Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Nowy dekoder Cyfrowego Polsatu.

• Nowoczesne, intuicyjne menu.
  • Dysk 500 GB.
  • Wbudowany moduł Wi-Fi.
  • Zaawansowane możliwości wyszukiwania programów.
  • Możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie.
  • Interfejs EVO, obsługa HBO GO.

źródło: facebook.com, tam także zdjęcie ulotki

Ciekawe, ile będzie kosztował. :P

Edited by misiek2000wp

Hmm, ciekawe tylko, czy te "nowoczesne, intuicyjne menu" to będzie nadal te ohydne polsatowskie pomarańczowe, czy jakieś inne, ładniejsze? Soft w tym dekoderze jest już od ADB (co jest od jakiegoś czasu przez CP zapowiadane), czy też jeszcze polsatowski? :roll:

Hmm, ciekawe tylko, czy te "nowoczesne, intuicyjne menu" to będzie nadal te ohydne polsatowskie pomarańczowe, czy jakieś inne, ładniejsze? Soft w tym dekoderze jest już od ADB (co jest od jakiegoś czasu przez CP zapowiadane), czy też jeszcze polsatowski? :roll:

Oby ADB bo w konkurencji o wiele lepiej to wygląda na tych dekoderach od tego co jest w CP.

Guest filolog

Tak na wygląd to nawet....... brzydki. Pisze, że ma interfejs EVO, a co to takiego, ADB???

Edited by filolog

Dekoder ma dobrze działać a nie wyglądać. ADB robiło dekodery dla N teraz dla NC+ choć nie wszystkie.Miałem kilka  dwa Nboxy,Newboxa,Wifi Premiumboxa.Ciekawe jak będzie z listą ulubionych tak jak w NC+ teraz czy jak w CP.

• Upvote 1

Guest filolog

Z listą będzie zapewne tak jak życzy sobie tego CP, a dla mnie w dużym stopniu liczy się również wygląd dekodera, chociaż nie to jest przecież najważniejsze. Być może na żywo będzie wyglądał OK.

Biblioteka VOD zapowiada się bardzo imponująco...

Ciekawe czy nie pojawi się na dysku zamiast na kanałach tv.

Mi nawet nie chodziło o ich Domowę Wypożyczalnie Filmową ale choćby o Iplę (której nie ma) czy Filmbox Live

@kaspian0007 Na chwilę obecną to raczej tylko technicy z Łubinowej o tym wiedzą..... i pewnie do czasu premiery nie powiedzą. :D

Ktoś powie jaki będzie miał flash?oznaczenia nand?potrzebne mi to;)

Chyba pomyliłeś fora. Patrz gdzie klikasz :chair:

Ważne, że powstał przy współpracy z ADB i że jak na razie wydaje się być lepszy od padeł nc+.

A na jakiej podstawie to stwierdziłeś? :lol2:

Po wpisaniu hasła "EVOBOX PVR" w Google, a następnie wybraniu pewnej strony z bazą zastrzeżonych marek handlowych (link poniżej) odnajdujemy jeszcze "PRO" i "HD". Sugeruje to, że na jednym dekoderze niezaprzestaną...

https://tmdb.eu/by/trademarkowner/620622/cyfrowy-polsat-trade-marks-sp-z-o-o

Po wpisaniu hasła "EVOBOX PVR" w Google, a następnie wybraniu pewnej strony z bazą zastrzeżonych marek handlowych (link poniżej) odnajdujemy jeszcze "PRO" i "HD". Sugeruje to, że na jednym dekoderze niezaprzestaną...

https://tmdb.eu/by/trademarkowner/620622/cyfrowy-polsat-trade-marks-sp-z-o-o

Pozostałe dekodery będą różnić się w zakresie możliwości od tego PVR - HD najpewniej bez dysku i bez modułu WIFI, a ten PRO z większym dyskiem. Zwykłe modyfikacje

Ja dostałem taką ulotkę i zapewnienie od pracownicy, że zadzwoni do mnie jak będą dostępne.

Problem taki, że wg regulaminu smartDOM kończy się on bodajże 12 stycznia z możliwością przedłużenia. Jak nie przedłużą to nie będzie mi się opłacało przechodzić do Polsatu. A nie wiem czy brać ten dekoder 7000.

pozdrawiam

Romek