Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, hanasz napisał:
Do Specjalisty Cyfrowego Polsatu : skoro inni użytkownicy mają te same objawy ewidentnie wadliwego oprogramowania 3.2.0 to diagnostyki potrzebują raczej programiści na usługach CP oraz osoba odpowiedzialna za udostępnienie tej fuszerki abonentom.

Jako programista w pełni się zgadzam. Jeśli błąd jest powtarzalny to należy zacisnąć poślady i go naprawić a nie prosić o reset do fabrycznych w nadziei, że może się uda.
Takie odpowiedzi ze strony CP to dziecinada i brak profesjonalizmu.
 

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hanasz napisał:

Do Specjalisty Cyfrowego Polsatu : skoro inni użytkownicy mają te same objawy ewidentnie wadliwego oprogramowania 3.2.0 to diagnostyki potrzebują raczej programiści na usługach CP oraz osoba odpowiedzialna za udostępnienie tej fuszerki abonentom.

Jeśli po wymianie urządzenia w punkcie sytuacja nie ulegnie zmianie, to proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez ICOK. Jednak jeżeli uważasz, że te nieprawidłowości spowodowane są aktualizacją, wyślij wiadomość już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem Konwerter INVERTO WideBand Unicable NC+ 4K pro HD i chce go podłączyć do dekodera evobox pvr z Cyfrowego Polsatu. Dekoder działa w systemie WideBand. Moje pytanie jest takie : Czy napewno będzie działał???

Chce podłączyć jak każdy dekoder jednym przewodem do konwentera a nie wiem do którego wejścia w konwenterze H Czy V?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy Evobox obsługuje konwertery wideband, bo wg mnie nie. Do tej opcji trzeba dociągać 2 przewody, osobno do polaryzacji H i V. Powinieneś kupić normalny konwerter unicable, pojedynczy lub ze złączami legacy. Wtedy korzystasz z instalacji jednokablowej i masz conajmniej 4 nośne sygnału przy najprostszym unicablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, patryszq napisał:

Popieram , sytuacja po resecie NIE POMAGA !! diagnostyka w punkcie to marnowanie czasu , a jak widać nie jest to jednostkowy przypadek jednego dekodera - sprawdzałem u rodziców to samo , u siostry identycznie , kuzynostwo tak samo  ( tak mam rodzinę obok siebie :)

W tej sytuacji proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Odpowiedni dział przyjrzy się sprawie.

8 godzin temu, grzesiekm7 napisał:

Witam zakupiłem Konwerter INVERTO WideBand Unicable NC+ 4K pro HD i chce go podłączyć do dekodera evobox pvr z Cyfrowego Polsatu. Dekoder działa w systemie WideBand. Moje pytanie jest takie : Czy napewno będzie działał???

Chce podłączyć jak każdy dekoder jednym przewodem do konwentera a nie wiem do którego wejścia w konwenterze H Czy V?? 

Witam. Dekoder EVOBOX PVR nie będzie funkcjonował z tym konwerterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 12:41, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Czy wraz z dekoderem wymieniałeś również pilot? Jeżeli nie, to sugeruję ponowne udanie się do punktu.
W innym przypadku proszę o zapisanie zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Odpowiedni dział zajmie się tą sprawą.   

wymieniony cały zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem znikające zaplanowane nagrania. W zeszłym tygodniu miałem ustawienie na tydzień do przodu program '' polityka na ostro'' oraz ''Big Brother'' widzę że od początku tego tygodnia zaplanowane nagrania zniknęły. Czy to możliwe że nadawca blokuje nagrania do przodu? Przyznam że brzmi to absurdalnie. 

Edytowane przez arczi1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim może mieć problem, pisząc w temacie "Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna"?

ON tego nie rozumie. Zapamiętajcie cytat, panaceum na wszystkie dolegliwości EVO: W takim przypadku proszę, udaj się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia poprawności działania sprzętu.

I wszystko działa:lol2:.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się wkurzyłem nie chciało mi działać epg nawet po przytrzymaniu i aktualizacji epg więc co kop z prądu wszystko działa super wchodzę w nagrania a tam 100% wolnego miejsca na dysku....a tyle miałem fajnych rzeczy miałem jeszcze obejrzeć.....co ciekawe lista ulubionych i wszystkie ustawienia zostały takie jak były tylko nagrania mi wywaliło.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...