Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadając nazwy kanałów Polsat Sport Premium przypominają się czasy mPremium HD z roku 2013, kiedy to n pokazywała ligę mistrzów między innymi na tego typu kanałach. Wg mnie mecze będą transmitowane na żywo w:

- Polsat HD, Polsat Sport Premium 1 HD, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, być może TV4/Super Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można takich ludziom tłumaczyć,że LM nie może być w PPV ani innym seasonpassie?

No według tego co mają zamiar stworzyć na to wychodzi,że cztery mecze dziennie w PREMIUM a reszta w Polsatach,ale wiadomo internetowi "[beep]e" wiedzą lepiej,lecz często jest to powiązane z konkurencją..

PPV nie może być, ale Season Pass jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było Season Pass, to powróciliby do nazwy Polsat Futbol.

Być może będzie, ale tylko w Ipli np. Za 170 zł, jeżeli ten pakiet będzie kosztować np. 20 zł miesięcznie. Podejrzewam, że do tych kanałów przeniosą część LN, najciekawsze mecze el. EURO, PlusLigę. Chociaż wiem czego na pewno nie przeniosą. MotoGP na pewno nie przeniosą z tego względu, że prawdopodobnie muszą nadawać za free w necie, więc nadawanie na kanałach premium przy jednoczesnym nadawaniu za free w necie jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa...

PPV, Season Pass, 100 zł, opłata za obsługę pilota i co jeszcze? :D

 

Czy faktycznie jesteście tak naiwni, że abonent CP, który ma w nosie LM bo inaczej byłby w NC+, rzuci się na dodatkowe płacenie za coś co mało  go interesuje?

Nie ten klient, co to mu prawa odbierają (Canal+), a on i tak płaci, płaci, płaci i płaci...

 

Pakiet Sport Extra - fajna nazwa dla nowego pakietu w CP? :mrgreen:

 

To jest właśnie ta filozofia Cyfrowego Polsatu, w którym dobrze sprzedają się pakiety. Bo liczy się, by klient podpisał długą umowę na pakiet (np. z Eleven Sports), a nie jeden czy dwa kanały. Bez emocji i podniet zaczekajcie do jesieni. Zapewne cenowo będzie znacznie lepiej niż w NC+.

 

Swoją drogą, gdy Eleven Sports sprzedają po 15/10zł i widz ma dużą liczbę transmisji, to chyba ciężko będzie sprzedać w podobnej cenie kanały tylko z LM. Gdzie rozgrwki są raz na jakiś czas, a nie co weekend :)

 

PS.

Niektórzy piszą, że jaki to CP [beep]y. Przypomnę, że 5 kanałów Eurosportu CP zaoferował wszystkim "w cenie", gdy NC+ kosiło po 15 zł dla tych co nie mieli C+.

Podobnie było z Ekstraklasą. Gdy w NC+ była cała kodowana w Canal+, to Cyfrowy Polsat na luzaku puszczał w Polsatach Sport.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kanały będą w Premium Max to abonenci posiadający najniższe pakiety nie będą zwiększać pakietu i dopłacać 60 czy 70 zł dla kilku meczów w miesiącu uzyskując przy tym dostęp do masy niepotrzebnych kanałów.

 

Z kolei gdyby to był season pass to prościej byłoby to dobrać dla większości abonentów.Tutaj pokrzywdzeni byliby Ci,co płacą ok 100zł na miesiąc ale ich stać i ktoś jak będzie zainteresowany to i tak dokupi te kanały.

 

Pytanie jak Polsat to wyliczy.Co im się bardziej opłaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa,że będą dwa kanały- teraz znamy ich nazwy i tyle,a tu dyskusja na kilka stron. Warunki dyspozycji poznamy w swoim czasie i tyle. Ileś lat abonent CyFRY+ radził sobie bez LM to i teraz sobie poradzi, podobnie jak CP bez rozgrywek klubowych radził sobie przez wiele lat . Więc też byłbym ostrożny z takimi ocenami co oznacza niby koniec jednej czy drugiej platformy. Polsat musi sobie skalkulować co mu się opłaci, bo fan piłki sobie poradzi w ten czy inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja słyszę "premium" to już mnie trzepie, pewnie trzeba będzie płacić hajs za te kanały tak jak za tenis"premium", który to tenis notabene w całości leciał na Eurosporcie.

A już się cieszyłem...

Na szczęście wszystkich meczów na "premium" nie upchają, także zobaczymy co wymyślą, aczkolwiek "premium" to domena Cyfrowego Polsatu, tak samo trzeba płacić za transmisje KSW i inne...

Hajs, hajs, zarobić hajs...

Edytowane przez verbatim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiedzę czy w konkurencji też będą te kanały? Bo w kablówkach raczej na pewno... ;)

Wystarczy sobie zadać inne pytanie. Czy obecne kanały Polsatu Sport (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News) dołączą kiedykolwiek do nc+? Odpowiedź jest jednoznaczna od dawna i nic się w tej kwestii nie zmieni, a brzmi ona tak - nigdy.

 

To samo będzie z Polsatem Sport Premium. Nie po to przejęli prawa do UEFA Champions League oraz UEFA Europa League i chcą uruchamiać te kanały, aby je później udostępniać konkurencji. To nie jest tenis, który też był cykliczny i w Eurosporcie, czy okazjonalne wydarzenie (jak UEFA EURO 2016 czy 2014 FIVB Volleyball Men's World Championship), aby je udostępniać bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych praw które już mają, czy z nowych?

Myślę, że "smaczne kąski" z tego co już mają (pojedyncze mecze, lub coś w całości jak np. Euroliga, UFC), +jakieś nowe prawa tylko pod kanały premium (np. Ekstraklasa - jak nabędą). :)

 

Tylko radzę wszystkim wstrzymać się z przedłużaniem umowy, bo możecie wylądować z ręką w... szambie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN i PSF są w droższych pakietach, a mimo to nadal najlepsze transmisje są w PS i PSE, dlatego wątpię, aby pozycja podstawowych kanałów została osłabiona, tym bardziej, że Polsat już raz się na tym przejechał. Bardziej prawdopodobne jest to, że nowe kanały będą jedynie skupione na LM i LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz potwierdzone źródło, że LM na bank nie będzie w nc+ w przyszłym sezonie ?

Pisałem o abonentach Cyfry +,a Cyfry + już nie ma i pisałem o historii. Nie mam żadnej wiedzy, żadnych źródeł na temat tego na jakich warunkach, gdzie będzie LM poza tym co było podane. Tak samo 99,9 % tutaj użytkowników. Nie mam zamiaru prowadzić dywagacji na ten temat rzez kilka stron z faktu,że poznaliśmy najprawdopodobniej nazwy dwóch kanałów. Poczekajmy,a na razie delektujmy się LM w NC+ i TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...