Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że jak np Planete+ zmienili by na Canal+ Planete , to nie zostałby przeniesiony do droższych pakietów C+?
To tylko fikcyjny przykład, ale próbuję Ci wytłumaczyć, że sama marka MTV dla operatorów jest renomą, za którą pewnie chcieliby pieniądze, bo marka VIVA (obecna) nie przedstawiała dla nich żadnej wartości, a kanały MTV Dance / Rocks / Hits / Live HD są zazwyczaj w wyższych pakietach, niż VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby MTV MUSIC miał być kanałem płatnym, to nadawca musiałby renegocjować swoje umowy z operatorami.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Niniejszy wątek jest tylko i wyłącznie o polskim kanale MTV Music, a nie o całej paczcie MTV od Viacom'u.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej Vivy mi żal :( Tej obecnej ani trochę. Ta sama playlista od ponad dwóch lat z dodawaniem tylko nowych klipów. Starych klipów dance jest pełno, a Oni trzymają się tylko tego co ktoś wklepał do playlisty ponad dwa lata temu. Tak nie powinno być. Nie spodziewam się jakieś ''wow'' po MTV MUSIC, ale miło by się oglądało gdyby grali fajne kawałki dance, pop, r&b nawet do tego fajna oprawa i czołówki programów, ale czy im się będzie chciało. Kolor logo ze spotu powyżej całkiem spoko. Samo logo na ekranie bez napisów - fajnie by to wyglądało. 

 

Jednak nie leci na Vivie? To gdzie leci? Jest autorstwa Viacomu, czy ktoś prywatnie go zrobił?? 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja od początku myślałem, że to jest fanmade i dalej tak sądzę, więc nie wyciągałbym z niego wniosków, co do kolorów logo. Poza tym: angielskie motto dla stacji, której jednym z głównych celów rebrandingu jest postawienie na polską muzykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci na Vivie. Widziałem go kilka razy. Trzeba go tylko trafić, bo zbyt często nie leci.

Ogólnie tak, ramówka już jest prawie, że kompletna. Po tytułach przypomina mi Vivkę z przed samymi zmianami. Krótko mówiąc: bez wielkiego wow, ale zadowalająco. Tylko, żeby nie robili z tego kanału kanału widmo, jak z VH1. Żeby byli faktycznie ci prezenterzy i jakoś promowali te swoje programy, a nie jak teraz Viva, tylko promuje programy MTV. No i oczywiście żeby były czołówki.
I obawiam się, że jednak tak będzie. Kanał lekkie widmo. Powinni już coś promować. Jakieś zwiastuny, chociaż MTV Bites. Dzień 17 lipca 2012 roku promowali do upadłego, a teraz pewnie mało kto się kapnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jaki VIMN podało w komunikacie. Czyli… ↓

 

0Z9HwpJ.png

 

zTWbUjf.jpg

 

"Niebieskim MTV" jest obecnie MTV CLASSIC, a poprzednio było nim MTV BASE, niedostępny międzynarodowo w Europie, a jedynie w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

 

To jakie będzie w końcu główne logo? Pomarańczowe jak tu czy zielone jak w idencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to ja już zgłupiałem. Za 6 dni się okaże. Mimo to, mamy dwa typy - pomarańczowy oraz zielony.

 

Można to porównać do BBC BRIT, którego oficjalnym logotypem jest ten w granatowym kolorze, ale jego alternatywna wersja jest również w bordowym.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...