Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kablu muszą to udostępnić, inaczej stracą na tej Lidze Mistrzów wielkie pieniądze. ;)

Kablówki dostaną na bank- oczywiście te które podpiszą umowy,ale abonenci nc+ maja te kanały a co za tym idzie całą LM LE z głowy bo pozostałych kanałów PS też nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówki dostaną na bank- oczywiście te które podpiszą umowy,ale abonenci nc+ maja te kanały a co za tym idzie całą LM LE z głowy bo pozostałych kanałów PS też nie mają.

Po co komu pozostałe Polsaty Sport? Będą kanały serwisowe, po co niby je utworzyli? Nawet rzecznik nie powiedział jednoznacznie, że u innych operatorów satelitarnych tego nie będzie. Możecie sobie wróżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... Nie rozważaliśmy na razie kwestii obecności kanałów i serwisów u innych operatorów satelitarnych i kablowych"  - rzecznik Polsatu o obecności kanałów z Ligą Mistrzów i Ligą Europy u innych operatorów.

 

Źródło: https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6446

A czy chcąc sprzedać lecisz do innych i mówisz, że chętnie im to sprzedasz ? Nie, wiadomo, że chodzi o kasę bo przecież inni operatorzy to też nie są dobrzy wujkowie i też będą mieli jakiś zysk ze sprzedaży LM. W interesie Polsatu jest aby mieli jak najmniejszy aby oni mogli zarobić. Stąd taka a nie inna papka medialna aby nie osłabiać swojej pozycji. 

 

Tak naprawdę CP wystartuje z kampanią i przekona się jak to im idzie i pewnie w ostatnim czasie podejmą decyzje czy sprzedaż nc+ czy nie

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu pozostałe Polsaty Sport? Będą kanały serwisowe, po co niby je utworzyli? Nawet rzecznik nie powiedział jednoznacznie, że u innych operatorów satelitarnych tego nie będzie. Możecie sobie wróżyć

Po to że jednocześnie poleci więcej niż dwa mecze a CP zobowiązało się w kontrakcie na transmisję live wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to że jednocześnie poleci więcej niż dwa mecze a CP zobowiązało się w kontrakcie na transmisję live wszystkich

2xPolsat Sport Premium i 4xkanał serwisowy. Nigdzie nie jest napisane, że cokolwiek na Polsat Sport pokażą... :) Taki układ sugeruje, że sprzedamy to gdzie się da i ile się da... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509

Skąd wiesz o tej kwocie 110mln za 3 lata?

 

Jeśli dobrze pamiętam (poprawcie mnie Panowie) to ncplus kupował za ok 40 mln za 3 lata??

 

Jeśli te 110 mln to prawda - to jestem w 99% pewny, że te dwa kanały pojawią się w ncplus. Nie ma możliwości, żeby w samym Polsacie im się to zbilansowało. Oni na pewno nie będą dokładali do interesu.

 

Przekonali nas wszystkich o tym w trakcie Euro 2016. też wtedy mocno przelicytowali. Zbilansowało im się dzięki właśnie m.in obecności kanałów płatnych na ncplus. Podobno nawet na tym jeszcze wyszli na plus.

Taka kwota pojawiała się w jakichś tam szacunkach ludzi z branży. Pojawiały się informacje, że nc+ zapłaciło wcześniej 70 mln €, a teraz Polsat przebił to o 50%, tutaj z kolei padło, że wiadomo o 90 mln € od nc+, więc Polsat pewnie przekroczył 100 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mówili, że pokażą. Zresztą czy Euro czy inne przykłady to pokazują bo oni dość często pokazywali mecze na 2/3 skracając studia w zależności od anteny. Na pewno ten 1 mecz dziennie a wydaje mi się, że nawet 2 mogą być .Jeśli mecz będzie na zwykłym Polsacie to na pewno i na Polsacie Sport z trochę większym studiem jak byłoby choćby na Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ meczowy na antenach Polsatu może być taki :

Polsat Sport Premium 1 - mecz 1-ego wyboru o 19 + mecz 1-ego wyboru o 21

Polsat Sport Premium 2 - mecz 2-ego wyboru o 19 + mecz 2-ego wyboru o 21

Serwisy dodatkowe - pozostałe 4 mecze

 

Do tego jeden mecz środowy na głównym Polsacie...

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć 50% więcej od i tak dość dużej kwoty 70mln. Nie wierzę, że Polsatowi się to zbilansuje wyłącznie ze swoich abonentów oraz kablówek. Zwłaszcza, że abonenci CP przyzwyczajeni są do tego, że raczej powinni mieć wszystko na Polsacie sport.

Czy pójdą całe rzesze na kolejny kanał za 30zł? Już za paczkę dodatkowych Eleven muszą płacić ok 9 -12zł.

Na pewno nie w takim stopniu aby się to zwróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że Cyfrowy Polsat mógłby zrobić podobnie jak nc+ z kanałem 38 a obecnie CANAL+ NOW.

 

Czyli Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 udostępnią sieciom kablowym, ale cztery dodatkowe serwisy będą już wyłącznie w Cyfrowym Polsacie.

 

Co do komentarza, to nie zdziwiłbym się jakby Smokowski komentował tylko to co będzie płatne, bez meczów na głównym Polsacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak naprawdę CP wystartuje z kampanią i przekona się jak to im idzie i pewnie w ostatnim czasie podejmą decyzje czy sprzedaż nc+ czy nie

Ja bym się nie zdziwił, jeśli decyzję o tym, czy udostępniać nc+ te kanały podejmą po rozstrzygnięciu dotyczącym Ekstraklasy (co by znaczyło, że w najbliższym sezonie na pewno nie zobaczymy tych kanałów w nc+). Jak Ekstraklasa zostanie w nc+ to udostępnią. Jeśli zgranie ją Polsat, to nie udostępni aby zachęcić maniaków piłkarskich do przejścia do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że C+ to drożyzna straszna, ale naprawdę przesadzacie twierdząc, że 20-30 zł za kanały, w których z rzadka będzie kilka meczów to mało. Jeśli ja obecnie płacę 34,90 za C+, który ma prawa do LM, Ekstraklasy, Premier League, filmów, NBA itd., to jakim cudem to jest drogo, a tamto tanio!? Na szczęście to tylko spekulacje, bo taka cena byłaby, delikatnie mówiąc, absurdalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...