Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Popieram , sytuacja po resecie NIE POMAGA !! diagnostyka w punkcie to marnowanie czasu , a jak widać nie jest to jednostkowy przypadek jednego dekodera - sprawdzałem u rodziców to samo , u siostry identycznie , kuzynostwo tak samo  ( tak mam rodzinę obok siebie :)

23 godziny temu, hanasz napisał:
Do Specjalisty Cyfrowego Polsatu : skoro inni użytkownicy mają te same objawy ewidentnie wadliwego oprogramowania 3.2.0 to diagnostyki potrzebują raczej programiści na usługach CP oraz osoba odpowiedzialna za udostępnienie tej fuszerki abonentom.

Jako programista w pełni się zgadzam. Jeśli błąd jest powtarzalny to należy zacisnąć poślady i go naprawić a nie prosić o reset do fabrycznych w nadziei, że może się uda.
Takie odpowiedzi ze strony CP to dziecinada i brak profesjonalizmu.

• Thanks 1
  • Upvote 4

Godzinę temu, hanasz napisał:

Do Specjalisty Cyfrowego Polsatu : skoro inni użytkownicy mają te same objawy ewidentnie wadliwego oprogramowania 3.2.0 to diagnostyki potrzebują raczej programiści na usługach CP oraz osoba odpowiedzialna za udostępnienie tej fuszerki abonentom.

Jeśli po wymianie urządzenia w punkcie sytuacja nie ulegnie zmianie, to proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez ICOK. Jednak jeżeli uważasz, że te nieprawidłowości spowodowane są aktualizacją, wyślij wiadomość już teraz.

• Haha 1
  • Confused 1

Z całym szacunkiem ale skoro w poprzednim sofcie nie było problemów z jasnością wyświetlacza, epg, wznawianiem nagran itd. to chyba wina aktualizacji jest oczywistą oczywistością.

• Like 1
  • Upvote 3

Witam zakupiłem Konwerter INVERTO WideBand Unicable NC+ 4K pro HD i chce go podłączyć do dekodera evobox pvr z Cyfrowego Polsatu. Dekoder działa w systemie WideBand. Moje pytanie jest takie : Czy napewno będzie działał???

Chce podłączyć jak każdy dekoder jednym przewodem do konwentera a nie wiem do którego wejścia w konwenterze H Czy V?? 

Nie jestem pewien czy Evobox obsługuje konwertery wideband, bo wg mnie nie. Do tej opcji trzeba dociągać 2 przewody, osobno do polaryzacji H i V. Powinieneś kupić normalny konwerter unicable, pojedynczy lub ze złączami legacy. Wtedy korzystasz z instalacji jednokablowej i masz conajmniej 4 nośne sygnału przy najprostszym unicablu.

16 godzin temu, patryszq napisał:

Popieram , sytuacja po resecie NIE POMAGA !! diagnostyka w punkcie to marnowanie czasu , a jak widać nie jest to jednostkowy przypadek jednego dekodera - sprawdzałem u rodziców to samo , u siostry identycznie , kuzynostwo tak samo  ( tak mam rodzinę obok siebie :)

W tej sytuacji proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Odpowiedni dział przyjrzy się sprawie.

8 godzin temu, grzesiekm7 napisał:

Witam zakupiłem Konwerter INVERTO WideBand Unicable NC+ 4K pro HD i chce go podłączyć do dekodera evobox pvr z Cyfrowego Polsatu. Dekoder działa w systemie WideBand. Moje pytanie jest takie : Czy napewno będzie działał???

Chce podłączyć jak każdy dekoder jednym przewodem do konwentera a nie wiem do którego wejścia w konwenterze H Czy V?? 

Witam. Dekoder EVOBOX PVR nie będzie funkcjonował z tym konwerterem.

• Haha 1

11 godzin temu, grzesiekm7 napisał:

Czy napewno będzie działał???

Chyba od tego powinieneś zacząć a ty prędzej kupujesz i dopiero po pytaniu dowiadujesz sie że d... mokra

W dniu 8.10.2019 o 12:41, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Czy wraz z dekoderem wymieniałeś również pilot? Jeżeli nie, to sugeruję ponowne udanie się do punktu.
W innym przypadku proszę o zapisanie zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Odpowiedni dział zajmie się tą sprawą.   

wymieniony cały zestaw

Zauważyłem znikające zaplanowane nagrania. W zeszłym tygodniu miałem ustawienie na tydzień do przodu program '' polityka na ostro'' oraz ''Big Brother'' widzę że od początku tego tygodnia zaplanowane nagrania zniknęły. Czy to możliwe że nadawca blokuje nagrania do przodu? Przyznam że brzmi to absurdalnie. 

Edited by arczi1280

Też od jakiegoś czasu mam sytuacje z przeskakiwaniem EPG do bieżącego kanału po paru sekundach (włączam EPG, zmieniam kanały i nagle przeskakuje do bieżącego). Dzieje się to 1 raz po włączeniu EPG. Potem dość długo można przeglądać i nic się nie dzieje.

Godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witaj. Jaki model dekodera posiadasz? 

Evobox PVR. Od razu napiszę robione ustawienia fabryczne. 

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witaj. Jaki model dekodera posiadasz? 

A z jakim może mieć problem, pisząc w temacie "Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna"? 😂

• Haha 4

A z jakim może mieć problem, pisząc w temacie "Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna"?

ON tego nie rozumie. Zapamiętajcie cytat, panaceum na wszystkie dolegliwości EVO: W takim przypadku proszę, udaj się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia poprawności działania sprzętu.

I wszystko działa:lol2:.

• Thanks 1
  • Haha 4

Tak- ja miesiąc temu wymieniłem, dostałem nówkę, ale możesz też dostać taki "'po remoncie"

• Thanks 1

Ależ się wkurzyłem nie chciało mi działać epg nawet po przytrzymaniu i aktualizacji epg więc co kop z prądu wszystko działa super wchodzę w nagrania a tam 100% wolnego miejsca na dysku....a tyle miałem fajnych rzeczy miałem jeszcze obejrzeć.....co ciekawe lista ulubionych i wszystkie ustawienia zostały takie jak były tylko nagrania mi wywaliło.....

• Like 1

Zrób jeszcze jeden reset wtyczkowy, jak dobrze kojarzę to miałem podobne zdarzenie i po resecie wróciły

A zrób jeszcze tylko potrzymaj go dłużej i przywróć ustawienia fabryczne bez czyszczenia dysku.Spróbuj coś nagrać.

Edited by Max2

Jeżeli się coś nagra na dysk ,to w tej sytuacji nie spowoduje to nadpisania dysku i wtedy pozostanie tylko to nowe nagranie ?