Jump to content

Davvvi

Users
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Davvvi

 1. Witajcie. Mam Evobox Lite w Multiroomie. Czy u was dekoder także gubi ustawienia sieci? Nie ma znaczenia czy jest po Wifi czy po kablu. Dekoder sam przełącza na bez internetu i to czasem nawet w trakcie działania HBO GO. Po dłuższym zaniku zasilania także traci ustawienia.
 2. A jak to rozpoznać czy jest za silny czy nie?
 3. A jeszcze takie pytanko. Jest szansa ,że Multiroom będzie działał gdy jeden dekoder Evobox lite jest wpięty do sieci przewodem a PVR idzie po wifi? Ten Lite ma kiepskie wifi. Jest metr od rutera i często potrafi mielić na HBO GO. Po kablu idzie idealnie.
 4. U mnie dekoder jest podłączony do internetu poprzez sieć wifi na paśmie 5Ghz. Prędkość neta w domu to 250Mbit. Teraz sprawdziłem i epg kończy się u mnie 24.08 o godz.6.00-7.00 rano na wszystkich kanałach. Więc ogólnie u mnie nie korzysta z internetu.
 5. U mnie to jest chyba jednak 7dni . Wszystkie kanały kończą się w środę za tydzień do godz.6.00-7.00. Dalej nie ma nic na żadnym kanale więc ewidentnie nie korzysta z internetu. Oczywiście pytam z ciekawości, bo w ogólnym użytkowaniu mi to nie przeszkadza.
 6. U mnie to tylko 6 dni jest. Patrząc wczoraj miałem epg do wtorku. Kończyło się epg we wtorek o 6.00 rano i tyle.
 7. Witajcie. Ile dni w EPG do przodu powinien pokazywać evobox pvr gdy jest podłączony do internetu?
 8. Teraz sprawdziłem i mam usługa Multiroom nieaktywna. A czy ma to znaczenie jak jeden dekoder jest w sieci 2.5Ghz a Evobox jest w 5GHz? Niby jest to dalej sieć domowa.
 9. Witajcie. Właśnie odpaliłem jako Multiroom Evobox Lite. Po czym poznam ,że dekoder jest sparowany z Evobox PVR i nie będzie trzeba karty przekładać?
 10. Witajcie. I mam porównanie. Nikt nie wmówi mi że kiepski dźwięk w HBO GO czy CPO GO na Evobox PVR to wina serwisów. Właśnie odpaliłem w Multiroom Evobox lite. Dekoder ma super dźwięk w tych serwisach. Tony wysokie których brakuje w Evobox PVR są bardzo słyszalne. Dźwięk jest super nawet jak na głośniki z TV. Poza tym w tych serwisach dekoder jest znacznie szybszy. Niestety ale Evobox PVR się starzeje.
 11. Witajcie. Mam pytanko. Ostatnio porównałem HBOGO na Evoboxsie i Smartfonie. Zauważyłem ,że na Evoboxsie oferta filmów jest uboższa. To wina dekodera czy jak? Już ogarnąłem. Szukajka na fonie działa lepiej niż na dekoderze.
 12. Nie do końca tak jest, bo jak przedłużałem umowę to nie mogłem wziąść Evoboxa Lite jako dekoder dodatkowy, a chciałem. Poza tym dekodery z serii HD także mają zakładkę Multiroom która też jest nie aktywna.
 13. Panowie czy ktoś wie kiedy multiroom będzie aktywny w Evoboxsie? Dekoder jest super ale to już kolejny dekoder który będzie musiał iść na wymianę z powodu błędu karty 02. Praktycznie już przy każdej przekładce karty mam ten błąd i muszę wachlować kartą aby zniknął. Wymiana dekodera też mi nie na rękę ze względu na nagrania. Z dekoderem dodatkowym mam ten sam problem.
×
×
 • Create New...