Jump to content

shark

Users
 • Content Count

  2260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

180 Rewelacyjna

About shark

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kanał w wyszukiwaniu ręcznym dodał się do listy (SID 15300). Z uwagi, że mam tylko matryce w TV do 4K obrazu nie mam na ekranie oraz dźwięku na chwilę obecną również brak. Dodana jest jedna ścieżka dziękowa (AAC, zmienne 2236-260 kbit/s). Bitrate obrazu skacze z dużym odchyleniem 20-88 MBit/s !!
 2. @GrubyBubu Czy oby napewno niekodowane? Obraz bardzo dobrej jakości. Bitrate podchodzi momentami pod 26 Mbit/s, kodek video HEVC. Transmisje planowane są codziennie w godzinach 10-22.
 3. To prawda, do dzisiaj wciskają swoje okrojone pseudo dekodery, także kto co lubi.
 4. Canal+ 4K Ultra HD wcześniej Canal+ Now 4K na modułach CAM z kartą Cayman działają już od ponad 2 lat.
 5. shark

  Serie A

  Alf nie wytrzymał ciśnienia nawet przez miesiąc.. słabo jest odczytywane samo sobie zaprzeczanie. Panu dziękujemy, zapraszamy tutaj w miesiacu lipcu 😷
 6. Stacja telewizyjna RTL UHD w najbliższą środę, tj. 29.05 pokaże finał Ligi Europy Chelsea Londyn - Arsenal Londyn w ultra wysokiej rozdzielczości. Obszerne studio przedmeczowe można będzie obejrzeć w Polsat Sport Premium, a samo spotkanie najlepiej w 4K.
 7. Jest ktoś z Was w posiadaniu informacji czy turniej ten zostanie pokazany również jak przed rokiem w jakości 4K?
 8. Będzie okazja porównać jakość pomiędzy Polsat vs. Polsat Sport Premium.
 9. shark

  TVP Sport

  Jest jeszcze Sport1 z Astry w jakości SD FTA lub HD dostępny np. z platformy HD+.
 10. Szanuje oczywiście Twój wybór. U mnie sentyment również występuje we wielu produktach/usługach. Odkąd wiele lat temu zakończyłem pisanie prac dyplomowych na wersjach właśnie Office 97, w późniejszym czasie korzystałem już tylko z wersji portable poprzez pendrive oraz OpenOffice, a obecnie LibreOffice.
 11. Jeżeli nie korzystasz z tabeli przestawnym w Excel na Twoim miejscu na sam początek rozpocząłbym od darmowej paczki LibreOffice. Jeżeli w trakcie korzystania utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś bardziej wymagający to wtedy dopiero zainwestowałbym odpłatnie w paczkę Microsoft Office.
 12. Ale popłynąłeś wraz z @wislok Rzekłbym - mistrzowie drugiego planu😏 Mam nadzieje, że nie utopiliście 🤑 w totalizatorach.
 13. Nie zauważyłem aby było o tym wyżej pisane, ale wydaje mi się, że logotyp kanału Discovery Historia został w porównaniu do poprzednich dni pomniejszony na ekranie. Wygląda to nieco lepiej, przy czym wersja HD jest bardziej porządana.
 14. Stan na dzień 4.05 (10 kopii) Kopie kanałów w ofercie nc+/CP z satelity 13.0°E Usunięto z listy kopie: Puls 2 SD
×
×
 • Create New...