Jump to content

shark

Users
 • Content Count

  2284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Rewelacyjna

About shark

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zastanawia mnie czy jest jeszcze grupa klientów, którzy korzystają z dekoderów SD, a opłacają wyższe pakiety - mam na myśli przede wszystkim multiroom. Powinni zrobić akcje przejścia z dekoderów SD na HD bez opłat, a po klientach stronie będzie dobór odpowiednich TV = ucieczka z CRT
 2. Październik 2017 nowa umowa 12 m-cy moduł CAM CI+. Canal+ 4K dobierałem z początkiem roku 2018.
 3. Czyli coś się zmieniło, skoro wcześniej jako NOWY mogłem w ten sam sposób wykonać zlecenie telefoniczne o włączeniu tego kanału do pakietu Extra+.
 4. Ostatnio dobierałem ten kanał po przerwie kilku miesięcznej. Mam dopięty do końca obecnej umowy. Uruchomiłem telefonicznie za pierwszym podejściem - bez problemu konsultant nadal uprawnienia . Koszt: 10zł miesięcznie. Grudzień gratis. Można.
 5. Wygląda na to, że szykują się do zamknięcia wybranych przez siebie kanałów i byłby to ciekawy krok na przód. Kanały te mają wyłączone uprawnienia i dostępne są z każdego pakietu.
 6. Kanały Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat History podniesione zostały do HD, ale zwróciłem uwagę na kanały Eurosport 2 SD oraz Kuchnia+ SD, które są obecnie odkodowane wraz z planszami informującymi.
 7. Podmienili wersje czy dodali dubel SD/HD ?
 8. Jestem ciekawy czy PC+ będzie chciała promować ten kanał z satelity Astra 19.2 Bardziej przychylne będzie to TV kablowym, które same pociągną przesył, a później przerzucą tak mi się wydaje po światłowodzie do klienta. Tak wygląda ten kanał w wersji HD
 9. Oglądając w dniu dzisiejszym kanał UHD1 by Astra/HD+ natknąłem się na przekaz ze spotkania młodzieżówki Niemcy - Belgia w bardzo dobrej jakości obrazu - sądzę, że HDR był, a korekty TV obrazu nie były konieczne.
 10. @konbet O sam odbiornik TV się nie przejmuj, masz mocny model katalogowy. Problem jest złożony od dawien dawna na tym kanale. Prześledź wcześnie wpisy nawet rok do tylu, chodzi głównie o HDR.
 11. Miałem okazje kanał ten w wolnych chwilach już trochę pooglądać i na plus zdecydowanie polska ścieżka językowa. Oceniając znów zawartość programową, kanał ten bardziej przypomina Galileo z TV4, a niżeli Museum z samej nazwy. W najbliższym czasie oczekiwałbym od zawartości tego kanału, aby przedstawiane były na ekranie zbiory historyczne z różnych części świata, a sądzę, że wtedy oko można by było na dłużej zawiesić.
 12. @andi odkodują zapewne kilka niżowych kanałów z pakietu Ultra dla użytkowników z niższymi pakietami (dla dzieci powinni to przede wszystkim uczynić). Będzie taka sama melodia jak co roku😉
 13. @polinik18 paczkę C+ (10) oraz HBO mam w ex nc+ o wiele taniej, w tym C+ 4K o czym klienci INEA mogą nadal sobie marzyć mając nawet swój nowy dekoder 4K. @radier prędzej Euro 4K obejrzę na satelicie, niż w INEA, chociaż mogliby w końcu czymś pozytywnym zaskoczyć. Póki co ostatni World Cup oglądałem m.in. na TVP 4K. Czas decyzji pokaże prawdę.
 14. Stan na dzień 5.12 (65 kanałów SD) Kanały SD dostępne jeszcze w platformach nc+/CP z satelity 13.0°E Usunięto z listy: Focus TV, Polo TV, Superstacja, Nowa TV - kanały zostały uruchomione w rozdzielczości HD
 15. @andi przedłużyłem umowę telefonicznie w DUK. 49,99 pakiet Ultra (dekoder) + 2x multiroom moduł CAM Wszystko gniazdo koncentryk.
×
×
 • Create New...