Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakość jest nie do przyjęcia. Obniżyli bitrate o dobre 1mb/s to bardzo dużo obraz jest nie ostry rano jeszcze obraz był dobrej jakości. To ma być ta zmiana?? Logo powinno być w miejscu MTV Polska i wielkości MTV. Raczej nie będę oglądać tej stacji. Już tak mam obraz mi nie pasuje i się nie przełamię. Wiadomo musieli s[beep]yć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość to tragedia nie spodziewałem się tego po nich co Oni oczu nie mają?? Przecież była dobra jakość. Już Eska TV ma lepszą jakość obrazu. Przesadzili totalnie. Tak czekajcie na wersje HD to się doczekacie na pewno :/ Na 12015H jest to samo. Żegnaj MTV Music takiej jakości nie będę oglądać. Wolę Viva UK ! 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gniot jeszcze gorszy niż Eska TV, bo tam chociaż jakość jest lepsza. Wraz z odejściem Vivy odeszła jej jakość, bo zdaje się że to spaprali podczas tego przełączenia na reklamach wcześniej jakość była taka jak na Vivie. Playlista?? Czego można się było spodziewać po Viacomie. Już wolałem muzykę EDM, wystarczy godzina z nowym MTV i człowiek już ma dość wybrali parę klipów do wałkowania P!nk, Calvin Harris - to było do przewidzenia. Stacja dla Mnie do skasowania przez jakość nie da się tego nawet oglądać. I jak tu można nie pisać o braku kompetencji myślę że to idzie w połączeniu z robieniem wszystkiego na od**** niestety. Viacom mógłby się uczyć od tych kanałów www.boxplus.com niestety dla Polski przez sat niedostępne :( Zaś nie mam już co oglądać został tylko Trace Urban, ale tam zdaje się jakość też do bani i chyba trzeba wracać na 0,8W dla 1Music Channel i Viva UK z 28,2E :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...