Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ona, wraz z jakimś Kwiatkowskim, zostali ambasadorami MTV MUSIC, którzy z okazji startu zagrali fragmenty swoich hitów w nowych aranżacjach, do których powstały wideoklipy. Ich premiera odbędzie się 17 października, podczas live chatu z ich udziałem, na fanpage'u MTV MUSIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do playlisty to się nie zgodzę,że jest taka sama jak wcześniej. Ja widziałem jak np. grali Foo Fighters, koło 7 rano. Potem też piosenkę Artura Rojka - Syreny. 


Ponieważ ona, wraz z jakimś Kwiatkowskim, zostali ambasadorami MTV MUSIC, którzy z okazji startu zagrali fragmenty swoich hitów w nowych aranżacjach, do których powstały wideoklipy. Ich premiera odbędzie się 17 października, podczas live chatu z ich udziałem, na fanpage'u MTV MUSIC.

To już nie mieli kogo brać ? Masakra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika pewnie się zmieni o 11:30. Tak było w przypadku VH1. Jakoś Viacom nie uczy się na swoich wpadkach i dalej je powiela. Tutaj jeszcze wtopa, bo reklamują stronę mtvmusic.pl, która nie działa.

 

Ciekawe czy coś w Viacomie działa? System premii i podwyżek chyba tylko. ;) Za to jak super wdrażają zmiany.


Wychodzi na to, że forłard mendżer nie przeforłardował maila, że dzisiaj powinno wszystko działać - z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja wczoraj żartowałem z tym rozjechaniem się logo i oprawy, nie spodziewałem się że naprawdę to zrobią XD Profesjonalizm pełną parą! Nie mam dostępu do kanału, więc czekam na jakieś zapy od was i nagrania.

 

Edit: Ok, znalazłem

zmiany jeśli ktoś nie widział. Z kolei na tym kanale są wstawiane identy, w tym reklama MTV Dance z potwierdzeniem, że będzie trwał całą sobotę. Na marginesie - super, że promują swoje muzyczne pasma. To jest to, czego mi brakowało na VIVIE od 17.07.2012 r. Edytowane przez MIGUEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule na Satkurier.pl jest informacja,że Mtv Music jest dostepna także w jakości Hd.

Pytanie,gdzie?

Wersja HD miała się pojawić na 12015, a jednocześnie miała z tamtąd zostać usunięta wersja SD Comedy Central - na razie nic z tego się nie sprawdziło. :D

 

The Killers - Shot At The Night, jestem w szoku! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawy ten (nawet nie) połowiczny rebranding...

Może jakaś tęga głowa w ostatnim momencie stwierdziła, że przecież nie mogą zrobić kablówkom przezentu w postaci darmowego kanału z logiem MTV ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It may be that they waiting MTV Top 10 on 13:00 CET?
Similar situation was with VH1 Polska (with their chart or top). While VH1 Polska broadcast european chart (in the morning of 30.09.2015), poland's viacom changed the logo and straps

Edytowane przez 1993andrey1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają jeszcze godzinkę. Według mnie to strasznie nieprofesjonalne. Chociaż możemy sie jeszcze przez chwilkę pocieszyć oprawą VIVY i zobaczyć teledyski, które nie leciały na niej wcale - teraz Nykiel i "Spokój" :)

Właśnie zajrzałem na stronę dzisiejszego programu MTV music. Straszny bajzel :o

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają jeszcze godzinkę. Według mnie to strasznie nieprofesjonalne. Chociaż możemy sie jeszcze przez chwilkę pocieszyć oprawą VIVY i zobaczyć teledyski, które nie leciały na niej wcale - teraz Nykiel i "Spokój" :)

Właśnie zajrzałem na stronę dzisiejszego programu MTV music. Straszny bajzel :o

Może to jest celowy zabieg, że niby MTV Music oficjalnie startuje o 13:00, a wcześniejszy program to tylko przygotowanie do tego startu? :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi co to za pasmo ''Moje MTV''

 

Mam nadzieję,że na MTV MUSIC, będą leciały jakieś klasyki (nie tylko dance)

It may be a copy of VH1 Jukebox / MTV Adria Jukebox (in my opinion)

that's all. new logo is begin now. goodbye viva!

Edytowane przez 1993andrey1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...