Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne dekodera i zweryfikuj sytuację. Jeśli nie ulegnie ona zmianie, sugeruję udać się do punktu w celu przeprowadzenia diagnostyki i ewentualnej wymiany urządzenia na nowe. Możesz również wysłać szczegółowy opis sytuacji poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Odpowiedni dział zweryfikuje tę sprawę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracałem już ustawienia fabryczne dekodera i nic to nie dało.

Diagnostyka nic nie da bo jak widzę koledzy tu wypowiadający tez maja dokładnie takie same objawy jak ja. Informację tą już przekazywałem do centrum obsługi ale uznano że tylko ja mam ten problem a oprogramowanie jest w porządku, to dlaczego tu się ludzie skarzą na te same błędy. Dekodera nie będą teraz wymieniał bo stracę nagrania a i tak ten nowy będzie miał te same błędy bo jak widać problem jest nie tylko u mnie.

Prosiłbym o reakcje i przekazanie tych informacji przez Specjalista Cyfrowy Polsat do odpowiedniego działu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne dekodera i zweryfikuj sytuację. Jeśli nie ulegnie ona zmianie, sugeruję udać się do punktu w celu przeprowadzenia diagnostyki i ewentualnej wymiany urządzenia na nowe. Możesz również wysłać szczegółowy opis sytuacji poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Odpowiedni dział zweryfikuje tę sprawę. 

 

Ile osób już pisało na temat opcji wznowienia nagrania w tym wątku? Po aktualizacji do wersji 3.2.0 nie można wrócić do momentu w którym przerwało się oglądanie zapisanego nagrania. Nie pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych, wymiana dekodera też nie eliminuje tej przypadłości ponieważ oprogramowanie o numerze 3.2.0 zepsuło opcje wznów. Panie specjalisto jeśli nie potrafi Pan wpłynąć na waszych nieudolnych programistów aby zmienić tą sytuację nową aktualizacją, to przynajmniej proszę przestać dawać te idiotyczne rady o ustawieniach fabrycznych lub wymianie sprzętu. 

Edytowane przez arczi1280
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarioTychy napisał:

od dłuższego czasu podczas przeglądania kanałów na epg dekoder samoczynnie przeskakuje na kanał od którego rozpoczynałem przeszukiwanie. Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje, wymiana dekodera też brak poprawy. ktoś też tak ma?

Też mi się tak zdarzyło parę razy jak przerzuciłem powyżej 20 kanałów w dół albo w górę i nie przeniosłem się na program tv w lewo od razu, jak się przerzucisz od razu to cię nie wybije

Edytowane przez Adam 64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioTychy napisał:

od dłuższego czasu podczas przeglądania kanałów na epg dekoder samoczynnie przeskakuje na kanał od którego rozpoczynałem przeszukiwanie. Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje, wymiana dekodera też brak poprawy. ktoś też tak ma?

Czy wraz z dekoderem wymieniałeś również pilot? Jeżeli nie, to sugeruję ponowne udanie się do punktu.
W innym przypadku proszę o zapisanie zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Odpowiedni dział zajmie się tą sprawą.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarioTychy napisał:

od dłuższego czasu podczas przeglądania kanałów na epg dekoder samoczynnie przeskakuje na kanał od którego rozpoczynałem przeszukiwanie. Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje, wymiana dekodera też brak poprawy. ktoś też tak ma?

 

Ja mam dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również to samo po aktualizacji do 3.2.0. Poza tym dekoder samoczynnie zmienia jasność wyświetlacza z niskiej na średnią po wyłączeniu i włączeniu w trybie czuwanie pomimo że w ustawieniach dalej widnieje niska. Jak można zepsuć tyle rzeczy w "nowym" sofcie.

Edytowane przez hanasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, hanasz napisał:

Przegladanie epg innego kanału  ( niż aktualnie ogladany ) praktycznie zawsze po ok. 20 sekundach samoczynnie wraca na epg tego który ogladamy

W życiu tego nie zauważyłem- może potrafię bardzo szybko czytać:?: i nie spędzam 20-tu sekund na jednej pozycji,

ile to jeszcze tajemnic można wyciągnąć z tego dekodera :!::mrgreen:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam !!! dzieje sie tak po ostatniej aktualizacji , nie zawsze ale jednak zdarza sie i zaczyna byc denerwujace - przeskakuje epg sobie  wg wlasnego zycia np teraz epg  ustawiam na  piatek , zaznaczam ze cos chce nagrac , ukazuje sie ze zaplanowano nagranie i epg wraca do dnia dzisiejszego a nie pozostaje na piatku ktory wybralem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane ale mam problemy z dekoderem Evobox PVR.


Jedynie na nim oglądam TV i działa bez zarzutu.. Ale ostatnio chciałem wejść do Polsat GO i mam błędy przy uruchamianiu.  Co ciekawe nie wiem czy dekoder ma najnowsza wersję bo jakoś nie otrzymałem informacji ze pojawiła sie aktualizacja - może robi to automatycznie? Możliwe ze tak bo w opcjach pojawił się CP GO a wczesniej sie inaczej nazywał. 

Wracając do problemu. Czy jak uruchomie HBO GO czy CP GO to ciągle sie ładuje i na dole pisze na czerwono komunikat - Problem z pobraniem aplikacji. Spróbuj ponownie ja uruchomić (Błąd:4). wyłączyłem z prądu dekoder i włączyłem (wielokrotnie) i ciągle to samo. Co jest grane? Internet mam bo widze ze jest połączony. 

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hanasz napisał:

Przegladanie epg innego kanału  ( niż aktualnie ogladany ) praktycznie zawsze po ok. 20 sekundach samoczynnie wraca na epg tego który ogladamy. Delikatnie mówiąc irytujące.

Proszę, zweryfikuj, czy po przywróceniu ustawień fabrycznych sytuacja nada występuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...