Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Około 1000 :)


Czy da się jakoś otworzyć PIP nie przełączając aktualnie włączonego kanału? A nie tylko w sekcji Kanały TV. Bo żeby otwoczyć okienko PIP na powiedzmy Polsat 2 jak mam TV4 to muszę włączyć Polsat2 i wtedy wejść w Menu akcji.

 

Tak to działa.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się, stacji radiowych jest ponad 1000 więc o co prosisz?

Czy jak się przesiądę HD5000 lub HD5500S to zobaczę jakąś różnice w jakości odbioru? Inne opcje mnie specjalnie nie interesuja, reklam nie zamierzam nagrywać :-|

Tego nie da się porównać, zdecydowanie tak.

 

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wielkie gratulacje i gorące podziękowania dla całej ekipy supportu za pracę nad Evobox'em, dekoder już jest świetny a staje się coraz lepszy tak jak wraz z dzisiejszą aktualizacją!! Radio internetowe to super sprawa - mała rzecz a cieszy:) A że dekoder ma wady? Wszystko je ma natomiast chłopaki pracowicie je eliminują i cierpliwie wysłu[beep]ą głosu ludu na forum który to oczywiście jest bezcenną informacją zwrotną ale potrafi też czasem przybrać naprawdę u[beep]liwą formę... :P Żeby nie było to ani ja, ani nikt z mojej rodziny i znajomych nie mamy nic wspólnego z CP:)

Jedno tylko pytanie do osób związanych z technicznym wsparciem dekodera - wraz z dzisiejszą aktualizacją zniknęła opcja "miękkiego resetu" poprzez przytrzymanie przycisku POWER która przydaje się od czasu do czasu kiedy to Evobox zamuli się już nieco (zamiast hardkorowego wyjmowania wtyczki) - pytanie brzmi czy zostało to całkiem wycięte czy też robi się to obecnie inaczej?

Stacji internetowych jest, pisząc kolokwialnie, od ch... , na oko tyle co np. w vTuner'rze czyli chyba każdy znajdzie to czego szuka:)

Edytowane przez Qsm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to by na wyświetlaczu wyświetlał Angielski czas czyli nie da se tego zmienić

Dekoder jest przeznaczony do wykorzystania na terenie Polski. Strefa czasowa jest jedna.

@Support jeszcze tylko jednej rzeczy brakuje, która miała być. A mianowicie tego napisu na żywo przy EPG aby nie rozwijać specjalnie opisu żeby się dowiedzieć czy dany program jest na żywo. Mam nadzieję, że nad tym jeszcze pracujecie?

Już o tym pisałem.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego support458, a czy może masz jakieś info odnośnie dźwięku na VOD? Czy zostanie to kiedyś naprawione? Wczoraj włączyłem sobie film ale ten dźwięk zupełnie odstrasza. Jak dorwę kabel to sprawdzę to na HD5500S, czy też jest takiej słabej jakości.

Edytowane przez Davvvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...