Skocz do zawartości

shark

Użytkownicy
 • Zawartość

  2194
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

154 Rewelacyjna

O shark

 • Tytuł
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. shark

  Big Brother (TVN 7)

  Z ciekawości obejrzałem dzisiejszy odcinek i w sumie zaobserwowałem „masło maślane”. Być może to jeszcze jest ten czas, gdy się ze sobą wszyscy docierają i zaczną się w końcu jakieś imprezy wewnętrzne. Na Twitter przeczytałem dzisiaj ciekawy wpis (o ile jest prawdziwy), że do programu chcą z wizytą zaprosić 2. gentelmenów z Warsaw Shore (mowa min. o „Stiflerze”). Rozkręciliby chłopaki to towarzystwo;-)
 2. shark

  DIGIT ISIO STC UHD

  Pojawiła się nowa wersja softu 2.73.0.7-4121e. https://www.technisat.com/pl_PL/DIGIT-ISIO-STC/352-1637-10861/#anchor_3 Nie miałem okazji jeszcze jej zaktualizować, ale jeżeli to uczynię, z pewnością podzielę się swoja opinią o wprowadzonych zmianach.
 3. Stan na dzień 19.03 (68 kanałów SD) Kanały SD dostępne jeszcze w platformach nc+/CP z satelity 13.0°E Dodano do listy: Brazzers TV, Novela TV, VIVID Touch, wPolsce.pl, Water Planet - uzupełnienie o kanały SD wchodzące w skład oferty CP
 4. Stan na dzień 18.03 (63 kanały SD) Kanały SD dostępne jeszcze w platformach nc+/CP z satelity 13.0°E Usunięto z listy: Red Carpet TV - kanał został uruchomiony w wysokiej rozdzielczości HD
 5. shark

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Jak chcą to potrafią zapewnić odpowiedni przekaz transmisji. Ekstraklasa dzisiaj w 4K jak zawsze na wysokim poziomie (czyt. jakość obrazu).
 6. Stan na dzień 17.03 (27 identyfikatorów/rekordów) Serwisy/Testy wyszukujące się na tp. nc+/CP z satelity 13.0°E Dodano do listy: Active Family SD | tp. 10834 Usunięto z listy: TestP = 'PPV KSW 47' | tp. 10911V
 7. Stan na dzień 17.03 (11 kopii) Kopie kanałów w ofercie nc+/CP z satelity 13.0°E Usunięto z listy kopie: Active Family SD
 8. shark

  INEA

  @radier znam różnice jakie są między dekoderami operatora vs. moduły, ale operator, który narzuca wyłącznie to, co uważa za słuszne nie jest dobrze spostrzegane. Oczywiście, że technologia idzie z postępem czasu, ale powtarzam, konsument powinien otrzymać wybór i dobrać ofertę do swoich potrzeb, a nie operator wiedząc 'lepiej' za Niego (klienta). Odnośnie końca dekoderów SD za <2 lata - trzymam kciuki za Inea!
 9. shark

  INEA

  Powinno dać się klientom wybór, a nie narzucać przez operatora wg niego wygodniejszego rozwiązania, prawda?
 10. shark

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Dawno nie oglądaliśmy transmisji Bundesligi w 4K, ale dzisiaj właśnie teraz jest ku temu okazja. Transmisja Hertha Berlin - Borussia Dortmund bez zastrzeżeń, świetna jakość obrazu 4K. Bitrate obrazu w przedziale 24-26Mbit/s = jest moc!
 11. shark

  RTL

  W dzisiejszych kwalifikacjach do jutrzejszego wyścigu Grand Prix w Australii (Melbourne) jakość obrazu na RTL UHD oscyluje ~22Mbit/s. Bardzo dobra jakość (Ultra jakość). Szkoda tylko ostatniego wyniku Kubicy, ale było to raczej do przewidzenia, że zakończy kwalifikacje w ogonie stawki.
 12. shark

  RTL

  Na kanale RTL UHD zaktualizowano plansze startową o transmisje spotkań reprezentacji Niemiec w piłce nożnej oraz o dyscyplinę motorsport. Dotąd prezentowała ona wyłącznie kalendarz wyścigów F1.
 13. shark

  Kanały Polsat Sport Premium

  Bitrate dzisiaj na PSP1 ~17Mbit/s Dobrze się ogląda, ale szkoda, że jednak nie jest to 4K.
 14. shark

  Kanały Polsat Sport Premium

  W trakcie transmisji podam wskazania.
 15. shark

  [INEA] moduł CI+

  Na marginesie @ignorantpl aby być precyzyjnym moduły CAM o których wyżej piszemy są CAM CI, a nie CAM CI+. PS. cieszę się, że wszystko działa Tobie poprawnie.
×