Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócili z VH1 Polska i jakie mają wyniki. Jeszcze będą żałować likwidacji VIVY w Polsce.

Mówi się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale Viacom zrobił i po raz drugi się przejechał. Trzeba było zostawić u nas VH1 European, myślę, że byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem jedynie swoje zdanie w temacie. Ale wiesz co, gdybym zajmował się VIVĄ to miałaby zdecydowanie lepszy wynik niż ma. Tylko z tego powodu, że ktoś by się zajmował bo dziś nikt się nie zajmuje ;)

Cały czas leci to samo a wyniki nadal mają dobre :D Jakie to proste :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że MTV chce jednym kanałem MTV Music załatać brak na satelicie kanałów MTV Dance, czy MTV Hits, co z jednej strony jest ciekawe, a z drugiej strony daje do zastanowienia, czemu te kanały VIMN Polska po prostu nie wpuści na Hot Birda.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowy kanał MTV Music po zmianie z VIVA Polska będzie nadać w standardowej rozdzielczości SD, czy jak bliźniacze kanały MTV Live, MTV Polska, od razu w HD?
Idąc z postępem i zmianą na lepsze powinni, podobnie jak Polsat Music, pokazać się w wysokiej rozdzielczości. W innym przypadku to będzie zwykła zmiana wizerunkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MTV Music nie musi nadawać w HD, bo VIVA Polska ma bardzo dobre parametry obrazu. Wysokie bitrate, prawdziwe SD, na moim TV plazmowym obraz jest żyleta, jeżeli chodzi o VIVA PL. MTV Music wskoczy w miejsce VIVY PL, więc parametry i jakość przesyłu pozostaną takie same. Interesuje mnie pasmo MTV Dance. Mam nadzieję, że będą tam leciały fajne kawałki dance.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie, że marka MTV nie jest już kojarzona z muzyką nie jest do końca prawdą, ponieważ to dotyczy głównie jednego kanału, czyli MTV Polska. Tematyczne kanały MTV są już lepiej odbierane przez widzów, a MTV Music będzie należeć do tej grupy, więc może dużo zyskać pod warunkiem, że Viacom tradycyjnie nie pójdzie na całkowitą łatwiznę.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka całkiem ciekawa jak na Viacom, ciekawi mnie czym będzie pozycja "Moje MTV". Natomiast przesadzili z wpychaniem "MTV" na początku nazwy każdego pasma. Spokojnie można by skrócić nazwy do PL Top 10, Polska lista, European Top 10, 100% Music, Nie mów do mnie rano czy 3 z 1. Już widzę ekran zasłonięty grubym pomarańczowym napisem MTV MUSIC PL TOP 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka całkiem ciekawa jak na Viacom, ciekawi mnie czym będzie pozycja "Moje MTV". Natomiast przesadzili z wpychaniem "MTV" na początku nazwy każdego pasma. Spokojnie można by skrócić nazwy do PL Top 10, Polska lista, European Top 10, 100% Music, Nie mów do mnie rano czy 3 z 1. Już widzę ekran zasłonięty grubym pomarańczowym napisem MTV MUSIC PL TOP 10.

Mnie też ciekawi to "Moje MTV", które to z nazwy kojarzy mi się z pasmem o podobnej nazwie z nieistniejącego już Muzo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...