Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Dzisiaj wgrało mi wersję 3.3.1 szkoda, że dalej nie ma prędkości przewijania x8. Dużo użytkowników o tym pisała, ale widocznie uznali, że taka prędkość jest niepotrzebna. To trochę tak jakby rzucać grochem o ścianę. Nic w tym zakresie się nie zmienia.

• Upvote 1

4 godziny temu, hanasz napisał:

Niczego nie naprawili, ani epg wracającego na oglądany kanał po 20 sekundach

U mnie epg zostaje, mam już ponad 3 minuty.

Aktualizowanie EPG poprzez przytrzymanie przycisku  u mnie działa.

Edited by sebap

Przypominam że chodzi o epg w formie listy, sprawdzałem wielokrotnie na różnych kanałach i niestety ucieka na oglądany kanał, tryb tabeli działa normalnie.

• Upvote 1

Potwierdzam  :D nadal ucieka i jest to mega drażniące bo nagle planuje coś nagrać za tydzień, a epg wraca do dnia dzisiejszego i trza znów klepać paluchami , fakt to trwa chwile ale sam fakt że jest to spartolone od poprzedniej aktualki i nikt tego nie widzi a @Specjalista Cyfrowy Polsat prośby do odpowiednich osób to chyba do swojej teściowej wysyła a że jej nie lubi to tak to wygląda !!  😂

• Like 2

Kurcze, naprawdę u mnie jest ok. Włączył EPG (lista), wybrałem kanał inny niż oglądany, wybrałem program za kilka dni, czekam już tak kilka minut i nie chce wrócić na oglądany kanał.

Potwierdzam jeszcze na poprzednim sofcie uciekał w epg czasem tak jak kolega napisał na tym nowym nie miałem czasu sprawdzic

W dniu 6.10.2019 o 14:42, sebap napisał:

Jest na to rada. Jeśli po wznowieniu zaczyna od początku to trzeba wejść jeszcze raz w PVR, odtwarzany materiał i teraz pierwszą opcją jest "oglądaj" a wyżej "wznów" i po wybraniu odtwarza od miejsca gdzie skończyliśmy oglądać poprzednio.

Próbowałeś tego?

U mnie po wejściu w pvr widnieje,, wznów", lecz mimo wszystko po wybraniu tej opcji film uruchamia się od samego początku. Czyli nadal nie działa ta funkcja. Co do problemu o którym pisałem jakiś czas temu, dotyczącego migotania w stylu stroboskopu po wejściu w CP Go, to nadal ten defekt występuje. Oczopląsu można dostać. 

Natomiast co do braku dźwięku filmów z pendrive poprzez usb, to nie sprawdzałem czy nadal nie działa w tej nowej aktualizacji. Ale z fusów mogę wywróżyć i snując domysły, że na mur beton tego nie naprawili. 

Edited by ARTIPAPK

Po tej ostatniej aktualizacji mam to samo,oglądasz np.do połowy wychodzisz z tego nastepnie wznawiasz i idzie od poczatku.Dno i kilo mułu,kto te aktualizacjie robi??

• Like 1
  • Upvote 1

Nie wiem czy to przypadek ale po tym upie znikł notoryczny problem z kartą. Jeszcze raz proszę redakcję o fachową analizę bo tak na oko to daleko nie zajedziemy. 

• Confused 1

Ja dzisiaj sprawdzałem radio internetowe w dekoderze. Jakąkolwiek stację radiową, którą odpalam, to pogra może ze 2-3 minuty i się wyłącza. Sprawdzałem na routerze z podłączeniem kablowym jak i poprzez router mobilny. Ta sama sytuacja. Ma ktoś tą samą usterkę? 

Fast zapping działa chyba minimalnie szybciej, ale i tak dużo wolniej niż w wersji 2.x. CP GO i HBO GO to już jest komedia- nie działa teraz u mnie wcale. Ustawienia fabryczne nie pomagają 😤 Jak na razie więcej rzeczy nie zauważyłem.

• Like 1

2 godziny temu, wlodar123 napisał:

CP GO i HBO GO to już jest komedia- nie działa teraz u mnie wcale

Potwierdzam na obu- Błąd :4

Edited by OlafS
  • Like 1

Czyli co? Teraz każdy abonent z tym wadliwym dekoderem musi udać się do punktu CP w ramach wymiany na inny wadliwy egzemplarz? Czy pojawi się kolejna aktualizacja za kilka miesięcy i ,,być może" to naprawią? 

29 minut temu, sebap napisał:

Faktycznie, straszny babol.

https://zapodaj.net/8e38c5bf2d338.jpg.html

Ewidentnie skopane oprogramowanie ale @Specjalista Cyfrowy Polsat dalej będzie polecał zrobienie restartu do ustawień fabrycznych lub diagnostykę w APSie.

Potwierdzam i u mnie ani cpgo ano hbogo nie dziala błąd 4 ... no to lecimy z kolejna reklamacja !!! bo watpie by uporali sie z tym w ciagu kilku dni wiec znow hajs beda oddawac na konto !!! 

• Upvote 1

U mnie tak samo. Żadna aplikacja nie działa.

Odpowiedź na to wszystko jest prosta. Technicy zakończyli wsparcie tego dekodera. Dla nich teraz tylko Evobox Stream, Lite, IP i HD się liczy. A PVR to przeszłość dla nich.

@Specjalista Cyfrowy Polsat i @support458 To ma być jakiś żart?

Edited by wojtekmedia2

2 minuty temu, wojtekmedia2 napisał:

Dla nich teraz tylko Evobox Stream, Lite, IP i HD się liczy

Raczej "swoje sukcesy" z tamtych implementują do PVR :/