Jump to content

shark

Users
 • Content Count

  2253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

174 Rewelacyjna

About shark

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. shark

  Polsat

  Będzie okazja porównać jakość pomiędzy Polsat vs. Polsat Sport Premium.
 2. shark

  TVP Sport

  Jest jeszcze Sport1 z Astry w jakości SD FTA lub HD dostępny np. z platformy HD+.
 3. Szanuje oczywiście Twój wybór. U mnie sentyment również występuje we wielu produktach/usługach. Odkąd wiele lat temu zakończyłem pisanie prac dyplomowych na wersjach właśnie Office 97, w późniejszym czasie korzystałem już tylko z wersji portable poprzez pendrive oraz OpenOffice, a obecnie LibreOffice.
 4. Jeżeli nie korzystasz z tabeli przestawnym w Excel na Twoim miejscu na sam początek rozpocząłbym od darmowej paczki LibreOffice. Jeżeli w trakcie korzystania utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś bardziej wymagający to wtedy dopiero zainwestowałbym odpłatnie w paczkę Microsoft Office.
 5. shark

  Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

  Ale popłynąłeś wraz z @wislok Rzekłbym - mistrzowie drugiego planu😏 Mam nadzieje, że nie utopiliście 🤑 w totalizatorach.
 6. shark

  Kanały grupy Discovery

  Nie zauważyłem aby było o tym wyżej pisane, ale wydaje mi się, że logotyp kanału Discovery Historia został w porównaniu do poprzednich dni pomniejszony na ekranie. Wygląda to nieco lepiej, przy czym wersja HD jest bardziej porządana.
 7. Stan na dzień 4.05 (10 kopii) Kopie kanałów w ofercie nc+/CP z satelity 13.0°E Usunięto z listy kopie: Puls 2 SD
 8. Wolą ścisłości piszemy: „rzadkością”.
 9. shark

  nc+ – opcje dodatkowe

  U mnie w ICA jest oferta do końca trwania obecnej umowy na 20zł/m-c (HBO 1-3, HBO GO).
 10. shark

  Kanały Polsat Sport Premium

  Ma ktoś z Was dostęp do Rai 4K? Jestem ciekawy jak tam dzisiaj wygląda obraz, tym bardziej nadawany jest w ultra wysokiej rozdzielczości.
 11. shark

  TVP Sport

  Za to studio na PSP 1 było dzisiaj dostępne w przekazie telewizyjnym od godziny 18:-)
 12. shark

  Kanały Polsat Sport Premium

  @kingofsouth Za to obraz dobry z bitrate podchodzącym nawet pod 18,5 MBit/s. Sądzę, że gdyby wyłączyli przekaz z PSP 2 (obecnie trwa retransmisja: MU - Barcelona), można by bylo uzyskać jak na 1/2 finału jeszcze wyższe współczynniki w parametrach przekazu obrazu.
 13. shark

  Big Brother (TVN 7)

  @wislok Wychodze z założenia, że skoro jest grono osób, które buduje np. bazę danych statystyk wybranych przez siebie konkurencji sportowych, to i sądzę, że może być inne grono osób, które lubi wykonać terminarz zdarzeń właśnie takiego show jakim jest BB. Brnąc dalej z pytaniami: po co/dla kogo/w jakim celu, szczerze to mało mnie to już interesuje, ale szanuje każdego jego prywatny wybór kto/co w wolnym przez siebie czasie ogląda.
 14. shark

  Big Brother (TVN 7)

  @ezequiel93 zwał jak zwał, ale pooglądać można i przy tym nie kiedy idzie mocno się uśmiać.
 15. Dla mnie przekaz z RTL UHD oceniam na bardzo wysokim poziomie. Oglądam F1 w 4K drugi sezon i mimo, że oko się przyzwyczaja to jest obraz jest 'żyleta' - oczywiście odbiornik TV oraz kalibracja obrazu też ma spore znaczenie do odczuć jakości obrazu.
×