Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może w czasie emitowanie tego pasma MTV DANCE będzie retransmisja kanału MTV DANCE, ale z polskimi reklamami właśnie. To samo w przypadku MTV HITS :)

O tym samym pomyślałem pisząc że Viacom poprzez emisje MTV Music chce zachęcić Cyfrowy Polsat i nc+ do poszerszenia oferty o MTV Dance i MTV Hits.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest dostępna ta ramówka?

Edit: no tak, parę stron wcześniej, nie popatrztyłem.

Ale gdyby MTVM było w HD, to jakby wyglądało logo? A po drugie HD po Viacomie na kanale muzycznym bym się nie spodziewał. Skoro VIVA przez 17 lat nigdy nie była w HD, to na MTV MUSIC HD bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IDTH gdzieś można podejrzeć jak to wygląda?

 

Rzeczywiście ta sobotnia ramówka słaba, mogli jeszcze dać jakieś "MTV Music Ty Wybierasz Electro Dance Music" :lol2: A jak już dają pasma "MTV Hits" i "MTV Dance" to ja czekam jeszcze na MTV Base, wzorem dawnego MTV Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W retransmisję oryginalnego MTV Dance bym nie liczył będzie to po prostu VIVA Dance ze zmienioną nazwą, oprawą itd. ;)

Pewnie tak będzie, ale ciekawiej byłoby gdyby wtedy emitowany był przekaz MTV DANCE :)

 

Ale gdyby MTVM było w HD, to jakby wyglądało logo? A po drugie HD po Viacomie na kanale muzycznym bym się nie spodziewał.

Obstawiam dwie możliwości. Pierwsza, czyli tak jak było przy wersjach HD kanałów MTV BASE, MTV PULSE i MTV IDOL we Francji (w HD nadawały od 9 kwietnia 2013 r. do dnia ich zamknięcia, czyli 17 listopada 2015 r.). Druga, czyli w ogóle nie byłoby dopisku HD, jak to jest przy obecnym MTV HITS we Francji. Na MTV LIVE HD bym nie patrzył, bo to jest kanał uruchomiony głównie pod HD. Wersja SD jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nigdzie indziej.

 

jrj6FbT.png

 

bLJAbWr.png

 

gjVsacm.png

 

Skoro VIVA przez 17 lat nigdy nie była w HD, to na MTV MUSIC HD bym nie liczył.

Nie liczyłbym tego okresu jako 17 lat. Prędzej przez ponad 6 lat, ponieważ VIVA HD nadaje już w Niemczech, od 16 maja 2011 r.

 

Rzeczywiście ta sobotnia ramówka słaba, mogli jeszcze dać jakieś "MTV Music Ty Wybierasz Electro Dance Music" :lol2:

Eletronic, jak już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień pasmo MTV Dance w sobotę? Co oni się w MTV DANCE zmieniają? Na sylwestra bardziej mi to pasuje. Mogłoby być ''Ty Wybierasz'', ale tematyczne. Z tego co pamiętam TOP 50 kiedyś na VIVIE było w niedzielę, to może i tu tak będzie. 

 

Co do pasma ''Moje MTV'' mi to trochę kojarzy się z ''Chcesz Masz'' czy ''Get The Clip''. Mogłoby być. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest będzie Ty Wybierasz. Oczywiście tylko w wersji TOP20, ale to nic. Tyle w sumie wystarczy. Oby już tematy były różne, a nie tylko EDM.

Ciekawi mnie program MTV 3 z 1. Może to będą 3 utwory danego wykonawcy. No i Ikony MTV,to chyba będzie Personality z VIVY czyli tylko 1 wykonawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia taka właśnie jest formuła 3z1, dość sztandarowego programu emitowanego w wielu krajach świata :)

 

Czołówki chyba jakieś będą, chyba coś w tym stylu: 22179993_1421301731280196_91891049706695

 

Taki przynajmniej widzę sens wstawiania "MTV" przed nazwą każdego programu, na MTV HU jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tutaj dam ramówkę na niedzielę. :)

 

6:00 MTV nie mów do mnie rano
8:00 MTV NOWE!
8:30 I LOVE PL
9:00 MTV Hits
10:00 MTV European top 20
12:00 MTV TY WYBIERASZ
14:00 MTV Bites maraton
14:30 MTV 100% Music
16:00 I LOVE PL
16:30 MTV NOWE
17:00 Ikony MTV - Britney Spears
18:00 MTV 3 z 1
19:00 MTV World Stage - Elle Goulding
19:30 MTV World Stage - Imagine Dragons
20:00 MTV Brand new for 2016
21:00 MTV World stage - No Doubt
22:00 MTV Bites maraton
22:30 MTV Music non stop
0:00 MTV HITS
2:00 MTV 24/7

 


Spot promujący MTV MUSIC:

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...