Jump to content

shark

Users
 • Content Count

  2367
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

197 Rewelacyjna

About shark

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W mojej strefie Canal+ opcja ta jest dostępna do końca marca za 0zł, później 30zł/miesiąc. Do końca umowy pozostało mi kilka miesięcy.
 2. @sebczak TVP Sport HD bynajmniej u mnie, nie ma przypiętych systemów kodowania, co oznacza, że powinien u Ciebie działać od najniższego pakietu.
 3. CBS Reality HD nie jest dostępny np. w pakiecie Ultra HD podobnie jak wcześniej jej odpowiednik w wersji SD. Kanał ten nie miał załączonych systemów kodowania tylko na czas, gdy dokonywano zmian w liście kanałów.
 4. Jeszcze dzisiaj rano miałem poprzez koncentryk i myślę że teraz tak już pozostanie.
 5. Dzisiaj przy załączeniu mojego dekodera wystąpiły na ekranie TV tego typu komunikaty. Takich działań od operatora INEA oczekiwaliśmy już od dość dawna, aby zająć się kwestią przełączania sygnału kanałów z SD do HD i aby następowało jednoczesne usuwania dubli SD. Wczoraj nastąpiła dopiero garstka tego co jeszcze pozostało, ale jest impuls, który sprawić może, że tego typu działania zostaną wprowadzone regularnie. Inną kwestią jest dodawanie nowych kanałów. Cieszę się, że w ofercie TV pojawił się kanał Discovery Historia. Mimo, że mam ten kanał w pakiecie platformy Canal+ to od wczoraj mam dzięki temu na wszystkich 3 TV w swoim mieszkaniu. Jeszcze TNT HD oraz Polsat Sport Premium HD i będzie gitara😁
 6. Zajadę po pracy do domu to przeskanuje swoje urządzenia - zobaczymy co tam morze wywaliło 😀
 7. Discovery Historia brakowało w Naszej ofercie od zawsze - byłaby to dobra nowina, gdyby ten kanał nadawał w INEA. Poczekajmy do jutra.
 8. shark

  TVP Sport

  Dać polski hokej na lodzie do Sportklub i po temacie😁
 9. shark

  TVP 1

  W tv kablowej INEA również przy kanałach TVP1 oraz TVP2 w wersji SD są dopiski HD przy logotypach.
 10. Czy w moim module (zdjęcie poniżej) poza kartą tivusat można dołączyć jednocześnie kartę SIM innej platformy? Jeżeli tak, to jaka karta SIM pozwoli rozkodowywać dodatkowo inne kanały?
 11. Do tego czasu wartość tych modułów z czarną kartą zapewne wyrównają się cenową wzgldem obecnych i późniejszy wydatek 350-400 zł tyłka nie urwie. Już teraz twierdzę, że dodanie kolejnych kanałów 4K w tivusat zwolni tempa, na tą chwile ‚wypstrykali, się chociaż czas pokaże.
 12. Sam kupowałem jeszcze nie dawno moduł wraz z kartą złotą, w której dostęp do włoskich kanałów jest wystarczający. Zakupienie nowej karty czarnej rozważę tylko wówczas, gdy doszłoby do zakodowania Rai 4K, a wydając obecnie więcej kasy tylko dlatego, aby mieć dostęp do innych 3. kanałów 4K obecnie uważam za niepotrzebny.
 13. shark

  DIGIT ISIO STC UHD

  Nowa wersja softu 2.73.0.10 (4309) na ten dekoder do ściągnięcia ze strony oficjalnej Technisat: https://www.technisat.com/pl_PL/-Pobieralnia/352-515/?tsc=1&productID=10861
 14. shark

  Skoki narciarskie

  Z uwagi na bloki godzinowe różnych dyscyplin zimowych z udziałem przede wszystkim reprezentantów Niemiec ostatnim razy natknąłem się na skoki kobiet, które były z odtworzenia (najlepsze skoki, czołówka tabeli).
 15. shark

  TVP 4K

  Skoro chcą ten kanał uruchomić, to wiele wskazuje, że będzie to z dużym prawdopodobieństwem właśnie PC+. Raz, że są do tego przygotowani, a dwa, że wcześniej, mowa o roku 2018 już przy podobnym projekcie współpracowali i wyglądało to bardzo dobrze. Nie wyobrażam sobie, aby było inaczej. Znów najbardziej żałuje, że nie poszli za ciosem i nie udostępnili tego kanału przy innych okazjach, np. dla testów CL przy wybranych środowych spotkań lub innych dyscyplin sportowych.
×
×
 • Create New...