozdzielczości nie mam. TV na 1080 odbierało i podłączałem kino i od tego czasu już nie mam.

Miałem kiedyś Play 4k i wszystko odbierało. Jedno tylko bardzo żałuję że to wziąłem i podpisałem umowę.

Same kłopoty z tym sprzętem. Na nagraniu obraz się zatrzymuje a głos idzie dalej. Jednym słowem, szmelc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

odkrylem ostatnio problem z rym dekoderem 4K. Mam sprzęty samsunga podłączone przez hdmi arc (tv i soundbar). Wcześniej dźwięk przechodził bez problemu bez względu na źródło (cyfra, PS4 aplikacje z tv). Teraz nie daje dźwięku.  Wszystko wraca do normy w momencie odłączenia kabla hdmi od dekodera 4K z tv. Podłączę problem wraca. Trochę denerwujące. Czy ktoś zna może rozwiązanie ? 
 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy możemy jeszcze liczyć na jakieś aktualizacje fo tego dekodera co prawda w porównaniu do dekoderów cyfrowego polsatu ultrabox jest naprawdę bezproblemowy i szybki ale listy ulubionych z własna numeracją i przypomnień w epg z automatycznym przełączaniem naprawdę brakuje że już o nagrywaniu całych sezonów nie wspomnę a przy takim dysku spokojnie można nagrywać całe sezony seriali na c+ i hbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2020 o 21:35, _Artek_ napisał:

Tak się zastanawiam czy możemy jeszcze liczyć na jakieś aktualizacje fo tego dekodera co prawda w porównaniu do dekoderów cyfrowego polsatu ultrabox jest naprawdę bezproblemowy i szybki ale listy ulubionych z własna numeracją i przypomnień w epg z automatycznym przełączaniem naprawdę brakuje że już o nagrywaniu całych sezonów nie wspomnę a przy takim dysku spokojnie można nagrywać całe sezony seriali na c+ i hbo.

I jeszcze automatyczne przejście z hd na uhd i odwrotnie.I dolby bez napisów żeby poprawili

Edytowane przez karle2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydelniczka faktycznie generuje bardziej ostry obraz.Przynajmniej w porównaniu z turboboxem. Jest to zauważalne ale nie na tyle duże żeby nie dało się tego skorygować ustawieniami telewizora. Chyba, że ktoś ustawił ostrość na max to wtedy owszem ale chyba nikt tak nie ustawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 22:27, mikoko napisał:

Panowie mam pytanie ważne dla mnie. Który z dekoderów ultrabox ma HDR i który na dzień dzisiejszy jest lepszy Techicolor czy ADB i który ma lepszy i ostrzejszy obraz

HDR mają obydwa, Technicolor i ADB są takie same pod względem jakościowym, co do ADB to w aplikacji netflix wyświetla materiały w 4k, technicolor nie i to chyba wszystkie różnice między tymi dwoma modelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gregor1985 napisał:

HDR mają obydwa, Technicolor i ADB są takie same pod względem jakościowym, co do ADB to w aplikacji netflix wyświetla materiały w 4k, technicolor nie i to chyba wszystkie różnice między tymi dwoma modelami

Technicolor nie wyswietla materialow 4K w Netflixie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Tak z ciekawości, kto posiadając telewizor 4K z HDR wybiera Netflixa przez dekoder?

Wspiera czy nie HDR raczej to nie ma większego znaczenia.

Tak samo jak nie przekonują mnie aplikacje Amazon, YouTube itp. przez przystawkę od play ale już w smart tv jest b.dobrze.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...