Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam żadnej aktualizacji. Zrób zdjęcie jaką masz wersję softu.
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daro1 napisał(a):

Czy ktoś zauważył że była aktualizacja dekodera z dniem 30-03-2024r? Aktualizacja usunęła problemy takie jak pojawiające się informacje o braku sygnału z anteny itp. przy np. szybszym przełączaniu kanałów. 

Bardzo, bardzo rzadko miałem takie problemy. Interesuje mnie jednak inna kwestia. czy naprawili odtwarzanie zakodowanych, starych nagrań z dysku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wersję softu? Dajcie zdjęcia z ustawień dekodera.
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wymusiłem i mam takie...... szkoda że przed nie zrobiłem bo nie wiem czy coś nowego czy stare jest. ba42b43fd5ecf49064a4db44b4a87cac.jpg

 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekowe nagrania zepsute poprzednią aktualizacją teraz da się odtworzyć.

U mnie na poprzednim sofcie występowała informacja o braku sygnału oraz niektóre zaplanowane nagrania nie nagrały się w całości z powodu niby przerwy w zasilaniu. Czy to naprawili to okaże się po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze faktycznie cos było. Po powrocie z pracy i włączeniu dekodera sprzet uruchomił sie na ekranie aktywacyjnym. Po wejsciu do menu Pokqzuje instalcje oprogramowania 03.04.2024 14:28:11 (dekoder wlaczylem o 17.30). B4.0.7 Hw 0x100:0x1e , wersja oprogramowania 0x32 0xa0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja była z pewnością, ja żadnej aktualizacji ręcznie nie wykonywałem, po prostu przypadkowo sprawdziłem a tam informacja że nowa aktualizacja została pobrana 30-03-2024r. Z pewnością aktualizacja powoli dojdzie do wszystkich. Skoro wcześniej canal+ ogłaszał że puści aktualizacje po której zaczęły się problemy, to tym razem puścili aktualizację po cichu i czekają na reakcje abonentów czy będą zgłaszać usterki czy nie. To są moje przypuszczenia odnośnie braku informacji ze strony canal+ o aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel napisał(a):

U mnie ta wersja jest od września 2023.

Może się zdziwisz ale aktualizację miałem 30-03-2024r wersja 0x32 0x96 (B3.0.21), i kolejna aktualizacja przyszła z dniem dzisiejszym 3-04-2024r do wersji B4. Dodam że ten dekoder mam już od około roku i cały czas podpięty do sieci i anteny i sam się aktualizuje. Może Tobie też ta wersja B3 weszła kilka dni temu i nie zwróciłeś uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, najbliższa  Aktualizacja z 11 będzie mniejsza, a ta z 16 większa. Aktualizacja z 16 kwietnia będzie dotyczyła wszystkich serii (dekoder 4K UltraBOX+). Dekodery zaktualizują się w nocy. Aktualizacja z 11 dotyczy dekoderów 4K UltraBOX+ oraz 4K DualBOX+.

Edytowane przez krz021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2024 o 14:59, ultimoromantico napisał(a):

@tompatrz Mam dokładnie takie same objawy na tym złomie. Dzisiaj się pojawiły, wczoraj było ok. Sprawdzane na różnych kanałach, z różnych transponderów. Wszędzie pojawia się szatkowanie i przycięcia. Sygnał z anteny na full, sprawdzany na niezależnym tunerze.


O jak widzę postanowili wyrównać szanse użytkowników dekoderów ITCA i JADA. 
Użytkownicy JADA mają szatkowanie obrazu od ponad roku.

Może jak problem jest w końcu wspólny dla obu modeli, to zmusi ich to do znalezienia jego źródła i naprawienia softu.

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...