Jump to content

hanasz

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About hanasz

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Z całym szacunkiem ale skoro w poprzednim sofcie nie było problemów z jasnością wyświetlacza, epg, wznawianiem nagran itd. to chyba wina aktualizacji jest oczywistą oczywistością.
 2. Do Specjalisty Cyfrowego Polsatu : skoro inni użytkownicy mają te same objawy ewidentnie wadliwego oprogramowania 3.2.0 to diagnostyki potrzebują raczej programiści na usługach CP oraz osoba odpowiedzialna za udostępnienie tej fuszerki abonentom.
 3. Tak przywracalem bo miałem nadzieję ze zniknie problem samoczynnie zmieniającej się jasności wyświetlacza w trybie czuwanie.
 4. Przegladanie epg innego kanału ( niż aktualnie ogladany ) praktycznie zawsze po ok. 20 sekundach samoczynnie wraca na epg tego który ogladamy. Delikatnie mówiąc irytujące.
 5. U mnie również to samo po aktualizacji do 3.2.0. Poza tym dekoder samoczynnie zmienia jasność wyświetlacza z niskiej na średnią po wyłączeniu i włączeniu w trybie czuwanie pomimo że w ustawieniach dalej widnieje niska. Jak można zepsuć tyle rzeczy w "nowym" sofcie.
 6. Przypominam programistom o samoczynnym przechodzeniu jasności wyświetlacza z niskiej na średnią po wyłączeniu i włączeniu tunera w trybie czuwanie w sofcie 3.2.0. Ciągłe zmiany w ustawieniach użytkownika są irytujące.
 7. Potwierdzam wyraźnie wolniejsze przełączanie kanałów po aktualizacji do 3.1.1 a potem do 3.2.0. Kolejny błąd to samoczynne przechodzenie jasności wyświetlacza z niskiej na średnią po wyłączeniu i włączeniu tunera w trybie czuwanie. Proszę o sprawdzenie i odpowiedź specjalisty cyfrowego polsatu lub support458. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...