Skocz do zawartości

shark

Użytkownicy
 • Zawartość

  1785
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

50 Świetna

O shark

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. shark

  INEA

  Obserwuje rozwój również innych sieci kablowych - zwłaszcza w opiniach na tym forum i w obszarze zmian ofert TV u Nas w INEA jest niesamowity zastój. Z informacji od innych forumowiczów idzie wyczytać, że inne kablówki dodają nowe kanały, usuwają kanały z analogu, mając wersje SD - usuwają z oferty, zastępują kanały SD->HD. Pozostaje jedynie obserwować dalszy rozwój sytuacji.
 2. Stan na dzień 17.11 (15 kopii) Kopie kanałów w ofercie nc+/CP z satelity 13.0°E Dodano do listy: Vivid Red HD
 3. shark

  INEA

  TNT i AMC w jakości HD to naprawdę dobre kanały filmowe, często zwłaszcza w weekend idzie obejrzeć stare/nowe dobre filmy. Odbieram te kanały w nc+, ale tylko na 1 z TV. Przydałyby mi się dodatkowo poprzez INEA w sypialni i u dzieciaków w ich pokoju.
 4. shark

  Eurosport 1 i Eurosport 2

  Liczę, że będzie więcej konkretów, skrótów sylwetek skoczków, a niżeli w studiu TVP.
 5. I bardzo to mnie cieszy, niby sport „niszowy”, ale warto nie kiedy spojrzeć na inne konkurencje, tym bardziej teraz na sporty zimowe. Podczas każdych IO zawsze oglądam bobsleje, saneczkarstwo, skeleton trochę rzadziej.
 6. Mogliby i Nasi Polscy technicy ogarnąć ten bałagan na transponderach nc+ i CP, sporo jest jeszcze starych nie aktywnych SID-ów wyszukujących się niepotrzebnie w dekoderach niezależnych.
 7. shark

  INEA

  Tak to co roczna u nich najwyraźniej tradycja, swoją drogą kanał TNT HD ucieszyłby na pewno widza INEA.
 8. shark

  INEA

  U nich to całkiem wszystko możliwe. To teraz, albo spalili premierę dodania nowego kanału bądź reklamują zapowiedzi filmów kanału, którego nie mają w swojej ofercie, jest moc🙂
 9. Tak jak pisałem wcześniej, nie jestem pewny w 100%, ale wydaje mi się, że na kanałach sportowych Polsatu zaobserwowałem takie transmisje (bobsleje, saneczkarstwo). Co do sportów ogólnie zimowych to z pewnością takie transmitują są pokazywane.
 10. shark

  Przetarg na transmisje Ekstraklasy

  Nawet w logotypie usunęli już jakiś czas temu dopisek HD, kto wie jaki był tegoszczery powód. Stacja niemiecka nadal go (HD) utrzymuje i obraz jest o wiele lepszej jakości.
 11. shark

  Reklamy telewizyjne

  Dopóki temperatura nie zejdzie poniżej 0 stopni tak jest brak dla mnie atmosfery świąt, o sypiącym śniegu nawet nie wspominam. Ale reklamy jak to reklamy, nakręcone zostały pewnie w środku roku kalendarzowego oraz zakontraktowane w odpowiednim terminie na dane godziny emisji. Najbardziej śmiać mi się chce, gdy widzę takie reklamy w TV z sypiącym śniegiem po kolana, a za oknem rzeczywistość (sąsiad w koszulce na ramionach grabi liście w swoim ogrodzi).😊
 12. Z tego co zaobserwowałem tp. (10853) opuściło 8 kanałów, które od dłuższego czasu wyszukiwało się na listach kanałów lecz były one nieaktywne.
 13. Wydaje mi się, że jak co roku skeleton/saneczkarstwo/bobsleje pokazywać będzie stacja Eurosport oraz Polsat Sport.
 14. shark

  INEA

  Decydując się już na nowy dekoder Ultra HD mogliby się porozumieć z C+, gdzie jest dostępny kanał 4K. Jeżeli szykują nową ofertę jak piszesz pod wyłącznie kanał Travel 4K to szczerze powiem, lepszym rozwiązaniem byłoby skupienie się nad poprawą oferty TV i jakości HD, bo coś czuje, że bedzie wtedy jeszcze większa stagnacja.
 15. shark

  Sport na żywo w polskiej TV 12.11-18.11

  Jeżeli zależy Ci na tych spotkaniach pod kątem ich oglądania zerknij na rozkładówkę dnia na kanale Supertennis (FTA) - tutaj tenisa jest dostatek. Jedyny minus to komentaż obcojęzyczny. http://www.supertennis.tv/palinsesto.html
×