Jump to content

gregor1985

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About gregor1985

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HDR mają obydwa, Technicolor i ADB są takie same pod względem jakościowym, co do ADB to w aplikacji netflix wyświetla materiały w 4k, technicolor nie i to chyba wszystkie różnice między tymi dwoma modelami
 2. ja tez na wymianie dostałem usw4001 i wszystko działa ok może taki egzemplarz
 3. Paweł obecnie mam dwa kable poprowadzone do anteny, będą podłączone dwa dekodery, jeden główny i drugi multiroom, no i wiadomo coś ze średniej półki raczej😉
 4. Jakie polecacie konwertery do 4K UltraBox+ (Technicolor USW4001NCP) ? Bo jestem właśnie przed wymianą
 5. Czy ma ktoś też taki problem z nc + go jak ja na dekoderze 4k, mianowicie nc+ go wczytuje się normalnie ale jak uruchamiam obojętnie czy hbo go, hbo on demand, czy canal plus vod wczytują się wszystkie filmy i seriale ale jak chcę jakiś uruchomić to czarny ekran i nie zaczytuje dalej nic😕 Ma ktoś jakąś radę na to ? 
 6. Czy ma ktoś też taki problem z nc + go jak ja na dekoderze 4k, mianowicie nc+ go wczytuje się normalnie ale jak uruchamiam obojętnie czy hbo go, hbo on demand, czy canal plus vod wczytują się wszystkie filmy i seriale ale jak chcę jakiś uruchomić to czarny ekran i nie zaczytuje dalej nic😕 Ma ktoś jakąś radę na to ?
 7. No właśnie ja dzisiaj dostałem taką samą propozycję 😉, tylko zastanawiam się czy można do tego jeszcze dołączyć netflixa ?
 8. Witam dziś dostałem propozycję: Superpremium+ 4K za 109,99zł Canal+ 4K - w cenie HBO GO - w cenie Eleven Sports - w cenie Mistrzowska Piłka - w cenie Filmbox - w cenie Kolekcja FOX - w cenie Kolekcja Nat Geo Play - w cenie Multi man pack 20 zł przez całą umowę Dodatkowo wymiana dekodera Turbobox na 4K Ultrabox za 0zł . mulitroom standard 0zł i 0 zł miesięcznie za dekoder 4K Razem 129,99 zł - umowa 24 miesiące co o tym sądzicie ? Brać czy czekać ?
×
×
 • Create New...