Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy dekoder Cyfrowego Polsatu.

  • Nowoczesne, intuicyjne menu.
  • Dysk 500 GB.
  • Wbudowany moduł Wi-Fi.
  • Zaawansowane możliwości wyszukiwania programów.
  • Możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie.
  • Interfejs EVO, obsługa HBO GO.

źródło: facebook.com, tam także zdjęcie ulotki

 

Ciekawe, ile będzie kosztował. :P

Edytowane przez misiek2000wp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe tylko, czy te "nowoczesne, intuicyjne menu" to będzie nadal te ohydne polsatowskie pomarańczowe, czy jakieś inne, ładniejsze? Soft w tym dekoderze jest już od ADB (co jest od jakiegoś czasu przez CP zapowiadane), czy też jeszcze polsatowski? :roll:

Oby ADB bo w konkurencji o wiele lepiej to wygląda na tych dekoderach od tego co jest w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listą będzie zapewne tak jak życzy sobie tego CP, a dla mnie w dużym stopniu liczy się również wygląd dekodera, chociaż nie to jest przecież najważniejsze. Być może na żywo będzie wyglądał OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu hasła "EVOBOX PVR" w Google, a następnie wybraniu pewnej strony z bazą zastrzeżonych marek handlowych (link poniżej) odnajdujemy jeszcze "PRO" i "HD". Sugeruje to, że na jednym dekoderze niezaprzestaną...

https://tmdb.eu/by/trademarkowner/620622/cyfrowy-polsat-trade-marks-sp-z-o-o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po wpisaniu hasła "EVOBOX PVR" w Google, a następnie wybraniu pewnej strony z bazą zastrzeżonych marek handlowych (link poniżej) odnajdujemy jeszcze "PRO" i "HD". Sugeruje to, że na jednym dekoderze niezaprzestaną...

https://tmdb.eu/by/trademarkowner/620622/cyfrowy-polsat-trade-marks-sp-z-o-o

 

Pozostałe dekodery będą różnić się w zakresie możliwości od tego PVR - HD najpewniej bez dysku i bez modułu WIFI, a ten PRO z większym dyskiem. Zwykłe modyfikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką ulotkę i zapewnienie od pracownicy, że zadzwoni do mnie jak będą dostępne.

Problem taki, że wg regulaminu smartDOM kończy się on bodajże 12 stycznia z możliwością przedłużenia. Jak nie przedłużą to nie będzie mi się opłacało przechodzić do Polsatu. A nie wiem czy brać ten dekoder 7000.

pozdrawiam

 

Romek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...