Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem. Czasem na TVP1 HD lub TVP2 HD  po przełączeniu szatkuje się. I SNR jest 12 dB, a nieraz wskazuje 14.5 dB i jest OK. Unicable od CP, antena 90 cm. Co może być przyczyną takich skoków?

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie przełączanie pomiędzy listami kanałów klawiszami OK na pustym ekranie i prawo, lewo tak jak to było w carbo. Teraz przełączanie list wymaga zbyt wielu klików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozgryzł do czego służą: "zdalne nagrywanie" i "zdalna diagnostyka" ?

Zdalne nagrywanie to bardzo dobra opcja. Siedzisz przy komputerze (w telefonie, tablecie) i kliknięciem zlecasz nagranie swojemu dekoderowi. Działało to czasami w dekoderze turbo w N (bo nie zawsze) ale mi się udało nagrać kilka pozycji ze strony internetowej. Dobra rzecz, nie trzeba wyszukiwać w epg dekodera- wystarczy w internecie. Pewnie to uruchomią w jakiejś przyszłości. Ciekawe skąd będziemy mogli zlecać nagrania, może ze strony CP z programem tv?

 

Poza tym dobra robota z tym małym updatem. Sprzęt jest rozwojowy, na pewno będą pojawiać się ciekawe dla nas nowinki. Żeby tylko nie położyli lagi na rozwój sprzętu tak jak robi to nc.

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżka dziegciu w tym miodzie,brak prędkości x8,brak przeskoku czasowego. Ale gratulacje dla zespołu programistów,ten dekoder staje się coraz lepszy.

No tak, tej prędkości x8 przewijania do przodu faktycznie czasem brakuje, może kiedyś się doczekamy :) .

 

Ja jeszcze nie wiem czy mam aktualizację, ale prośba do wszystkich - jak ktoś nie ma to niech cierpliwie czeka żeby znowu wątek nie zaśmiecił się pytaniami w stylu "a kiedy ja dostanę?". Na pewno wszyscy ją otrzymamy.

Dzięki Support, tak trzymać! :)

Edytowane przez macmathys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe funkcje, które wprowadza nowe oprogramowanie:

* wprowadzono funkcję PIP (obraz w obrazie ) to funkcja polegająca na tym, że podczas oglądania programu pochodzącego z jednego źródła (kanału) można jednocześnie oglądać w małym okienku to, co jest emitowane w innym kanale,

* wprowadzono radio internetowe,

* dodano aplikację MUZO.PRO,

* dodano możliwość manualnego odświeżenia danych Programu TV, przez przytrzymanie przycisku EPG,

* wprowadzono nowe funkcje w sekcji ustawienia: "zdalne nagrywanie" oraz "zdalna diagnostyka".

 

Zmiany w interfejsie użytkownika:

* zmiana pozycji menu RADIO, 

* dodanie w menu RADIO pozycji RADIO INTERNETOWE,

* zmiana wyglądu okienka podglądu kanału tv w menu KANAŁY TV,

* wyróżnienie polecanych pozycji w Program TV. 

 

Usprawnienia:

* wyeliminowano problem restartowania się dekodera na niektórych kanałach z satelity Astra,

* poprawa szybkości i stabilności oprogramowania, 

* poprawa współpracy z konwerterami Unicable dCSS.

 

za: cyfrowypolsatnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...