Jump to content

fred12

Users
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About fred12

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. A co z tym nowym softem. Jeszcze nie mam. ????
 2. A z jakim może mieć problem, pisząc w temacie "Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna"? ON tego nie rozumie. Zapamiętajcie cytat, panaceum na wszystkie dolegliwości EVO: W takim przypadku proszę, udaj się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia poprawności działania sprzętu. I wszystko działa.
 3. Weszła nowa wersja (soft) i nagrania wróciły. Dobrze że poczekałem, nie straciłem nagrań. Dzięki. Przełączanie z kanału na kanał spowolniło☺️
 4. Dzięki. Poczekam jeszcze na tą poprawkę. Jeżeli wszyscy ją dostaną?
 5. U mnie znowu zniknęły nagrania.. Zrobiłem to co poprzednio, ustawienia fabryczne i reset wtyczkowy, dwukrotnie, bez skutku. Poradźcie może jakiś inny sposób?
 6. Wczoraj dekoder "zgłupiał" podczas odtwarzania plików przez USB. Najpierw komunikat o przeszukiwaniu dysku potem samoistny reset???
 7. Tym razem pomogło. Następnym razem powinni dołączyć "instrukcję" do aktualizacji . Żeby nie Wasza pomoc dzisiaj wymieniłbym dekoder. Dzięki.
 8. No właśnie, podstawowe pytanie: po co?, po co wymieniac dekoder? i po co taki soft????
 9. U mnie też nie pomogło??? Jestem cierpliwy poczekam do jutra i powtórzę. dam znać.
 10. Co mam zrobić żeby wróciła zakładka nagrania??? To nie żarty, jak ktoś wie niech pomoże. Przywróciłem fabryczne, zrobiłem reset wtyczkowy i... nagrań nie widzę. a ktoś pomysł?
 11. Jest koniec drugiej dekady XXI w., a Ty radzisz "taki strzał palcami"???
 12. Na pytanie czy warto? odpowiadam TAK. Jest to bardzo dobry dekoder (nie jest wolny od wad). Mimo moich wcześniejszych narzekań to w tej chwili jeden z najlepszych. Na forum piszemy o swoich spostrzeżeniach i kto by nie chciał żeby było lepiej??
 13. Już o tym pisałem. EVO starzeją się. Nie w sensie oprogramowania tylko wykonywania swoich funkcji. Zwalniają przełączanie kanałów, coraz częściej brak epg, znika to "wow", które było na początku
 14. Jeśli Twój EVO zbliża się do wieku 2 lat to pooglądaj nagrania, potem skasuj i wymień sprzęt w Apsie na nowy.
 15. Temat wachlowania kartami wraca mniej więcej co miesiąc. I co? I nic. Średniowiecze.
×
×
 • Create New...