Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Stefan235 napisał(a):

Dla mnie zostala nieprzydatną zabawka.Napewno umowy nie przedłużę.

 

Dosłownie tak należy ten sprzęt nazywać. Dla mnie zatrważające jest zużycie prądu przez to cudo techniki, u mnie w trybie stand by z odłączonym dyskiem wciąga 12W? taka ta platforma jest eko?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jaś Fasola said:

Nie mniej jednak jest to dużo, jak widać najlepszym ustawieniem jest wywalanie zasilacza z gniazdka gdy się nie używa tego szrotu.

Widać nie miałeś do czynienia z innymi dekoderami :D sprawdź sobie ile pobiera np dek upc czy polsatu i się zdziwisz że te 12 to wcale nie dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy od teraz już za każdym razem dekoder będzie uruchamiał się z reklamą na cały ekran i na C+ family?...... canal+ już lekko przesadza z tymi wstawkami, reklamy na dekoderze, wyświetlanie podwójnych numerów kart podczas transmisji sportowych, nowe dekodery zrobione "po kosztach" i ceny dla nowych abonentów rodem z IPTV, rozumiem że wszystko drożeje ale czy aż tak bardzo? i czy wzrost cen musi być wprost proporcjonalny do spadku jakości hardwaru w nowych dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 18:07, lukx95 napisał(a):

@Bronson Przywracałeś dekoder do ustawień fabrycznych i łączyłeś dekoder z siecią na pierwszych powitalnych planszach z konfiguracją krok po kroku po takim resecie do ustawień fabrycznych?

Przywracałem kilka razy nie łączy na powitalnych . Sugestia konsultanta technicznego podczas rozmowy tel. że karta sieciowa w dekoderze uszkodzona ? Jeszcze nie sprawdzałem w Punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeszukałem wątek, ale takiego problemu nikt nie opisywał chyba:

nie działa wyszukiwanie w EPG. Samo EPG jest ok, działa, dekoder podpięty do neta (nie próbowałem jeszcze opcji restartu bez neta). Po wyszukaniu jakiejkolwiek frazy w lupce, zwraca tylko wyniki z nagrań i VOD, nie ma wyników z EPG. Bezpośrednio z EPG też szukać się nie da, więc wygląda mi to na jakąś usterkę. Oczywiście będę zgłaszał, ale może ktoś już z tym walczył?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem szczerze, że od momentu wgrania nowej wersji oprogramowania przestałem korzystać z EPG. Coś co wcześniej działało szybko i sprawnie zostało totalnie skopane. Na dodatek mamy tak naprawdę dwa EPG. Jedno z sat a drugie z neta. Sprawdź, bo może na tym z sat działa wyszukiwanie. Wcale bym się nie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Dziś oglądam comedy central i od czasu do czasu pojawia się pikseloza. Do dam że wczoraj wszystko było ok. Antena również w porządku. Czyżby technicolor szedł w ślady jady i miał takie same objawy? Czy może to tylko wina transpondera gdzie jest m.in. comedy central? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...