Jump to content

shark

Users
 • Content Count

  2418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

207 Rewelacyjna

About shark

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na koncentryku wyszukały się automatycznie. Teraz czas, aby podbili inne kanały ze stajni Polsat do jakości HD, bo na dużych calarzach TV nie da się tego oglądać w SD.
 2. @apollo czytaj proszę mój wpis ze zrozumieniem. Nie zamieściłem ani słowa o porównaniu tych dwóch aplikacji. Zaznaczyłem, że jest to opcja uzupełniająca przy problemach technicznych PC+.
 3. Jaki sens było zmieniać nazwę kanału, gdzie w członie jest słowo ’Seriale’, a załączając film pełnometrażowy. Nie lepiej było zmienić nazwę na Polsat Komedia, a wtedy seriale i filmy można by było puszczać bez ograniczeń.
 4. Canal+ Family HD obecnie dostępny bez systemów kodowania.
 5. Na telefonie iPhone aplikacje tę mam od dłuższego czasu już zainstalowaną i działa stabilnie. Jest uzupełnieniem nc+GO w przypadku gdy do tej nie można się poprawnie zalogować. Dużym minusem jest brak aktualizacji kanałów online, które można by było ze swojego pakietu oglądać, jak i spełnienie warunku w postaci oglądania tylko z poziomu sieci INEA. Na dzisiaj dostęp mam do 32 kanałów (wybrane dodatkowo w obrębie się INEA).
 6. U mnie również świeci już od kilkunastu dni w pakiecie Extra+ jak i w aplikacji nc+ GO. Kanał History2 bez dostępu.
 7. @kingofsouth PrtScr robiłem przez INEA Online TV, zapis powstał przy niższej rozdzielczości.
 8. Warto by było, aby pracownicy INEA śledzili na bieżąco zmiany zachodzące w nazewnictwie kanałów TV jak i logotypów. Na szybko tylko wyłapałem te zmiany plus te, które dzisiaj Polsat wprowadził w życie.
 9. Nowy logotyp na tym kanale. W tym przypadku oznaczenie HD względem innych kanałów Polsatu umieszczone jest poniżej.
 10. Warto też pobrać na ten dekoder Technisat UHD najnowszą wersje softu 2.73.0.10 (4309).
 11. Na moim dekoderze Technisat UHD przeglądając i przełączając na kanał Museum 4K nie napotykam na żadne problemy techniczne - moduł mam nc+ niebieski.
 12. shark

  TVP Seriale

  Tym bardziej, że TVP Kultura HD już jest dostępna choćby w tv kablowej INEA co mogę osobiście potwierdzić.
 13. @michalx1974 Wtedy byłby praktycznie Full pakiet. Pozostało by tylko mądrze rozdysponować to po pakietach, aby stworzyć elastyczną formę wyboru dla klienta.
 14. Normalnie Millenium. Wychodzi na to, że najwięcej póki co do obejrzenia sportu będzie na Sportklub bądź na TVP Sport🌪️
×
×
 • Create New...