Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.07.2019 o 21:36, _Kaczy napisał:

U mnie po aktualizacji do 3.2 pojawił się nowy problem, którego wcześniej nie było. 

Przy oglądaniu materiałów z pvr i włączeniu się nagrywania cofa oglądany materiał pvr do samego początku. 

 

W dniu 26.08.2019 o 05:47, xut2zs napisał:

A też macie tak że po wznowieniu jakiegoś nagrania opcją wznów uruchamia mimo wszystko od początku ?

Dziękuję za zgłoszenie. Przekazałem je do odpowiedniego działu. Sytuacja nie powinna mieć już miejsca przy kolejnej aktualizacji, która zostanie udostępniona możliwie najszybszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

https://satkurier.pl/news/183257/cyfrowy-polsat-evobox-hd-z-funkcjami-timeshift-restart-i-catchup.html

Fajne to ciekawe czemu nie testują na pvr który jest teoretycznie najmocniejszy.

No właśnie, ciekawe dlaczego na Evo PVR nie ma tej funkcji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irdeto ma krótko mówiąc ciekawe technologie zwalczania iptv:

 

https://resources.irdeto.com/piracy-control/datasheet-irdeto-tracemark-for-ott

Polecam zapoznać się z pdfem jak to działa, na to nie zadziała żaden ebajowy watermark remover w locie.

 

U nas daleka do tego droga, są alternatywy -  pierw muszą zabezpieczyć karty na sat i w kablówkach. Ale jak widać CP pewnie owy ficzer nabył rozpoczynając małżeństwo z Irdeto i nie ma problemu aby to wdrożyć na cdn'ach netiowych czy atende - nie wiem na których to się nagrywa.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SatExpert napisał:

1. Jaki jest sens kodowania tego? 

2. A jak już, to przecież można tam użyć SimulCryptu. 

;)

1. Umowy contentowe wymagają?

2. Owszem, ale to zapewne niemałe koszty i na testy sie nie opłaca robic.

 

W sumie to widac po CP jakąś niespieszną konsekwencje w przechodzeniu do IP. Podejrzewam że stopniowo pojawią się kolejne ficzery oparte o IP.  Dekoder 4k tez pewnie w koncu sie pojawi jak polskie mainstreamowe kanaly zaczna nadawac w 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Evobox Prv i chciałem wykorzystać usb do odtworzenia plików „filmy” z mojego  Pendriv’a. Mam wizje,ale nie mam dźwięku. Jak załącza mi się film to w górnym prawym rogu pokazuje mi się informacja. 

„Nie obsługuje tego formatu dźwięku”. Jakieś pomysły. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2019 o 01:10, Animal napisał:

Czyli jaki format? Ja nawet nie wiem jak sprawdzić jaki format jest obsługiwany haha. Jestem bardzo „opóźniony” w takich sprawach haha. 

Dzięki za odp. 

Pozdrawiam. 

Nie trawi formatu  .aac oraz  .e-ac3,należy konwertować do ac3 lub mp3 np. programem AudioExtractor a później mux audio i video w np. mkvtoolnix

Edytowane przez Credens
dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...