Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic takiego nie zauważyłem ale jeśli to prawda to moim zdaniem szybciej wszyscy użytkownicy wymienią ultrabox na dualbox niż c+ naprawi soft w tych pierwszych... Jeśli przedłużę z nimi umowę to chyba zrezygnuje z multiroomu  i z tv satelitarnej zrobie u siebie w pokoju "IPTV od canal+" i to jeszcze 20zł taniej.   

Edytowane przez Kiler
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2024 o 00:32, Jacek3 napisał(a):


O jak widzę postanowili wyrównać szanse użytkowników dekoderów ITCA i JADA. 
Użytkownicy JADA mają szatkowanie obrazu od ponad roku.

Może jak problem jest w końcu wspólny dla obu modeli, to zmusi ich to do znalezienia jego źródła i naprawienia softu.

Czy poprawią oprogramowanie dekoderów? Niestety ale zmuszą do przejścia na ich najnowocześniejszy wykastrowany sprzęt.

W dniu 9.04.2024 o 20:51, Bunio Bunio napisał(a):

@PawelPytam bo ktoś pisał że miał 3.04.2024

Aktualizacje były już dwie, jedna końcem marca 2024, kolejna początkiem kwietnia 2024r, i kolejne w drodze czyli najbliższa 11-04-2024r w nocy.

Strach pomyśleć co wniesie kolejna aktualizacja, pewnie dążą do tego aby dekoder ITCA działał tak samo jak dekoder JADA, a potem przymusowa migracja na duala. 

Ciekaw jestem czy wyprodukowali tyle duali aby zaspokoić wszystkich abonentów z dekoderami ultrabox jak polecą lawinowo reklamacje. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Daro1 napisał(a):

......

Strach pomyśleć co wniesie kolejna aktualizacja, pewnie dążą do tego aby dekoder ITCA działał tak samo jak dekoder JADA, a potem przymusowa migracja na duala. 

...

To są sprzętowo rożne dekodery, więc nie będzie "tak samo". Przestańcie co niektórzy snuć  fantasmagorie.

BTW u mnie ostatnia aktualizacja to 06.09.2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na datę  ostatniej aktualizacji. Jeśli masz dzisiejszą to znaczy że masz najnowszą wersje softu. :)


Swoją drogą ciekawe czemu aż tak czekacie na te nowe wersje? Patrząc na JADA ostatnio można się tylko modlić żeby nic nie zepsuli. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał aktualizację to bym nie pytał o wersję softu. Recznie też nie wyszukuje..... uprzedzając pytania.
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawel napisał(a):

Naprawiono odtwarzanie starych nagrań.

U mnie naprawili to w aktualizacji z 3 kwietnia. W dniu dzisiejszym brak aktualizacji. Widocznie ci co otrzymali 3 kwietnia teraz nie dostaną. A szkoda. Dalej mam czasami komunikaty o braku sygnału satelitarnego pomimo tego, że wszystko działa i czasami brakuje od kilku do kilkunastu minut nagrania niby z powodu przerwy w zasilaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...