Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

22 minuty temu, dawid5283007 napisał:

U mnie dziś dekoder zgłosił że aktualizacja jest dostępna dla dekodera, jednak już na ekranie instalacji ma problem z pobraniem aktualizacji, wywala błędy (np. błąd wyszukiwania pamięci USB (??) Po czym wywala komunikat, że aktualizacja nieudana i uruchamia się ponownie. Po jakimś czasie znowu pojawia się komunikat o aktualizacji i robi się powtórka z rozrywki. Miał ktoś taką sytuację? Obecna wersja oprogramowania to 3.2.0

I u mnie też 😒

24 minuty temu, dawid5283007 napisał:

U mnie dziś dekoder zgłosił że aktualizacja jest dostępna dla dekodera, jednak już na ekranie instalacji ma problem z pobraniem aktualizacji, wywala błędy (np. błąd wyszukiwania pamięci USB (??) Po czym wywala komunikat, że aktualizacja nieudana i uruchamia się ponownie. Po jakimś czasie znowu pojawia się komunikat o aktualizacji i robi się powtórka z rozrywki. Miał ktoś taką sytuację? Obecna wersja oprogramowania to 3.2.0

U mnie też 😒

Wróżka z fusów wróżyła, że u mnie będzie taka sama sytuacja jak u pozostałych. 

1 godzinę temu, dawid5283007 napisał:

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne dekodera. 

• Haha 1
  • Confused 1

Ja również dołączę do użytkowników EVOBOX-a, który od dzisiaj szaleje z aktualizacjami. Generalnie wgrywa nowy soft "w kółko" po czym po komunikacie o nieudanej aktualizacji wraca do odtwarzania. Niestety nawet wielokrotne przywracanie ustawień fabrycznych nie pomaga. Sądzę, że Kolega jako specjalista CP powinien zainterweniować w kwestii wstrzymania udostępniania błędnego oprogramowania. Nawiasem mówiąc soft do tego dekodera już od jakiegoś czasu szwankował, bo dla przykładu przestała funkcjonować opcja wznawiania odtwarzania nagrania od momentu, kiedy nagranie było zastopowanie. Zmiana ustawień (np. wyłączenie napisów) podczas odtwarzania filmu w HBO GO powodowało powrót do głównego menu tej aplikacji, a kolejne odtworzenie oglądanego materiału nie miało opcji jego wznawiania.

• Like 1

U mnie to samo.

Godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne dekodera. 

Zamiast pisać takie bzdury, lepiej w ogóle nic nie pisać. Nie jest to pojedynczy przypadek, a globalny, więc jak ma to komukolwiek pomóc?

• Like 1

Mam to samo. Aktualizacja się zapetla i podczas aktualizacji sypie komunikatami o błędach. 

Dokładnie to samo, a mam jeden z najstarszych dekoderów bo wymieniłem go z sagema jak tylko Evobox się pojawił w dystrybucji i dotychczas chodził bez żadnych niespodzianek.

Chyba już coś CP poprawiło, bo miałem dokładnie taki sam objaw, ale właśnie przed chwilą się ładnie dekoder zaktualizował :)

Edited by Januszewski

1 godzinę temu, blacha_2007 napisał:

Ja również dołączę do użytkowników EVOBOX-a, który od dzisiaj szaleje z aktualizacjami. Generalnie wgrywa nowy soft "w kółko" po czym po komunikacie o nieudanej aktualizacji wraca do odtwarzania. Niestety nawet wielokrotne przywracanie ustawień fabrycznych nie pomaga. Sądzę, że Kolega jako specjalista CP powinien zainterweniować w kwestii wstrzymania udostępniania błędnego oprogramowania. Nawiasem mówiąc soft do tego dekodera już od jakiegoś czasu szwankował, bo dla przykładu przestała funkcjonować opcja wznawiania odtwarzania nagrania od momentu, kiedy nagranie było zastopowanie. Zmiana ustawień (np. wyłączenie napisów) podczas odtwarzania filmu w HBO GO powodowało powrót do głównego menu tej aplikacji, a kolejne odtworzenie oglądanego materiału nie miało opcji jego wznawiania.

27 minut temu, piotrekdk napisał:

U mnie ten sam problem 😕

1 minutę temu, kazik147 napisał:

Dokładnie to samo, a mam jeden z najstarszych dekoderów bo wymieniłem go z sagema jak tylko Evobox się pojawił w dystrybucji i dotychczas chodził bez żadnych niespodzianek.

32 minuty temu, berger6630 napisał:

Mam jak wyżej

56 minut temu, TomoS napisał:

Mam to samo. Aktualizacja się zapetla i podczas aktualizacji sypie komunikatami o błędach. 

Z uzyskanych informacji wynika, że sytuacja powinna wrócić do normy. Proszę, zweryfikujcie funkcjonalność swoich urządzeń.

U mnie w tej chwili pobiera wersję 3.3.1. Ktoś wie co wprowadza nowa wesja softu?

Edited by CPNews

Raczej 3.3.1.
Z tego co widzę, to w menu zmieniło się VOD na CP GO. Ciekawe czy coś jeszcze.

W dniu 6.11.2019 o 18:46, Lotnik napisał:

U mnie za drogim razem weszło ale różnic nie widać. 

Edited by kocik89

Zauważyłem, że aktywna jest "Zdalna diagnostyka" , "Zdalne nagrywanie" oraz "Pilot mobilny".

23 minuty temu, daroo napisał:

Raczej 3.3.1.
Z tego co widzę, to w menu zmieniło się VOD na CP GO. Ciekawe czy coś jeszcze.

To już było w poprzedniej wersji.

45 minut temu, CPNews napisał:

Zauważyłem, że aktywna jest "Zdalna diagnostyka" , "Zdalne nagrywanie" oraz "Pilot mobilny".

To jest od początku istnienia tego dekodera i jak widać NIC Z TYM NIE ROBIĄ  , bo nie potrafią 😂

u mnie wersja 3.3.1

ale nic nowego nie widze moze ktos ma linka do FAQ co nowego w wrsji 

Co to jest "zdalne nagrywanie" i "pilot mobilny"? 

Pytam, gdyż od dawna to widnieje w dekoderze, a nadal jest nie aktywne. 

Zdalne nagrywanie miało być przez apke CP GO poprzez 1 główne  urządzenie przypisane do CP GO - to jedno urządzenie miało wysyłać " sygnał " i PVR mógł nagrywać przez zlecenie wysłane z komórki czy tabletu , pilot mobilny to pilot CP tylko w wersji na smartfon :)

A ja mam wersję 3.2.0 i zdalne nagrywanie i zdalny pilot jest aktywny, ale co z tego jak nie ma żadnych opcji w ustawieniach oprócz włącz i wyłącz funkcję.

Programiści CP zapomnieli, że takie opcje dostępne są w tym dekoderze. No cóż, może za kilka lat obczają, że takie zakładki są w MENU od kilkunastu miesięcy, ale nie działają.

One są od istnienia tego dekodera  czyli bedzie juz 4 lata :D

Edited by patryszq

Witam, czy przy wyłączonym ograniczeniu wiekowym trzeba podawać PIN na kanałach erotycznych pytam się temu bo w EVOBOX PVR mam wyłączone ograniczenia wiekowe a przy kanałach erotycznych muszę podawać PIN

Edited by stefan85